lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Bu İki Oldu

Fotoğraf uğruna yaşadığım ciddi kaza sayısı dünkü ile beraber iki oldu..Daha önce kene tarafından ısırılmıştım dün de deniz kıyısındaki kayalıklardan yuvarlandım..Allahdan son anda tutunmayı başardım da yere çakılmaktan kurtuldum..Ellerim kollarım yara bere içinde kaldım..Aman sizler dikkat ediniz..Sanıırım bir hafta fotoğraf çekemeyeceğim..

Tarih: 7 Ağustos 2007, 12:47 - İp: 195.***.**7.179
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

Geçmiş olsun, sağlıklı günler dilerim.

Tarih: 7 Ağustos 2007, 15:10 - İp: 88.***.**8.57
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Arkadaşlar iyi dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim..Çok ciddi bir zedelenme yok..Kollarıma ve ellerime keskin taşlar batmıştı.Onları çıkarttık.Ama iki avucum ve dirseklerim baya kötü.Bir şey tuttamıyorum.Bugün o nedenle evdeyim.
Öte yandan sevgili liebster üçüncü de senin kafana düşecem haberin olsun

Sevgli ciyaksar gel o zaman bir makro fotoğrafımı çek he

Sevili lazhop çok şükür var bi tutaunacak dalımız.Umarım sizin de olur..

Şaka bir yana harbiden fotoğraf uğruna yaşanılan kazalrınız sizler debu topikte paylşabilirsiniz..Böylece fotoğraf hırsızlarına bir mesaj da gitmiş olur.

Tarih: 7 Ağustos 2007, 15:14 - İp: 195.***.**7.162
merhaz
merhaz (üye)
Şırnak / Amatör

geçen sene hasankeyfte dicle nehrinin üzerinde bulunan tepeden bazı çekimler yaptım.tepenin bitiş noktasında bulunan uyarı şeritlerinide geçip kenardan daha iyi bir açı yakalamak uğruna bazı çekimler yaptım.arkadaşların uyarıları sonucu farkettim.tepe 50 metreden yüksek bir tepe ve altından dicle nehri geçiyor.en önemliside bulunduğum yerde toprak kaymasıda oluyormuş.arkadaşlar uyarmasa aşağı düşmem an meselesiymiş..yani vizörden bakınca insan dalıyor.
sefer hocam büyük geçmiş olsun..

Tarih: 7 Ağustos 2007, 15:16 - İp: 85.***.**1.10
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

ağabey kırıdğım bir analog makinem vardı ucuzlarından zamanından senin kaza gibi bir çok kazayı atlatmıştım kapadokyada ama baskıya verdiğim de bütün filmler yanmış nasıl oldu anlamadım ama hepsi yanmış b,r tane bile baskı alamadım bide böyle kaza yaşayanlara ne dersin

Tarih: 7 Ağustos 2007, 15:17 - İp: 81.***.**7.150
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

oda bişeymi. Ben fotograf cekmek icin kadın kılıgına girip hamama gittim. Ama yanlışlıkla erkekler hamamına giriyordum. SOn anda kurtuldum taciz ateşinden.

Tarih: 7 Ağustos 2007, 18:22 - İp: 85.***.**6.204
merhaz
merhaz (üye)
Şırnak / Amatör

alemsin hüseyin

Tarih: 7 Ağustos 2007, 18:34 - İp: 85.***.**1.10
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

valla ben foto çekerken bi kaza yaşamadım ama safranboludayken komşumuz suzan teyzenin bahçesindeki kirazlara dalınca koca bi kiren sopasyıl önce bi bacağıma vurdu sonra o dal senin bu dal benim aşağı yuvarlandım neyseki hafif alıklık dışında bi iz bırakmadı bende.!!!heheheheheheheh

Tarih: 7 Ağustos 2007, 18:35 - İp: 88.***.**0.144
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Geçmiş olsun sayın lazut. Allah korumuş çok ciddi bir zarar görmemişsiniz.

Tarih: 7 Ağustos 2007, 19:15 - İp: 81.***.**7.58
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Geçmiş olsun.Üzüldüm.Önce can ve sağlık.Çabuk düzelirsiniz.

Tarih: 7 Ağustos 2007, 19:22 - İp: 88.***.**8.204
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

valla 9 canlısın maaşallah ben olsam gümp aşşa inmiştim.Bu kilo ile vinç olsa tutamazdı beni. [>:D

Tarih: 7 Ağustos 2007, 19:26 - İp: 88.***.**4.232