koroglu1414
koroglu1414 (üye)
Bolu / Amatör

Bayan Üyelerimizi Rahatsız Etme..

selamlar fotoğraf dostları..
bazı fotoğraf sever sandıklarımız.... byn fotoğraf sever dostlarımızı mesaj yoluyla rahatsız ediyorlar,akabinde tekrarı olursa buradan teşhir edeceğim..

Tarih: 18 Kasım 2009, 21:20 - İp: 88.***.**0.163
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

az galeriye girerim ama gözüme çarpmış işte
-----------------------------------------------------

Nerelerde geziyorsan remi. .

Ben niye görmüyorum bu dediklerini. Özelden bir ara bana linkini verirsin merak ettim.

Okyanus genelde bayanlar pek rahatsız etmez. Yani benim bildiğim kadarı ile yani tahminime göre.

Tarih: 18 Kasım 2009, 23:20 - İp: 78.***.**1.85
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Yinde de bence bu site bayanlar için tam sığınılacak liman..Hiç kimse gocunmamalı..

Bu kadar kültü düzeyi yüksek kimseler içinde elbette bir iki çürük, bir iki portfolyo avcısı, bir iki rahatsız edilmeyi bekleyen Türk erkeği olacaktır...

Sultan abla nasılsın? Sen ne kadar güzel fotoğraf çekiyormuşsun öyle..Böyle bir yeteneği nasıl farketmemişim.ben eşş...şim yahu..Sizinle tanışmak yemek yemek iserim...

Tarih: 18 Kasım 2009, 23:25 - İp: 88.***.**4.224
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

özelden veririm linklerini sultan abla. b buralara yazıpta kısmetlerini kapamayalım insanlarınn değil mi?

bu teşhir etmeme olayındada yine sanat için fedakarlık yapıyorum vallahi.

kendim için bişey istiyorsam ne olayım bak

herşey sanat için

Tarih: 18 Kasım 2009, 23:29 - İp: 88.***.**5.186
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Lazut hocam cümlen iyi başladı ama bu tür mail atanlar biliyorsun abla diye devam etmezler.

Tarih: 18 Kasım 2009, 23:44 - İp: 78.***.**1.85
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Bu kadar kültü düzeyi yüksek kimseler içinde elbette bir iki çürük, bir iki portfolyo avcısı, bir iki rahatsız edilmeyi bekleyen Türk erkeği olacaktır...

işte olay budur kardeeeşşiiimm

en büyük lazut hoca başka büyük yok en büyük lazut hoca başka büyük yok

aklın yolu bir valla

Tarih: 18 Kasım 2009, 23:48 - İp: 88.***.**5.186
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

OKYANUS konuyu yanlış mı anlamış... ?

Erkekler değil, bayanlar rahatsız ediyormuş... Ayrıca madem özgür bir ülkede yaşıyoruz, bayanlar da erkekleri rahatsız etsin

bu olaylara en güzel çözüm sanırım kimlik gizliliği... e teşhir etmek isteyene de engel olmamak lazım... malum, özgür, laik, açılımtrak bir ülkede yaşıyoruz....

Teşhir açılımı yapalım....

Tarih: 19 Kasım 2009, 00:16 - İp: 88.***.**7.84
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

sitenin bazı bayan üyeleri derhal beni mesaj yoluyla rahatsız etmeye başlamazlarsa sırayla herkesin kusurlarını teşhir etmeye başlayacağım!!!

Tarih: 19 Kasım 2009, 00:50 - İp: 81.***.**7.8
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

koroglu aramızda kalabilirdi niye böyle topik açtın aramızda çözerdik bu konuyu

Tarih: 19 Kasım 2009, 10:47 - İp: 81.***.**7.150
koroglu1414
koroglu1414 (üye)
Bolu / Amatör

ben o şahsın ve onun gibi düşünenlerin böyle bir sitede barınamayacaklarını görmeleri açısından topik açtım..
yoksa sitenin kariyeri açısından herhangi bir durum söz konusu değil ve olmazda zaten

Tarih: 19 Kasım 2009, 12:14 - İp: 88.***.**0.163
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Ya tüh bir kere de olsun bi pot kırmasam..Neyse sultan abla ..Sizi geçtim..en iyisi mi ben kendime başka birini bulam

Tarih: 19 Kasım 2009, 12:33 - İp: 88.***.**7.215