ahmetçiçek
ahmetçiçek (üye)
Kırşehir / Amatör

Çanakkale Zaferi..

Çanakkale Zaferinin en önemli iki sonucu;

1-Halklar haklı oldumu karşısındakiler ne kadar güçlü olursa olsun yenilmeye mahkumdurlar.

Evet _unknown_'nun ve (yendiğimiz düşmanlar dahil) insanım diyen herkesin dediği gibi;
RUHLARI ŞAD OLSUN

#ahmetçiçek' tarafından 17.01.2012 20:08:22 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Mart 2007, 07:28 - İp: 88.***.**1.12
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

seyyah kardeşim yanlışta ısrarın manası yok bence çok agır ithamlarda bulunuyorsun.yinede sen bilirsin.

Tarih: 20 Mart 2007, 10:27 - İp: 88.***.**0.8
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Bu kadar ağır ithamları haketmesede haklı bir bakıma diğerin ne olduğu belli hiç değilse...

Tarih: 20 Mart 2007, 10:31 - İp: 88.***.**2.204
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili seyyah,
Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak kurulmuş bir siyasi partiyi yasa dışı bir örgütle aynı kefeye koyman son derece üzücüdür.Bir siyasi partinin düşüncelerini beğenmeyebilirsin ama bu sana aklına geldiği gibi konuşma hakkı vermez..
En kısa sürede gerekli düzeltmeleri yapacağına inanıyorum...
Sevgiyle kal.

Tarih: 20 Mart 2007, 11:36 - İp: 88.***.**8.45
fokss
fokss (üye)
Muğla / Firma

syyah bak bakalım terörist ne demekmiş:

terörist
isim Fransızca terrroriste

Bir siyasi davayı zorla kabul ettirmek için karşı tarafa korku salacak, cana ve mala kıyacak davranışlarda bulunan kimse, yıldırmacı, tedhişçi.....

Türk Dil Kurumunun sözlüğü böle diyo, senin başka bir sözlüğün varda orda başka şey yazıyosa bilemem.

Hayatı boyunca MHP ye oy vermemiş birisi olarak, Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca uygun bulunup kurulan bir siyasi partiyi bu şekilde aşalayamazsın. Ne MHP yi ne GP nede DTP yi.

Hala anlaşılmaz bir sebepten dolayı Milliyetcilikle ırkçılığı karıştırıyorsun. önce öğren sonra konuş...

Tarih: 20 Mart 2007, 14:24 - İp: 88.***.**8.52
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

boşuna anlatacam ama olsun .
milliyetçilik yanlış yorumlanmasaydı, belki bu gün PKK diye bir şey olmayacaktı.. yani milliyetçilik yanlış yorumlandığı müddet Pkk var olacaktır. silahla değil ancak Atatürk milliyetçili ile biter. Nedir bu Atatürk milliyetçiliği: Çanakkaledeki gibi omuz omuza, kardeş gibi Allah yolunda vatan için savaşmak.. hadi ekonomi denilen düşmanı da böyle yenelim diyorum.. şuanki düşman bu.. işte bu yüzden cem uzan Öcalandan daha hain...
ırkçılık varsa omuz omuza, kardeş gibi çarpışamaydcaz iste bu yüzden MHP=PKK
umarım anlatabildim.

Tarih: 20 Mart 2007, 17:44 - İp: 88.***.**5.95
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sevgili seyyah sözlerin arasında doğru yok değil..Ama MHPliler nereyei basmışlar, kaç kişiyi kurşuna dizmişler, hangi köylerin boşalmasına sebep olmuşlar vs. vs...Pkk ülkemizde 30000 insanı ÖLDÜRMÜŞTÜR...Her hangi bir partiyi savunduğumu düşünmeyiniz.İnanın bu yaşıma kadar bu partiye bir kez oy vermedim.Ama az çok MHP nin milliyetçiliğinin ırkçılık boyutunda olmadığını biliyorum. Hatta PKK Türk milliyetçiliğinin güçlenmesine sebep omuştur.

Ha ırkçılık konusunda kesinlikle haklısınız.Ama MHp nin ırkçı olduğunu düşünmüyorum..

Tarih: 20 Mart 2007, 20:15 - İp: 88.***.**6.158
resimtamir
resimtamir (üye)
Edirne / Stüdyo Fotoğrafçısı

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ.

Tarih: 18 Mart 2008, 12:28 - İp: 88.***.**6.90
ozzy baba
ozzy baba (üye)
Ankara / Meraklı

Başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşları olmak üzere vatanları ve bayrakları uğruna hayatlarını feda eden Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.
Çanakkaye Şehitlerinin Ruhu Şad Olsun....

Tarih: 18 Mart 2008, 16:15 - İp: 212.***.**0.13
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

Biraz önce Senfoni orkestrası ile Demir Demirkan'ın Çanakkale şehitleri için verdiği slayt gösterili konserinden geliyorum...
Tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun

#bisquit' tarafından 18.03.2008 22:53:00 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Mart 2008, 22:51 - İp: 88.***.**4.227
atmen
atmen (üye)
Tekirdağ / Firma

halkların kardeşliği kim söyledi ise söyledi çok doğru bir kelime, Bak internet ortamı bunun doğruluğunu kanıtladı,
For açıyorsunu bu forma tüm dünyadan insanlar yazabiliyor
keşke tüm insanlar ayni dili Konuşsa ozaman daha iyi anlaşacağız, Aslına bakarsan İnsanlık Adem ve Havvadan gelmiştir

Tarih: 19 Mart 2008, 01:10 - İp: 88.***.**9.65