excalibur
excalibur (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

Canım Çok Acıyor!!

Telefon acı acı çalıyordu ,saatin kaç olduğunu da bilmiyorum. geceleri uyumaz, sabahları kalkmaz olmuştum.sürünerek gittim telefonun yanına.Polis!! dedi karşıdan gelen ses..hala gecenin mahmurluğunu atamamış ve uyanamamışken; trafik kazası!! dedi Antalya kemer yolu üzerinde dedi,telefonunda sizin isminizi görüp aradık, durumu kötü dedi …..şimdi hastaneye kaldırıyoruz…
Antalya-kemer yolu ? trafik kazası ? durum kötü ? hastane ?telefon ? rehber? Ama benim Antalyada tanıdığım kalmadıki ! diyebildim sadece telefon kapandıktan sonra
Cok zaman önceydi,tanıdığım ve gözlerine vuruldugum biri vardı.cok sevmiştim,aşkın ne oldugunu ondan öğrenmiştim,oda beni seviyor,üzerime titriyor zannetmiştim,onunla evliliği hayal etmiştim,ona her seyimi vermiştim,hayatımı bile feda etmiştim,hiç sıkılmasın hep mutlu olsun istemiştim,türlü şaklabanlıklar yaptım gülmesi için,şaşırtmak için ummadığı anlarda güller göndermiştim,ben onu çok sevmiştim..
Tain isteme dedim anadoludan …O hep antalyayı istedi ve isteği oldu sonunda ….elimden ucuverecek sanmıştım..istememiştim kalabalık o şehri ..bir ev tutmuştu göreve başladığı mevkiye yakın..ve bir daire tutmuştu en kıyağından …oldum olası zevkli kızdı ,zevkine düşkündü..ben gibi mutavazi yasam çizgisi yoktu..siyasi fikri hiç taşımıyordu…fakat sevmiştim işte .
Körolası durumum her an yanında olmayı engelliyordu.ben buradaydım o orda..sadece yanındayım her zaman dıyebiliyorduk telefonda.bir boşluk bulup gitmeliydim yanına..mutlaka bir boşluk.çok özlemiştim..akşam mesai çıkışı orda olmalıydım o ara zili çalıp şaşırtmalıydım kapıda belirince.arkama sakladığım gülleri uzatıp busemi konduracaktım dudaklarına kapı eşiğinde.hatta hediyede almalıydım üzerine yakışan bir bistüer,veya bir şal..
O boşluğu buldumda..hiç vakit kaybetmeden yola bile koyuldum..oda beni özlemiştir sandım. Boynuma dolanıp iki damla ağlar sandım. Hoş geldin diyecek sandım.
Erkenden inmiştim şehre.iş çıkışını bekliyeyim demiştim..kapıdan yabancı hatta elalem sayılacak birisiyle cıktı.ikiside gülüyor vede havalarda uçuyorlardı ben yanlış anladım dedim,salakmısın oğlum dedim ,yapmaz dedim……….nedense takip ettim ..acaba ? mı
Tuttugu evin kapısındalardı..yok yaa şimdi iyi akşamlar dileyecek ve erkek yanından ayrılacak diye düşündüm..elini cebine attı ve anahtarı cıkardı ..kapıyı erkek açtı..o ara dondum.genede kızdım kendime yanlış anlıyorum diye..daha bu sabah konusmustuk geleceğimi bilmeden..seni seviyorum demişti..ne kadar hızlı söylemişti
Bunaltıcı sıcak havada iki kat donuyordum..ne yapabilirdim.elimden ne gelirdi..bunun bir acıklaması olabilirmiydi? Bu adam kimdi?
Divane gibi dolandım geç saatlere kadar ,gecede olmuştu.. sonunda kapıya yöneldim.zil hiç bu kadar acı çalmamıştı.üst tarafı andan üryan yarı çıplak açmıştı adam kapıyı buyur kardeşim? dedi ne istiyosun bu saatte?..şey !! diyebildim sadece şeyyy !!….
İçerden kim o hayatım? dedi tanıdığım bir ses. kim bu saatte?ne istiyormuş?
Gözlerim fırladı birden..vestiyerdeki aynadan silüeti belliydi ve mavi geceliği..ben almıştım..
Benim!!! diyebildim sadece irkildiğini ve uzerıne birseyler giymeye calıştıgını gördüm. Karsıma cıkmaya hazırmıydı?ben hazırmıydım?
Polis telefonda hastanenin adresini veriyordu.birden irkildim..Ama benim Antalyada tanıdığım kalmadıki!!!..arabayı çalıştırdım kaç saatte vardım bilmiyorum..kin ve elem karışımında bir yerdeydim.hastaneye girdiğimde sedyede gördüm ameliyathane yolunda sadece mavi gözlerinden tanıyabildim, kan deymeyen tek yer orası kalmıştı..beni gördü ..gözlerini az daha aralayabildi
Canımı çok acıttın!! Allah’ta seninkini acıtsın demiştin
Canım cok acıyor …


Yalçın Koçer..

Tarih: 17 Nisan 2007, 22:46 - İp: 85.***.**9.131
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

cok zor durum kötüüüü

 

Tarih: 17 Nisan 2007, 22:49 - İp: 88.***.**9.67
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

hocam vallahi okurken bütün tüylerim diken diken oldu. Allah böyle yazmış, sakın üzerine alınma. Senin hiç bir suçun yok. Kendini sakın suçlu hissetmemelisin. Allah'ın takdiri böyleymiş.

Hemşerim, üslübun da çok güzelmiş. Bu yazı küçük bir düzenlemeyle edebi dergilerde yayınlanır.

Bu hafta sonuna kadar bir gün buluşalım, tuna03 ün yada flassv nin dükkanda. Daha tanışmadık.

 

Tarih: 17 Nisan 2007, 23:43 - İp: 88.***.**0.234
excalibur
excalibur (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

bulusalım hocam insallah yanlız bunlar yazı denemesi

kaçırmıssın forumlara eklıyorum ara ara

http://forum.netfotograf.com/serbest_kursu.asp?msg_id=18177

bak bu linktede var..beyenmene sevindim

 

Tarih: 17 Nisan 2007, 23:48 - İp: 85.***.**9.131
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

oh bee! Gerçek sandım, üzülmüştüm valla. Kaçırmışım demekki. Gerçek olmadığına sevindim. YAzın güzel, değerlendirmiyorsan değerlendirmelisin bence.

 

Tarih: 17 Nisan 2007, 23:58 - İp: 88.***.**0.234
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

yalnız seni,n bu devasa avatarı sistem nasıl kabul etti? Torpil kokuları seziyorum.

 

Tarih: 18 Nisan 2007, 00:06 - İp: 88.***.**0.234
excalibur
excalibur (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

hahahahhahaa


valla bende anlamadım

 

Tarih: 18 Nisan 2007, 00:07 - İp: 85.***.**9.131
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı 

Tarih: 18 Nisan 2007, 01:53 - İp: 88.***.**1.148
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

kaleminiz çok kuvvetli bunun yanısıra da hayal gücünüz..

iyi bir senaryo yazarı olabilirsiniz..biraz eğitimi alsanız.

 

Tarih: 18 Nisan 2007, 01:55 - İp: 88.***.**1.148
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Yazının üslübu tatlı
konu acı
betimlemeler tatlı
sonu acı
hikayedeki insanlar tatlı
yaşadıkları acı

fakat hocam en acısı insanın kendinden birşeyler bulması..
senaryo bile olsa acaba
yaraları deşmeye hakkınız varmı

 

Tarih: 18 Nisan 2007, 18:00 - İp: 88.***.**0.242
excalibur
excalibur (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

nedimy
rokomet

teşekkür ederim yorumlarınıza belki diğer eklediğimie okumak istersiniz

http://forum.netfotograf.com/serbest_kursu.asp?msg_id=18177


saygılar

 

Tarih: 18 Nisan 2007, 18:39 - İp: 85.***.**9.131