pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Efsane Geri Döndü Kütahya Netfoto Çetesi

Hafta sonu Kütahyada arkadaşlar buluştuk. HEp beraber yedik içtik gezdik tozduk. ankaradan sağolsun eraycanlı da geldi. Güzel bir gün geçirdik.
Ahada fotosu.

#pazarbey' tarafından 18.08.2008 00:31:26 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Şubat 2008, 20:33 - İp: 88.***.**4.21
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Sofra güzelmiş bea.Fındık ezmesi bilem var.Metropolün tek avukatı olunca öyle oluyor herhal.

Tarih: 4 Şubat 2008, 23:28 - İp: 85.***.**1.65
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

pazarbey her zamanki modeli yetisbey'i cekiyor, digerinde de Fatih abi (symirna35) onu

boyle tirmandik iste Kutahya'nin sarp tepelerine ama pazarbey beni kala'ya cikarmadi Afyon'da.

okyanus sofra guzel de farkettiysen caya atmak icin seker yok pazarbey butun sekeri kendisi atti cayina.
ha bu arada Altintas denen yer bildiginiz metropol! hava alani bilem yapilacakmis...pardon hava LiMANI bir hukumet konagi var Ankara adliyesi yaninda kulube kalir. hastanesi, merkezi falan filan hakeza oyle. hayret ettim nasil il olmamis, bagimsizligini ilan etmemis
(nasil abi istedigin gibi oldu mu mubalaga sanati )

Tarih: 4 Şubat 2008, 23:39 - İp: 81.***.**7.8
okyanus.
okyanus. (üye)

Metropol olsa bu pazarbey ne yapar eder belediye başkanlığını işgal eder. Sofra hakkaten güzelmiş börekler filan. acıktım valla çıkıp kokoreççi arıyacam.Sizin çete biraz organize işler gibi olmuş.

Tarih: 4 Şubat 2008, 23:44 - İp: 85.***.**7.110
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

ben hayatimda oyle guzel mercimkeli borek yemedim, kus tuyu yatakta da yatmamistim hic

Tarih: 4 Şubat 2008, 23:47 - İp: 81.***.**7.8
okyanus.
okyanus. (üye)

Adam harbi şato yapmış ya. Tren bileti parası denkleştirebilirsem bi de ben gidim bari. Hiç olmazsa bir iki öğün karnımız doyar fani dünyada.

Tarih: 4 Şubat 2008, 23:49 - İp: 85.***.**7.110
keman
keman (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

eraycanlı dostum hoş geldin evine yolculuğun iyi geçmiştir inşaallah tahmin etmiştim bunlar afyona gitmişlerdir diye sesiniz soluğunuz çıkmadı

Tarih: 4 Şubat 2008, 23:50 - İp: 88.***.**1.212
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

okyanus git git bu adamin gonlu genis, evini de ona gore genis yapmis

sagolasin abi, evet pazarbey sagolsun Afyon'a da goturdu, flassv, fipar ve tuna03'e birer ziyaret yaptik, onlarla da tanisma firsatimiz oldu

Ahmet abinin (flassv) dukkani:

fotografi ceken de oglu Atakan

#eraycanli' tarafından 04.02.2008 23:59:19 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Şubat 2008, 23:58 - İp: 81.***.**7.8
agro
agro (Üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Gerçekten çok güzel bir geziydi
,bu geziyi organize eden ve katılan herkes gönülden sevgi ve saygılarımı yolluyorum

Tarih: 5 Şubat 2008, 00:39 - İp: 88.***.**4.252
sserdarm
sserdarm (üye)
Kütahya / Meraklı

hakkaten keman çok yakışıyor sana sigara çekik gözlerinle bir japon sigara içiyor derim seni tanmasam

Tarih: 5 Şubat 2008, 08:50 - İp: 194.***.**9.13
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Okyanıs gel gel. İstersen tren biletini kargoya verem. Amma dikkatli adamsın be. nerden gördün fındık ezmesini. Allah ALlah. Fıstık ezmenisi görmemen iyi. Gelirsen seni aç göndermeyiz merak etme.
Afyonlulada bizim gibidir. Aç göndermezle adamı. Bak fiparın bize donattığı sırfa. [>

Tarih: 5 Şubat 2008, 12:27 - İp: 88.***.**9.30