kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Ali Kırca

sadece ne düşündüğünüzü merak ettim?

Tarih: 21 Ağustos 2006, 21:42 - İp: 88.***.**3.193
demoon
demoon (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Kaybolustan siyrilip, varolusun buyuk formulunu saklayan; ender ve saygi deger bir insan.

Tarih: 21 Ağustos 2006, 21:53 - İp: 85.***.**1.204
omergin
omergin (üye)
Kayseri / Meraklı

tabi..

Tarih: 21 Ağustos 2006, 23:53 - İp: 88.***.**8.241
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Yoksa bu internette dolaşan videoyumu kastediyorsunuz.Ben görmedim, sadece duydum.
Zamanında deniz harp okulundan aşırı sol görüşleri nedeni ile atıldığını duymuştum.

Tarih: 22 Ağustos 2006, 00:36 - İp: 85.***.**0.33
orhan yum
orhan yum (üye)
Diyarbakır / Stüdyo Fotoğrafçısı

işini iyi yapan biri.

Tarih: 22 Ağustos 2006, 01:04 - İp: 88.***.**6.216
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

komplo deniyor, nasıl komplo olabilirki görüntülenmesi kısmı tamam fakat geri kalan olaylar kişinin kendi isteğiyle gerçekleşmiş bu kısım gayet doğal.

İşini iyi yapan birisi kısmına katılıyorum belki de en iyilerden.

Görüntülerde özel hayatıdır, bu yapılanı savunmuyorum fakat bunu o kadar çok kişi yapıyorki, artık bazıları aldatmayı vb. olayları gurur verici bir olay gibi tv de çarşaf çarşaf anlatıyor.

Başarılı bir dönem yaşadığı içindir ki bu olay Ali Kırca'nın başına geldi, yani görüntülerin basına sızması olayı.

Tarih: 22 Ağustos 2006, 09:09 - İp: 81.***.**3.185
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

2-3 senedir böyle videolardan söz ediliyordu zaten. şimdi ortaya çıktı. şık videolar değil. ama bu şekilde insanların teşhir edilmesi de doğru değil.

Tarih: 22 Ağustos 2006, 09:32 - İp: 85.***.**5.72
zyilmaz
zyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

Yaşına Göre performansı çok iyi
E tabi bunda Pfizer'in ürettiği ilacın ne kadar katkısı var tartışılır
Şaka Bi yana hiç hoş görüntüler değil. Böyle Göz Önünde Olan birisi çok dikkat etmeli kendine.
Ayrıca o görüntüler üzerine hala çıkıp haber sunabiliyorsa...

Tarih: 22 Ağustos 2006, 10:20 - İp: 85.***.**4.101
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

Zor pozisyonların insanı...

bir daha da çiçek.. böcek.. aşk.. romantizim.. tarzı yazılar yazarsa gülmek için ağzımı değil, başka bir yerimi kullanacam...

video yu izleyenler ne demek istediğimi anlamıştır

Tarih: 22 Ağustos 2006, 11:09 - İp: 194.***.**2.137
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

gamze özçelik olayında bu güzel ablamıza destek çıkan ve ibret verici şeyler yazmıştı ali kırca. ahlak dersi filan veriyordu. bir de ikide bir çökertme tüküsünü söylerdi.

ali kırca nın benim gözümde değerinin sıfıra indiği gün fikret kızılok a yaptığıdır. siyaset meydanına telefonla katılan bu büyük sanatçı,kırca nın hoşuna gitmeyen şeyler söylediği için telefonu kapatılmıştı. sonra sabaha kadar poçularla birlikte türk müziğini tartıştılar. programın sonunda da ali kırca mikrofonu eline alıp çökertme türküsünü söyledi.

o günden beri sevmem onu.

Tarih: 22 Ağustos 2006, 11:27 - İp: 85.***.**5.72
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

konu buraya kadar taşınınca merak ettim görüntüleri buldum, adam hem severim hem döverim demiş

Tarih: 22 Ağustos 2006, 11:43 - İp: 81.***.**3.185