biomenx
biomenx (üye)
İstanbul / Amatör

Düşünüyorum O Halde Varım

KİM VAR KİM YOK Bİ BAKALIM.
hadi bakalım arkadaşlar açık yüreklilikle herkes şu anda ne aklında içinden ne geçiyor bi bilelim...

ŞİMDİ BEN SADECE YARIN OLACAĞIM BİYOKİMYA VE SİTOLOJİ SINAVLARINI DÜŞÜNÜYORUMMM.... MESELA

#biomenx' tarafından 12.11.2006 14:41:43 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Kasım 2006, 14:38 - İp: 81.***.**1.123
biomenx
biomenx (üye)
İstanbul / Amatör

YA KİMSENİN AKLINDAN KALBİNDEN Bİ ŞEY GEÇMİYOMU ALLA ALLA

Tarih: 12 Kasım 2006, 16:30 - İp: 81.***.**1.123
q.melike
q.melike (üye)
Yurtdışı / Amatör

sabahtan beri yarınki iki sınavıma çalışıyorum.
vb.net ve sql
berbat bi haldeyim
forumda size emanet bu hafta
çok cıvımayın tamam mı

Tarih: 12 Kasım 2006, 16:39 - İp: 85.***.**3.175
sakajawea
sakajawea (üye)
Yurtdışı / Amatör

Rene Descartes sevdigim felsefecilerden biridir. Okuyunca bu gecti aklimdan.

Tarih: 12 Kasım 2006, 17:35 - İp: 84.***.**5.117
cabi
cabi (üye)
İstanbul / Meraklı

acaba üniversiteyi bitirince hangimiz bitirdiğimiz bölümde ilerleyeceğiz yoksa üniversite öğrencileri olarak diplomalı hıyarcı gibi diplomayı bi yere asıp başka bi işle mi uğraşacağız....

Tarih: 12 Kasım 2006, 17:36 - İp: 81.***.**1.123
hasakan
hasakan (üye)
İçel / Amatör

Cabi yazdıklarını okuyunca aklımdan hemen böle bişe geçti (DİPLOMALI HİYARCIMI OLSAM )

Valla üniversiteyi bitirdim çok şükür.Devletten bi hayır bekleyip duruyorum öğretmen olacağız diye ama nerdeeee!

Aslında herşeyi de devletten beklememek lazım diye düşünüyorum.

Aman bu devlet işleri benim pisikolojimi bozdu beee!

Tarih: 12 Kasım 2006, 19:02 - İp: 88.***.**4.103
sunsurfer
sunsurfer (üye)
Yurtdışı / Meraklı

iki gün önce incittigim kalbini tekrar onarabilecekmiyim sevgilimin diye düsünüyorum! evet ciddi ciddi düsünüyorum! ayrica düsünerek kalplerin iyilestirilip iyilestirilemeyecek olup olmadiklarini da düsünüyorum! eger iyilesirse nasil bir iz birakirlar acaba diye düsünüyorum. ayrica orada kalacagi olasi olan izin hayati olumlu mu olumsuz mu etkileyebilecegini
düsünmeden edemiyorum. onu öylesine seviyorum ki kalbini kirabilecegimi hic düsünmemistim! nasil oluyorda oluyor diye düsünüyorum! descartes`e inanmiyorum artik! ben hissettikce varim! düsüncelerim saadece gecmisten kalan ani cöplügünden baska bir sey olamaz! ama hissettiklerim su anda ve burada! bildigimi zannettigim herseyin de gecici oldugunun farkindaligina vardim! BILDIGIMi zannettigim o kadar sey ZAMAN icinde cürütüldüki artik bilgiye inanamiyorum. bu gün bana bilgi olarak verilenler ertesi gün yeni verilerin isiginda elimden alindi!artik instinktim disinda hic bir seye inanmiyorum. ben sevgilimi özledim! bu duygu bir gercek! buna inaniyorum ve su an bunu düsünüyorum! onu düsünüyorum!!!

Tarih: 12 Kasım 2006, 23:12 - İp: 84.***.**4.246
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

Boşvermeyi düşünüyorum

Tarih: 13 Kasım 2006, 08:50 - İp: 85.***.**8.100
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Sağlık sorunlarını* Trafik sorununu*Herkes ne zaman vergisini tam vercek*Ne zaman tam eğitimli insanlar yetiştireceğiz*Devlet bütesinde eğitim ve sağlıga ne zaman tam ödenek ayrılacak* Doktorlarımız ne zaman etikleri yemine sadık kalacaklar*Adalet sistemimi ne zaman adeletli olacak* Daha bir sürü şey düşünüyorum** işim çok zor benim.

Tarih: 13 Kasım 2006, 11:24 - İp: 139.***.**1.105
  • 1