ayg
ayg (üye)
İstanbul / Meraklı

1 Gün İçin Kadın Olmak...

LÜTFEN İZLEYİNİZ...

http://www.youtube.com/watch?v=kngDHb0s6_w

Tarih: 10 Nisan 2007, 13:34 - İp: 81.***.**4.194
baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

feministlikle ne alakası var gerçeklerden bahsediyorum

feministlik nedir

kadınlar birazcık kendilerini savununca feministsiniz dersiniz hemen

ben aynı şiddetin çocuklara da uygulanmasına karşıyım hadi buyur o zaman ne oluyorum

Tarih: 10 Nisan 2007, 15:19 - İp: 193.***.**7.6
baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

ben tüm kadınları koruyacak değilim zira herkes farklıdır ama zaafı olan sadece kadınlar mıdır derim

Tarih: 10 Nisan 2007, 15:20 - İp: 193.***.**7.6
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Kadın ya da Erkek hakları olarak değil de konuya İNSAN HAKLARI olarak bakarsanız bu sorunlar kendiliğinden çözülür. Her iki cinste kendine has üstün özellikleri olan yaratıklardır. Bu üstünlüklerini birbirini tamamlamakta kullanırlansa zaten bahsedilen sorunlar ortadan kalkacaktır. Gerekli olan da
SAYGI,
HOŞGÖRÜ ve
KARŞILIKLI SEVGİ dir.

Tarih: 10 Nisan 2007, 15:22 - İp: 88.***.**3.60
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Kendinizi savunduğunuz için değil erkekleri bu kadar yerdiğiniz için sarfettim o kelimeyi...
...ve anlam veremedim..

Tarih: 10 Nisan 2007, 15:23 - İp: 88.***.**4.170
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Erkeklerin de zaafları var tabiki, ancak kadınlar bizim toplumumuzda eğitimsizlik, kendi ayakları üzerinde duramama gibi sorunları yüzünden zaaf duydukları nesnelere ya da hayal ettikleri yaşama ulaşmak için maalesef ki ezilmeyi göze alıyorlar. Sonra da bu insanların hayatından bi haber birileri çıkıp onların üzerinden prim yapmak için Feministçilik oynuyorlar.

Neyse bu konu uzar ve bizi bozar,

Herkesin dil din cinsiyet ayrımı yapmaksızın birbirine saygı duyduğu bir toplum için çabalayalım...

Sevgilerimle...

Tarih: 10 Nisan 2007, 15:25 - İp: 88.***.**3.60
baharbahar
baharbahar (üye)
Konya / Amatör

atakan dikkat ederseniz ben de benzer şeylerden bahsettim

yani aynı olmadığımız konusuna ben de değindim

insan hakları açısından ben sizden önce bahsettim dedimki aynı şiddetin çocuklara da uygulanmasına karşıyım dedim

hatta aynı şiddet yaşlılara,özürlülere bile uygulanıyor

mesele zaten güçlü olanın sıkıştığı anda gücünü kullanması kendini savunma gücü daha az olana (kadın-çocuk-yaşlı-özürlü)şiddet uygulamak ne kadar doğru

neyse kadın erkek olarak düşünme-hissetme tarzlarımız farklı olduğundan bu tartışma günlerce sürecektir ve sonuca ulaşılamayacaktır ben feminist damgası yemekle kalacağım konuyu anlatamadan o yüzden daha fazla tartışmak istemiyorum

zira yüzyıllardır çözümlenemeyen bir konu bu

#baharbahar' tarafından 10.04.2007 15:49:02 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Nisan 2007, 15:28 - İp: 193.***.**7.6
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

bahar bahar feminist kavgasını boşverin, önemli olan bu kısacık filmin yarattığı etki idi, bence başarılı bir çalışma ve etkili oldu...

Kendinize iyi bakın

Tarih: 10 Nisan 2007, 15:33 - İp: 88.***.**3.60
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

haketmedigi surece hicbir kadna vrmam cok sukur..
sokakta kırıtmda gezen kadına lafta atmam
barda yanında sevgilisi yoksa belki ama varsa kesinlikle kimseye sarkmam..5 6 kere hayır demezse peşini bırakmam..
bır kaın hayır ıyrsa evettir aslında oyuzden emin olmak lazım..
emrimd clısan kadınlara asılmam,hediyeye bogarım,kullanırım kovarım...

film gerckten etkileyici..kemerle adamı dovdugu sahneyi gorunce nılarım canlandı..yılan derisi kemerimi hatırladım..pliserel koymutu

yahu neden bahsediyorsunuz video işte..ve evet feminist duygulrla cekilmiş olsun isterse,isterse amazonlar gelip cekmis olsun,kucuk kafalara empati becerisi sokmayı deneyen bir video.şimdi vay erkeklere hakaret demyın zaten kendini bilen adam bu vıdoyu ızler ve evet haklı seyler var der...

bnde eminist oldum ya ona yanarım

daha neyı tartısıyoruz neyı tartısıyorsunuz..
cekenede oynayanada helal olsun.."birgun kadın olsan ne yapardın dıye sorana,cıkar erkekleri tavlardım,kadınlar tuvaletinde neler oluyor ona bakardım vs vs gibi salak cevaplar verenleın ozellikle izlemesi tavsiyemdir..

Tarih: 10 Nisan 2007, 19:11 - İp: 88.***.**0.95
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

....

Tarih: 14 Nisan 2007, 10:46 - İp: 88.***.**3.167