pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Böyle Rezalet Olmaz.

Dün Kütahyadaydım. Ulucaminin önünü görünce sinirden delirdim. Belediye başkanı orada olsa inanın bir güzel döverdim.
Ulucaminin önünü kamulaştırmışlar. BUradaki binaları yıkmışlar ne güzel değilmi. Afyondaki cami gibi önü bahçe veya park yapılma mükemmel olacak. Zira Osmanlı mimari tarzında camiler yapılmakla kalmaz aynı zamanda çevre düzenlemeside yapılır.
Ama bizimkiler ne yapmış.Caminin önüne kocaman bir işhanı yapmışlar. Sözde caminin önünü açmışlar.Bu adamların hiç mi çevre mühendisi yok hiçmi sanatçıları yok.En azından bir fotoğrafçı gözü ile baksalardı.
Alın size rezaletin fotoğrafı.

Tarih: 9 Eylül 2007, 11:14 - İp: 88.***.**0.176
potera
potera (üye)
İstanbul / Meraklı

Kınıyorum ah ah yazık

Tarih: 10 Eylül 2007, 01:58 - İp: 88.***.**5.99
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

yazık ya kültür mirasımıza kimse sahip çıkamamış mı
pazar amca benim gibi çevre mühendisleri ellerinde makine olmasa da boş geziyorlar
o işi o işten hiç anlamayan yerden biter gibi biten para için herşeyini satan kişiler yapıyorlar

Tarih: 10 Eylül 2007, 11:56 - İp: 81.***.**7.150
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

Küçük insanlar küçük kalmak ister kütahya gelişen bir şehir şehirmerkezin deki rantı paylaşmak istmezler başkanlar çerşinin şehir içien dağılıp şehrin büyümesinden ziyade o koltuğa oturmasını sağlanyan insanların istediklerii yaparlar isteyerek yada yönlendirlerek.

Tarih: 10 Eylül 2007, 21:40 - İp: 88.***.**6.139