lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Bu İki Oldu

Fotoğraf uğruna yaşadığım ciddi kaza sayısı dünkü ile beraber iki oldu..Daha önce kene tarafından ısırılmıştım dün de deniz kıyısındaki kayalıklardan yuvarlandım..Allahdan son anda tutunmayı başardım da yere çakılmaktan kurtuldum..Ellerim kollarım yara bere içinde kaldım..Aman sizler dikkat ediniz..Sanıırım bir hafta fotoğraf çekemeyeceğim..

Tarih: 7 Ağustos 2007, 12:47 - İp: 195.***.**7.179
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Geçmiş olsun

Şimdi birşey dicem diyemiyorum ayıp K10d ye bişi oldu mu peki ?

Tarih: 9 Ağustos 2007, 00:59 - İp: 88.***.**0.165
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

asıl onu sor zaten mavi izci..
ilk duydugumda gitti makine dedim valla..
hoca kedi gibidir ona bişey olamz

Tarih: 9 Ağustos 2007, 01:14 - İp: 85.***.**9.17
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Pazarusta mercedesi çıkar asfalttan da göreyim tuttuğu yolu..Kango ise dere tepe düz gezer.Ha ara sıra ayağı da kayar.Olur o kadar canım..
Liebster kütahya dediğin nedeir ki? Valla kareadeniz bölgesi bir olur kütahyanın tepesine düşer de görürsün o zaman

Sevgili izci kardeşim sağolasın makinemi canım bahasına sapa sağlam kurtarmayı başardım..Hiç bir şey olmadı.Zaten o olmasaysdı öyle kolay kolay düşmezdim.Çünkü onu tutmaya çalışırken kayalara tutunmayı unuttmuşum.

Sevgili gaijin sen de bilirsin bu trabzonluları..Çevik ki hem de ne çevik..Ateş parçasıyızdır mübarek Kütahya gibi oturup bekleyenemeyiz.Gelmiyorsa gider alırız.Almanyadan bile olsa

Not:Eskiden laf sokuşturma vardı.Ona atfedilsin diye yazdım son cümlelerimi

Tarih: 9 Ağustos 2007, 01:25 - İp: 195.***.**7.41
cappadociaman
cappadociaman (üye)
Artvin / Doğa Fotoğrafçısı

Hocam,büyük geçmiş olsun...

Allah benzerinden ve beterinden korusun...

Dikkati elden bırakmamak gerekiyor...

Bir an önce iyileşmen temennisiyle,selamlarımla.

Tarih: 9 Ağustos 2007, 08:11 - İp: 88.***.**6.103
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam hocam hatta sitedeki giger arkadaşlarada selamlar sizede çok geçmiş olsun umarım pek fazla canın yanmamıştır.

bu arada duraganda hangi yibodasın.

Tarih: 9 Ağustos 2007, 17:41 - İp: 88.***.**5.58
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Burkay hocam ve batuhan sağolasınız ..Çok teşekkür ederim..
Sevgili batuhan sen nerelerdeydin kaç zamanadır.Hem sana ne hangi yibodaysam o yibodayım demektir.

Not:75.Yıl Cumhuriyet YİBO

Tarih: 9 Ağustos 2007, 23:36 - İp: 195.***.**7.245
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam hocam bazı nedenlerden dolayı uzunca bir süre nete giremedim çok çalışmamız gerekiyordu bazen fırsat buldukca girmeye çalışıyorum 10 gün gecikmelide olsa cevap yazmaya çalışıyorum

siz ne kadar kötüde olsanız bazen özlüyoruz işte bir hal hatır soralım dedim. yine liebster le didişmeleriniz başlamış adamı hasta etmişsin siz rahat duramayacakmısınız.

Tarih: 17 Ağustos 2007, 11:34 - İp: 88.***.**6.252
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sağol batu..Onun çiğerini sökeceğim:.He adsl ye bir bağlanayım..Sen görürsen selam söyle gözüme görünmesin

Tarih: 19 Ağustos 2007, 00:08 - İp: 195.***.**7.214
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

20.09.2007
bu tarihe dikkat et lazut hocam. 3. 'sü o gün olabilir, çok şom ağızlıyımdır, sen bence o gün evden çıkma.

Tarih: 19 Ağustos 2007, 00:12 - İp: 88.***.**7.156
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Eski dost bak şimdi seni çok yanlış anladım Bi kızdımmbi kızdım ki adeta küplere bindimm..Hatta senin de çiğerini sökeceğim gözüme gözükme

Tarih: 19 Ağustos 2007, 11:57 - İp: 195.***.**7.114