klckemal
klckemal (üye)
Adana / Amatör

Kartım Hata Veriyor

lutfen yardım.onceki forumları okudum ama bis sans varmı diye soracaktım?kartım durduk vere hata verdi.video cekimi sırasında oldu.arkadaslrla kendimizi cekiyorduk gidip baktıgımda card errror diyordu.fotograf makinasında hata veriyor acmıyor.bilgisayarda goruyor ama oda acmıyor.hicbir sekilde format bicimleme kabul etmiyor.pc de bicimliyorum windows ,bicimlendirmeyi bitiremedi yazısı cıkıyor.Lütfen yardımcı olurmusunuz arkadaslar.bi dunya resim video gitti

Tarih: 12 Kasım 2009, 11:53 - İp: 212.***.**4.175
klckemal
klckemal (üye)
Adana / Amatör

kartım olympus xD Picture Card. kartı yeni almıstım oyle tak cıkarda yapmadım.

Tarih: 12 Kasım 2009, 12:09 - İp: 212.***.**4.175
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Yeni almışsanız fişi ile birlikte iade ediniz.
şu an nedenini anlayamadığım bir sebep yüzünden 2gblk kartımda çalışmıyor. ne kartt okuyucuda nede makinada..
yani yapabiliyor bu kartlar..
not: benim kartım yaklaşık 2 yıldır kullanılıyordu. belki fiziksel olarak ömrünü tamamlamış olabilir. öyle tahmin ediyorum

Tarih: 12 Kasım 2009, 13:18 - İp: 88.***.**7.86
klckemal
klckemal (üye)
Adana / Amatör

acıklamanız icin tesekkur ederim.kartı malesef internetten aldım.gitiden.tabi bilmiyoruz hic birsey yazın oluyo bu olay.aldım kullandım gayet ii.enson video cekiminden sonra kendi kendine hata verdi.karsı taraf bir magaza yada sirket olmadıgından sonuç olmaz diye dusundum.ama yinede yazdım.yaklasık ir hafta sonra cartınız bozuldu dedim.kartıda fazla kullanmadım.karsı taraftan bir cevap gelmedi.sadece yorumlarına yazdım gerekeni.baskası dikkat eder bari.bana bir bardak su icme kaldı

Tarih: 12 Kasım 2009, 15:52 - İp: 212.***.**4.175
siparisium
siparisium (üye)
İstanbul / Firma

büyük ihtimal kartı makinanın üzerinde okutmuşsun,kullandığın makinayi servisinde kontrol ettir.Card Yuvasında voltaj'dan dolayı arıza oluşabilir makineni kaybetme

Tarih: 23 Kasım 2009, 12:05 - İp: 88.***.**7.67
  • 1