husmenaga
husmenaga (üye)
İstanbul / Meraklı

Bence D-smart Almayın...

Benden size tavsiye, D-Smart almayın, ya da alın, bedava yayın izleyeceğinizi zannedip (başta ödenen uydu parası 300-400 YTL hariç), bol bol servis parası ödeyin (her servis 40 YTL), ama sonuçta yine adam gibi yayın izleyemeyin.

D-smart müşteri hizmetlerinin size kimin uydu anteni bağladığından haberi yok, ya da o uydu cihazını satan ayrı, bağlayanlar ayrı, satanı sizin servis zannediyorlar, karma karışık bir sistem, tek amaç, sonuçsuz servislerle insanların parasını alabilmek. Bu kadar düzensiz , dağınık bir sistem görmedim, sakın ama sakın bedava zannetmeyin, diğer yayıncıdan çok daha fazla pahalıya gelebilir, üstelik de doğru dürüst hiç bir şey izleyemezsiniz.

Servisin numarasını buldunuz diyelim, ulaşamazsınız, verilen ve daha önce çalışan cep telefonları artık servis dışıdır. Yani evdeki tek yayın olsa 3-4 gün yayınsız kalacaksınız, çünkü çare bulacak hiç bir merci, başvuracağınız hiç bir yer yok, tam bir soyma düzeni, benim edindiğim izlenim bu, şimdi bu cihazı camdan mı atsam, araba ile üstünden mi geçsem bilemiyorum, ama siz siz olun , bence D-Smart almayın.

Hayatın içinden bir konu işte ...

Tarih: 27 Eylül 2008, 18:54 - İp: 85.***.**9.168
sansabosa
sansabosa (Dedektif)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

maçları d-smart olan yerlerde izliyoruz ve sık sık yayın kesiliyor ne izlediğimizi anlamıyoruz...

Acaba bu sebepten ötürü olabilir mi?...

Tarih: 27 Eylül 2008, 19:06 - İp: 78.***.**8.59
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

bu konuda o kadar ama o kadar rahatımki..hiç bir derdim tasam yok..gelgelelim tavsiye etmek çok zor,yinede yazayım:kelimenin en dolu ve geniş anlamıyle hiç tv izlememek..dünya varmış..hasbelkader bulunduğum ortamda gözüm kayarsa,çok iyi yapmışım diyorum..

Tarih: 27 Eylül 2008, 20:22 - İp: 88.***.**4.29
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Ben de pek TV izlemeyenledenim. Hatta neredeyse hiç. Fakat izlediğim zamanlarda bile cine5 olsun, digiturk olsun hiçbir paralı sistemi almayı düşünmedim. D-Smart asla ve asla düşünmem (Aydın Doğan ın adını dahi duymaya tahammülüm yok zaten).

#t_yaman' tarafından 27.09.2008 22:07:26 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Eylül 2008, 21:22 - İp: 85.***.**7.207
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

şaban hocam biraz katılıyor sonra itiraz ediyorum fikrinize; bazen damıtarak, oldukça demli programları bulduğun zaman, tadından geçilmez bir alet oluyor tv... onun dışında kabaktan da beter bir tad veriyor... ama küsmemek, araştırıp bulmak lazım o programları..

mesala, trt 2 ye sürülen, "kırılma noktası" . şimdi böyle bir program varken, neden hepten televizyona aptal kutusu diyelim ki? seyredenin maharetidir, kutunun ıQ seviyesi...
-------------------------------------------------------------------

de sımart a gelince... zaten lüks işi bir melet. bizim gibilerine uzak bir kavram. e lüks zaten sömürülmeli bence, sömürülmeli ve lüks ü olmayanların yükü hafiflemeli. ama türkiye de maalesef işler böyle olmuyor, lüks kullanan da, fakir fukara da sömürülüyor, kandırılıyor.. paraları robin hood değil, hep şirketler dağıtıyor, daha doğrusu cebe indiriyor. hem de " hd "kalitede...

Tarih: 27 Eylül 2008, 21:36 - İp: 78.***.**8.76
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

yahu eskiden plastik çiçeği sorakdık anten gırısıne butun kanalları cicek gibi gosterirdi,şimdi milyarlık sistem kurduruyorsun dogru durust bişey izleyemiyorsun.

Tarih: 27 Eylül 2008, 22:04 - İp: 78.***.**0.246
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

zaten almaya niyetim yoktu
aydın doğan sistemini içim almıyor

Tarih: 28 Eylül 2008, 00:39 - İp: 88.***.**3.33
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ağam geçmiş olsun. Tüketici köşesi başka yerde.

Tarih: 28 Eylül 2008, 01:03 - İp: 85.***.**4.27
evrin
evrin (üye)
Ankara / Amatör

benim de

Tarih: 28 Eylül 2008, 01:45 - İp: 85.***.**8.210
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Aydın Doğan iki seçimde de açık ara AKP'yi desteklerken herşey iyiydi ama..

Tarih: 28 Eylül 2008, 05:28 - İp: 88.***.**2.45
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Zaten bu tür zımpıtıları almayı hiç düşünmedim..Bundan son rada alacağımı sanmöıorum..
Üç dakikalık özetler yetiyor bana

Tarih: 28 Eylül 2008, 10:17 - İp: 88.***.**3.6