pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Efsane Geri Döndü Kütahya Netfoto Çetesi

Hafta sonu Kütahyada arkadaşlar buluştuk. HEp beraber yedik içtik gezdik tozduk. ankaradan sağolsun eraycanlı da geldi. Güzel bir gün geçirdik.
Ahada fotosu.

#pazarbey' tarafından 18.08.2008 00:31:26 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Şubat 2008, 20:33 - İp: 88.***.**4.21
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

YApma ya. Allah RAhmet eylesin. Arayayım yarın gali.KEza geç oldu.
Okyanus sen ne zaman harmanı kaldırıpta döndün.

Tarih: 8 Eylül 2009, 00:07 - İp: 85.***.**5.27
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Pazaremmi sen gittin mi cenazeye hem..?Senin köyüne gömdüler haberin olmalı idi..
Bir ara yokla kemanı..,ben görüştüm emme..

Okyanus kalmadın değil mi hiç yolda felam..taş kırığını ne ettin değiştir camı da bir ara bari yetkili serv mukabili,bedavadan..

Burada sağanak yağmur var gali, deniz de aksine cam gibi dümdüz, kilyosta bir gemi batmış o kadar,ikiye ayrılıpta, kabahat ona navlun verip yükletip sefere çıkartanda..
Olan denize oldu orada yakıt sızıntısı var zati,kıyılara zift gelecek gene orada..Tam da balık sezanonda..

Tarih: 8 Eylül 2009, 00:09 - İp: 195.***.**2.193
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

valla habarım yoktu ağbi. olsa giderdim. Bİzim oğlanların büyükün 2 dişini çektirdik. Küçüğün 2 dişine dolgu mertebesinde idik.

Tarih: 8 Eylül 2009, 00:21 - İp: 85.***.**5.27
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Geçmiş olsun sana da bakalım emmi..,gördün değil mi galerideki düğün karesindeki ecnebi kızların güzel dişlerini,yazdım oraya bak oku az sonra..Onlar daha göççükken dişlerine tel dakdırıyor geziyor, büyüyünce de öyle güzel oluyor işte dişleri..

Tarih: 8 Eylül 2009, 00:30 - İp: 195.***.**2.193
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Cam çatlağı duruyor. İzmir de değiştirecektim yarım gün sürer dediler bırakmadım.
Keza hidrojeni yapan bacanak çeşme mertebesinde benden iki kasa balık bekliyordu.
Bende bacanağa kıyak olsun diye kilosu 15 tl olan deniz çupra ve levreği aldım ama Sonra aldığımız çiftliklerin tadı bile daha iyiydi. Birde kaçak balıklar oluyormuş abi. Çİftliğin altında büyüyenler. Onu da yeni duydum 12,5 tl idi o da.
Kırılmaz dediler. On cm çapında yuvarlak çatlak ama uçları birleşmedi.
Burda değiştirecem. İstediğim zaman değiştirebiliyormuşum hasarsızlık da yanmıyor.

Tarih: 8 Eylül 2009, 00:43 - İp: 85.***.**7.209
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Dedim ya sana zararın ziyanın yok,bedava yetkili serv de değiştirirsin camını,yanlız bir gün kalacak orada, ilaç iyice nüfuz etmesi gerek..sonrası yağmur su testi ve akşama teslim ederler sana..

Tarih: 8 Eylül 2009, 00:55 - İp: 195.***.**2.193
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Kumköy abi bu adam iyiki tanışmış sennen. Valla medeniyet gördü. Sosyal ilişki kurmasını öğrendi. Nİ güzel.

Tarih: 8 Eylül 2009, 05:00 - İp: 85.***.**5.27
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Kapımız herkese açık emmi ne demek..Zor durumda olanın yanındayız, ..

Onbeş,yirmi km ileri taraflarda sel subaskını ve çatı uçması oldu butaraflarda emmi gece bir gibi,geçti zati..Burada pek olmadı bişi, alektrik gidip geldi onbeş dk,yani.Güç kaynağı var, güneş enerjisinde sıcak su kalmadı yanlız..

Tarih: 8 Eylül 2009, 05:27 - İp: 195.***.**2.209
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Aman abi hepimizi Allah korusun.

Tarih: 9 Eylül 2009, 00:13 - İp: 85.***.**4.111
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Amin tabi emmi, güneş enerjisinin rezistans olayını devreye soktum hava kalın bulutlu da olsa, öyle yoldan sıcak su aldım şimdi,, demokrasilerde çareler tükenmez binaley,,..

Yağışlar anadoluya da kayacak emmi bakalım sen ne yapacaksın orada..Angara yollarında da sel su baskınları geçişi olabilecek bu hafta sonu, daha şiddetli olaraktan..
Silivri yolu kapandı selden, deniz ile kara birleşti,hâla da öyle..,helikopterler gidip geliyor..

Okyanus hakiki doğal, senin memleket unu lazım bana, az birazda pazaremmiye verirsin,fazlasında o kilo alır yoksa,, ..

Tarih: 9 Eylül 2009, 02:52 - İp: 195.***.**2.212