gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Bi Degişiklik Yapalım .............

.... FOTOGRAF YORUMLAYALIM

her fotografın altına yazılmıs anlamı kalmayan boş tebriklerden, alakasız fotograflara gosterilen acayip ilgiden, eleştirisizlikten, ilgisizlikten, riyakarlıktan, kankacılıktan, pohpohculuktan sıkıldıysanız

galerideki her yorumunuzun altına

eleştirmekten çekinmeyelim, eksiklerimizi gorelim gosterelim, bilgi paylastıkca cogalır, güzele eleştiriler degerlendirilerek ulaşılır

yazalım...

cokmu ütopik, cokmu dugusal, cokmu şiirsel, cokmu abes cokmu garip cokmu komik, demogojimi, sacmalıkmı, gereksizmi, etkisizmi???????????

boşverin hepsini..
"elinize saglık,tebrikler "

yazıp kopyala yapıstır yapacagımıza, bunu yazalım..inanın, ne daha komik ne daha sacma olur.belki bir kişi bile etkilenir,bir kişiye yararı dokunur. ne kaybederizki?????????

----------------------------------------------

PANCTOMUN ACTIGI TOPİC

http://forum.netfotograf.com/onerileriniz.asp?msg_id=32804&syf=2

#gaijin' tarafından 15.05.2008 02:27:57 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Mart 2008, 08:05 - İp: 88.***.**8.71
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

y.a.t. nin diger topicte yazdıkları meselenin ozeti aslında,

daha fazla eleştiri yapan insan gorsem bende cekinmeden eleştiri yazarım demiş kendisi..

neden olmasın?
eleştiriyi hakaret olarak,saldırı olarak algılayan insanlara bunun normla oldugunu gosterebilmek gerekir,
ancak ozaman,
"senden once 20 kişi yazmıs, onlar birşey bilmiyor senmi biliyorsun"
gibi sacmalıkların onune gecilir
ancak ozaman,
"sen profesyonel degilsen bilmedigin işlere karısma" gibi sacmalıklar son bulur..
ancak ozman:
bu site ve galerisi insanların kendine birşey kattıgını hissettigi biryer olabilir..

Tarih: 15 Mayıs 2008, 02:02 - İp: 78.***.**5.38
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

helaaaaalll...

her iki tarafta da katılım büyüyor. başaracağız!

ve hiç yılmadan gidersek, türkiye nin en gerçekçi eleştirilerin olduğu fotoğraf sitesi haline getirebiliriz burayı..

bu hayal mi yoksa??

neden olmasın [>

Tarih: 15 Mayıs 2008, 02:04 - İp: 88.***.**0.170
mat_67
mat_67 (Objektif)
Kastamonu / Amatör

arkadaşlar ben de SX100 makinamı önümüzdeki hafta elime alacağım inşallah, benden başlığa destek var ama bilgim olmadığı için sizden sadece ileriki zamanlarda ekleyeceğim resimlerime bahsi geçen yorumlarınızı yapmanızı isterim, yorum yapacak bilgim ve birikimim yok.

sitede mantıklı davrananlar da varmış... ukalalık yapmak değildir niyetim ama ben de kendi kendime diyordum burada herkes söz birliği mi yaptı ki iltifatlar havada uçuşuyor diye, şükür ki eklenen resimlere dürüstçe gerektiği yergiyi yapacaklar da varmış

Tarih: 15 Mayıs 2008, 02:12 - İp: 78.***.**8.57
randomrandom
randomrandom (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Ne güzel burada da var kampanya... Elbette ki destek, tam destek. Herkese teşekkürler...

Tarih: 15 Mayıs 2008, 02:40 - İp: 85.***.**2.27