morcadi
morcadi (üye)
İstanbul / Amatör

Ust Bant Fotograf Secımı.

Merhaba herkese...
Simdi yazacagim yazi cok anlama gelmektedir. Oncelikle Nf' ye KIZGINIM... Bu sitede artik bazi seyler anlamini yitiriyor mu bilmiyorum... Bunun hakkinda birkac yakin kisi ciddi seyler dusunmekteyiz. Ust bant fotograf secimi icin sagolsun,arinna67,bir arkadas bulunamayinca beni onermis. AMA BEN BUNU REDDETTIM,BEN KIMIM KI UST BANTA FOTOGRAF SECECEGIM... !!! BENIM KAPIM,taklitcilere,FOTOGRAFI bir gorev gibi gorenlere,baskalarinin surekli kuyusunu kazmaya calisanlara, fotografi fotograf yapan deger yerine baska seylerle olcmeye KALKANLARA KAPALIDIR ARKADASLAR !!!. AYRICA NF BENIM ICIN OZEL BIR SITE,LUTFEN BU SITENIN OZELLIKLERINI, DEGERLERINI,FOTOGRAFA DAir DEGER YARGILARINI BOZMAYA CALISMAYALIM. Bunlari YAZARKEN gozlerim dolu dolu,sebebi ise bir fuarda sergilenmesi icin,bir calismamin benden istenmesi !...Ben Kimmm, NF UST BANDINA YA DA benim tabirimle PANOYA "FOTOGRAF SECMEK" kimmmm... !!!
Herkes secimlerine dikkat ETSIN LUTFEN... Ne deyim daha,anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az hesabi...
Sevgiler,saygilar...

Tarih: 26 Mart 2007, 21:42 - İp: 85.***.**3.78
cappadociaman
cappadociaman (üye)
Artvin / Doğa Fotoğrafçısı

Tarih: 26 Mart 2007, 22:23 - İp: 88.***.**3.86
morcadi
morcadi (üye)
İstanbul / Amatör

Eyvallah HAKAN'im... Sen benim ne demek istedigimi akilli bir adam olarak anlamissindir... Doluyum oldukca...

Tarih: 26 Mart 2007, 22:26 - İp: 85.***.**3.78
cappadociaman
cappadociaman (üye)
Artvin / Doğa Fotoğrafçısı

Aslında panoya foto seçmek için bu işin şahı olmaya gerek yok be cadıcıım...

Sonra senin fotoğraf adına yaptıklarını ve gayretlerini iyi biliyorum.Kendini bu kadar da küçümsemene gerek yok...

Eğer vaktim olsaydı Seher'in teklifini kabul ederdim...

Bence geçmediyse yine kabul etmelisin ki iyi bir gözlemcinin seçtiği fotoları görmek isterdim.

sevgilerimle...

Tarih: 26 Mart 2007, 23:48 - İp: 88.***.**3.86
morcadi
morcadi (üye)
İstanbul / Amatör

... Bir fotograf seven,bir fotografci at pisliginin uzerine bile yatiyorsa ( benim gibi), bir seylere isyan etmeye hakki vardir... Cunku emek ciddi anlamda harcanmaktadir...

Tarih: 26 Mart 2007, 23:51 - İp: 85.***.**3.78
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Kızım delirdinmi sen niye at pisliğinin üstüne yatıyorsun.

Tarih: 27 Mart 2007, 00:07 - İp: 88.***.**9.32
morcadi
morcadi (üye)
İstanbul / Amatör

Beni bilirsin sen az coook... Gerekirse yatilir bocukcu basim... Eee naparsin,amacina ulasiyorsan..O da guzelmis

Tarih: 27 Mart 2007, 00:12 - İp: 85.***.**3.78
  • 1