baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

Acil!!! Sizce Ne Yapmalıyım?

bilgisayarımda durup dururken şu uyarı çıktı ;

Microsoft internet explorer
Uyarı: Bilgisayarınızda kayıt veritabanında ya da dosya sisteminde hatalar varsa, bunlar önceden bilinmez ve düzensiz davranışlara, donmalara veçökmelere sebep olabilir. Bu hataların düzeltilmesi bilgisayarınızın performansını yükseltebilir ve evri kaybını önleyebilir. bilgisayarınızı üzretsiz denetlemek için errrorSafe'yi kurmak istermisiniz? (tavsiye edilir)

Tamama mı iptale mi tıklayayım :?:?:?:?
belki dekötü bir şey değildir ama yol gösteren olursa sevinirim

Tarih: 13 Mart 2007, 20:18 - İp: 88.***.**4.120
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

ondan bisey olmaz ya. Bana da geliyorlar bazen. Ben hemen format atıp duzeltiyorum. Yani ciddi bir sorun yok. Sen windows yuklenirken arkana yaslan ve keyfine bak.

Tarih: 13 Mart 2007, 22:12 - İp: 88.***.**9.152
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

şimdi şöyle anlatayım ben sana...

o çıkan ekrandaki yazılar spyware sonucu çıkmakta..
programı eğer yüklediysen şimdi verdiğim linklerdeki programları indir bi çalıştır ve temizlik işlerini hallet daha sonra da sistem geri yükleme işlemii yaparsannn kurduğun program da kalkmış olacaktır..

Tarih: 13 Mart 2007, 22:13 - İp: 81.***.**1.152
guronline
guronline (üye)
Yurtdışı / Amatör

bunun icin format atmaya deymez..ben hemen kurtuluyorum

Tarih: 13 Mart 2007, 22:13 - İp: 81.***.**3.158
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

bi spy dan da format atılıyorsa ohhhhhoooooooo

Tarih: 13 Mart 2007, 22:15 - İp: 81.***.**1.152
baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

evete bas dyen arkadaşlar gerçekten eğerbilerek söylediyseniz çok kırdınız beni
nedimy msn adresini özel mesajdan yazarmısın rica etsem

Tarih: 13 Mart 2007, 22:16 - İp: 88.***.**4.120
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

bende hemen format atınca kurtuluyorum. BU arada gecen sure icinde ben iki kere format atmıştım bile..

Tarih: 13 Mart 2007, 22:16 - İp: 88.***.**9.152
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

wah wahh, demek solucanlarda girdi bilgisayarına haa??
Hangi siteleri gezdinde mikrop kaptın bakalım? Mısır'dan getirmiş olmayasın? Pramit şeklindeler mi?

Tarih: 14 Mart 2007, 01:44 - İp: 85.***.**0.118
baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

bunlarmsn altındaki reklam linklerinden pcye sızan solucanlarmış hochaaaa

Tarih: 14 Mart 2007, 01:46 - İp: 88.***.**6.106
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

bunları temizlemek için parmağını benim kadar maharetli kullanabiliyor olacaksın. Yoksa sızıyorlar hertarafa.

kontrastın format atıyorum düzeliyor dediğine bakma! O format atmayı laptopunu formların üstüne atmak sanıyor. dakikada 3 format atabiliyorum diye de övünüyo.

Tarih: 14 Mart 2007, 01:52 - İp: 85.***.**0.118
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

sayın dsc _dsc kimi kınadıgını anlamadım.bahar hanıma EVET diyenlerden bahsediyorsan birisi benim digeride kontras ama sen nerden biliyorsun ben cidden evet demesini söyledim ve bunun dalgayla ne alakası var anlamadım.ortaya bir ithamda bulunuyorsan adam gibi kim oldugunu söyle.kınıyormuşsun.kimi acaba.
bu arada bahar hanım ben cidden evet basmanızı söyledim cünki bilgisayarcıma bu konuyu sizin için sordum.oda evet deyince öyle yazdım yanlış bir şey yaptırdıysak özür.eger yanlış bir bilgi verdiysek ukalalık olarak görmeyin ne olur bilgisayarcınıza yaptırın ve cıkan faturayı bana gönderin.hatamızı telafi ederim ben.sakın yanlış anlamayın hata yaptıysak cekecegiz tabiki

Tarih: 14 Mart 2007, 16:17 - İp: 88.***.**7.127