husmenaga
husmenaga (üye)
İstanbul / Meraklı

Bence D-smart Almayın...

Benden size tavsiye, D-Smart almayın, ya da alın, bedava yayın izleyeceğinizi zannedip (başta ödenen uydu parası 300-400 YTL hariç), bol bol servis parası ödeyin (her servis 40 YTL), ama sonuçta yine adam gibi yayın izleyemeyin.

D-smart müşteri hizmetlerinin size kimin uydu anteni bağladığından haberi yok, ya da o uydu cihazını satan ayrı, bağlayanlar ayrı, satanı sizin servis zannediyorlar, karma karışık bir sistem, tek amaç, sonuçsuz servislerle insanların parasını alabilmek. Bu kadar düzensiz , dağınık bir sistem görmedim, sakın ama sakın bedava zannetmeyin, diğer yayıncıdan çok daha fazla pahalıya gelebilir, üstelik de doğru dürüst hiç bir şey izleyemezsiniz.

Servisin numarasını buldunuz diyelim, ulaşamazsınız, verilen ve daha önce çalışan cep telefonları artık servis dışıdır. Yani evdeki tek yayın olsa 3-4 gün yayınsız kalacaksınız, çünkü çare bulacak hiç bir merci, başvuracağınız hiç bir yer yok, tam bir soyma düzeni, benim edindiğim izlenim bu, şimdi bu cihazı camdan mı atsam, araba ile üstünden mi geçsem bilemiyorum, ama siz siz olun , bence D-Smart almayın.

Hayatın içinden bir konu işte ...

Tarih: 27 Eylül 2008, 18:54 - İp: 85.***.**9.168
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Ağam RTE ile DOĞAN düne kadar ölümüne kanka değilmiydiler? Tevekkeli boşa dimemişler eski dost düşman olmaz diye

Tarih: 29 Eylül 2008, 01:12 - İp: 85.***.**4.246
husmenaga
husmenaga (üye)
İstanbul / Meraklı

Ula bu konuda gelmiş sonunda AKP'ye dayanmış ya pes artık,
bu kadar mı politize her şey yaaa...
ben almayı düşünen olursa D-Smart için, bazı eleştirileri açıkça yazdım ki, uyarmış olayım milleti diye

Şaban Abi'nin dediği gibi, aslında izlememek de var ama, Fenerin maçlarına arada da olsa bakıyoruz ya

Tarih: 4 Aralık 2008, 14:47 - İp: 212.***.**1.146
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

bence tv hiç izlenmemeli.

ben sadece belgesel izliyorum full time. prime timelarda dahil. sabah öğlen akşam gece birer tane izlerim. öyle herkesin izlediği belgeseli de izlemem. daha ağır daha sıkıcı belgesel olursa ancak izlerim.

son dönemin yeni entoş modasına uymak için bende aydın doğandan nefret ederim demem lazım. dedim. yoksa entoşluğumuza toz konar.

ama ethem sancaktan hiç nefret etmem. adamın gazete süper tarafsız. hatta tarafsızötesi. ve devletle hiç işi olmaz adamın öyle ihale mihale.

albayrak grubundan da hiç nefret etmem. onlarda acayip tarafsızlardan. devletle de hiç işleri olmaz ihale mihale.

zaman grubundan zaten nefret etmem bağrıma basarım. akşamları stv haber izleyip saçı başı yoluyoruz zaten.

yokmu dinime sövecek müslüman.

show tv de yemek yarışması belgeseli var. baya güzel.

Tarih: 4 Aralık 2008, 15:01 - İp: 85.***.**7.246
husmenaga
husmenaga (üye)
İstanbul / Meraklı

Ben de Erkayalar'dan nefret ediyorum,
çok pahalı Canon satıyorlar diye ...
1000 dolara 500mm lens istiyorum

Tarih: 4 Aralık 2008, 16:00 - İp: 212.***.**1.146
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

ağa-bey kardeşim,hani sizin yenmekte zorlandığınızda,kendi kendini size yendiren bir takım varya,formasının bir rengi sizinkiyle aynı..bu gece onun maçını bile izlemedim..

Tarih: 4 Aralık 2008, 16:23 - İp: 78.***.**6.43
husmenaga
husmenaga (üye)
İstanbul / Meraklı

Ben de bıraktım bakma maç işlerini filan ...
hakikaten aptal uyutması oldu bu işler (gene de GS'yi yenmek güzel )
doğa ve fotoğraf, temiz hava bol güneş en iyisi ...

Tarih: 4 Aralık 2008, 16:24 - İp: 212.***.**1.146
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

o güzelliği tattırmakta güzel geliyor demekki..şeyy 500 filan demişsin..şimdide 2.8 değil diyede kızmazsın sen erkayalara..karfo,benim kızmama gerek bırakmadan d3 ve 600 mm verecek..gelişmelere göre ekipman takviyesi yapacaklar......darı ambarı ne taraflardaydı ?

#sabanersan' tarafından 04.12.2008 17:43:18 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Aralık 2008, 16:31 - İp: 78.***.**6.43
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

bunları okuduktan sonra değil d-smart... e-smart bile almam..

biri bana uydu cihazının uzaktan kumandasını bulsun..

Tarih: 4 Aralık 2008, 17:31 - İp: 88.***.**4.76
cappadociaman
cappadociaman (üye)
Artvin / Doğa Fotoğrafçısı

hüsmenaga gibi kendinden emin, kolay kolay sinirlenmeyen birisini bile zıvanadan çıkarabiliyorlarsa hakkaten bu D-Smart'ı almak değil düşünmeyi bile unutmak lazım.

Zaten şöyle bir bakarsanız bedava veriyoruz dedikleri kanalların daha fazlasını çift çanak sistemiyle hakkaten kendiniz bedavaya izlersiniz birde D-smarta yolunmanın alemi yok...

Maçlar konusunda ise diyecek bişeyyok...ya mahalle kahvesine,ya birahaneye,ya stada,yada benim gibi radyodan aynen kasaphavası

Adını vermiyim bi arkadaş vardı...yakında bunun da şifresini kırıp hepten beleşe getiricem diyordu...adam haksız mı şimdi yani

Tarih: 4 Aralık 2008, 17:52 - İp: 88.***.**7.176