logy
logy (Üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Siz kimin avatar fotoğrafını beğeniyorsunuz...

Ben açıkçası Burkay08'in avatar fotoğrafını beğeniyorum...

Sırf buyüzden Kütahya'ya gidip Pazarbeye,3-5 tane avatar fotoğrafı çekterecem...
( Kaça çeker acaba...? )

İstanbula geldiğinde benim bir porteremi çekmişti emme sonra ne oldu bilmem...

Tarih: 2 Haziran 2008, 17:23 - İp: 78.***.**4.27
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

insanlar kutsallarının eleştirilmesini asla kabul edemez
halbuki altı üstü eleştiri
allahtan gelmeyen herşeyi eleştirebilelim ve bundan korkmayalım.
tabular yıkılsın. insanlar da şeker yiyebilsin.

ha bana bakmayın ben kursallarım eleştirildiğinde masaya oturmayı severim.

böyle harika oluşumu alçakgönüllülüğüme borçluyum

Tarih: 5 Haziran 2008, 21:58 - İp: 78.***.**9.192
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Ya pazarbey yorma insanı. Muhammed ismi verilir verilmez ayrı konu. Ben var olandan bahsediyorum. Muhammed ismi verilmiş dünya kadar adam varken Türkler muhammed ismi vermez muhammade mehmet der diye bir genelleme nasıl yapılıyor. Senin hiç dayıoğlun amcaoğlun yokmu muhammed diye. Yoksa hepsi seni sülaleden dışladılarmı

Şimdi yine dönüp dolaşıp milli hasletlerimize gelecek. Biz millet olarak tek yada birkaç olaya bakıp genelleme yapmayı pek severiz, hepimiz edisonuz hepimiz hamamda arşimetiz valla. En iyisini einstein demiş, bu da dahil bütün genellemeler yanlıştır diye.

Tarih: 5 Haziran 2008, 21:59 - İp: 88.***.**6.106
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Hee dışladılar valla. Ne dişlaması beni daha bir sever oldular. Başı sıkışan para istemeye geliyor. Bende şatonun duvarlarını yaptırmadım söylemesi ayıp. PAram olsa duvar yaptırcem diyom hep.

Tarih: 5 Haziran 2008, 22:11 - İp: 88.***.**4.28
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

Buralarda,
Mehmet'e Mehemmed diye seslenenler de var, ne demeli?

Tarih: 6 Haziran 2008, 08:55 - İp: 88.***.**5.97
el-cezeri
el-cezeri (üye)
İstanbul / Meraklı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 6 Haziran 2008, 09:49 - İp: 78.***.**7.214
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

kişisel simge yapınca saygızıslık olacağını düşünmüyorum..
saygıdan çok kaygı sorunsalı gibi görünüyo..

allerji demişken aklıma ne geldi..
bayrağa değil ama bayrakçıya allerjim oluştu benim..
şu cumhuriyet mitingleri arefesinde gönder bayrağını 4,50 ytl fiyata aldım üç beş tane..
sonra moda olup satış patlaması olunca (15-20 gün sonra) adam bana demesin mi tanesi 12,50 ytl...
yuh dedim
oha dedim..
saygısızlığın daniskası

Tarih: 6 Haziran 2008, 20:42 - İp: 88.***.**6.191
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Serbest piyasa ekenomisi

Tarih: 6 Haziran 2008, 22:17 - İp: 88.***.**3.198
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

önce insanları bağımlı yap sonra sat
al sana kapitolizm

Tarih: 7 Haziran 2008, 01:10 - İp: 78.***.**3.122
belgeselci
belgeselci (üye)
Eskişehir / Amatör

herkes kendi avatarını beğenio negüzel o zmn bende benimkinden yanayım

Tarih: 13 Haziran 2008, 13:31 - İp: 212.***.**6.119
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

belgeci, sen şu avatarını düzelt önce, kadraj yamuk. boynum tutuldu avatarını inceliycem diye.

Tarih: 13 Haziran 2008, 13:56 - İp: 84.***.**9.118