recep73
recep73 (üye)
İstanbul / Amatör

Fotograflarım Gerçekten Silindimi ?

Merhaba Arkadaşlar,
Fuji A820 makina aldım 2 GB SD kartı ile birlikte.
Yaklaşık 100 adet civarında fotograf + video kaydı yaptım. Arkadaş bilgisayarında hafıza kartından direk cd ye kopyalama yapmak isterken tüm görüntüleri silmiş. Sağlık olsun derken, hafıza kartını f.makinama takıp 20 adet civarında yeni çekimler yaptım. Kartı bilgisayara taktığımda dogal olarak son cektitigim resimleri görebilirken, 2 GB lık kart belleğinin yaklaşık 1.7 GB lık alanının dolu olduğunu gördüm. 20 foto bu kadar yer kaplayamacağına göre problemim ne olabilir ve çözüm için ne önerirsiniz, silindigini düşündüğüm resimler halen kart da olabilirlermi, eğer mümkünse nasıl/nerede geriye getirtdirebilirim.
Şimdiden tşk.

Tarih: 13 Aralık 2007, 16:40 - İp: 81.***.**5.82
lokman003
lokman003 (üye)
Afyonkarahisar / Stüdyo Fotoğrafçısı

dayı karttan silinen resimleri geri getiren bir proğram var onu al çok az yer kaplıyo

Tarih: 13 Aralık 2007, 17:39 - İp: 88.***.**0.214
poyraz7171
poyraz7171 (üye)
Kırıkkale / Meraklı

degerli arkadaşlar bende çok geniş bir program ve serial arşivi var.Gerekli görülürse elimden geldiği kadarıyla ülkem insanlarına yardımcı olurum.Bu bahsettiginiz sorunla ilgili program bende var full.Onu ekliyorum ayrıca işinize yarayacak başka programlarda var.Bunlar nelermi
1) hafıza kartından silinen resm müzik ve diger belgelerin geri alınması
2)bilgisayarınızdan silinen resim müzik ve diger dosyaların alınması
3) silinebilir cd lerden silinen resim müzik ve diger dosyaların geri alınması bunlara videolarda dahil.
4)Unutulan şifrelerin ger alınması kısacası bilgisayar geçmişinizi ortaya döküyor
5)I pot lardada aynı işlemleri yapıyor.
lafı uzatmayım tam 14 program var bu türk konularla ilgili
Boyutu o kadarda büyük degil 14 PROGRAM TEK DOSYADA sadece 13 MB

Sizden bir ricam var ben photoshopu amatörce kullanıyorum şu anda photo shp hariç piyasada ses video ve resim programı ve digerleri içinde yaklaşık 200 den fazla program kullanabiliyorum ama dedigim gibi photoshop u yeni yeni ögreniyorum ama hızlı ve anlaşılır bir şekilde anlatacak iyi bir kaynak bulamadam
bu konuda bir kaynak varsa elinizde benimle paylaşırsanız çok minettar olurum...Saygılar
DOWNLOAD ADRESİ

http://rapidshare.com/files/86238944/haf__305_za_kart__305_.rar.html
DOWNLOAD ADRESİhttp://rapidshare.com/files/86238944/haf__305_za_kart__305_.rar.html

Tarih: 24 Ocak 2008, 16:37 - İp: 88.***.**7.11
  • 1