ahmetçiçek
ahmetçiçek (üye)
Kırşehir / Amatör

Soru?

Arkadaşlar hp inkjet yazıcılara sublime mürekkep konuluyor mu?

Tarih: 26 Aralık 2007, 14:43 - İp: 85.***.**1.126
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

sublimasyon mürekkebi, porselen vs.. malzemelere yapılacak baskıda kullanılır...

cevap: yok yazmıyorum..

#mete007' tarafından 26.12.2007 15:00:09 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Aralık 2007, 14:56 - İp: 85.***.**5.30
ahmetçiçek
ahmetçiçek (üye)
Kırşehir / Amatör

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 26 Aralık 2007, 15:22 - İp: 85.***.**1.126
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

http://forum.netfotograf.com/serbest_kursu.asp?msg_id=16144

bir soruda benden... konuya o kadar cevap yazılmış.. fakat 11. cevapdan (son cevap) sonra konu ana yazısı değişmiş..

bu, etik midir.. hangi ahlaka sığar..

üstelik, edit yapılmadan önceki yazıda, ne fotoğraf nede anadolu ajansı vs... yoktu..

baskı sistemleri konusunda, forumdaki arkadaşlardan bir talebim yoktur.. yorumlarım beni bağlar..

http://forum.netfotograf.com/scainer_printer.asp?msg_id=28620

sayfasındaki cevabıma gelen cevap için, forumdaki arkadaşlarıma minnettarım.. belki fark edilmiyor.. minilab yatırımları çok önemli.. 50 bin euro borçlanan bir arkadaş, makineyi ona benim aldırdığımı yazmıştı..

kusuruma bakmayın.. baskı sistemleri konusunda, şımarma hakkımı (hakkım olmasada, imkanımı) kullanıyorum..

bu konuya son cevabım olmasını, kendim diliyorum... link eklemeye kalksam, en az 10 tane vardır.. siyaset konularını hicvetme imkanımıda kullandım..

ve kullanacağım..

sayfa, böylece kalsın..

ışığınız bol.. kadrajınız, geniş olsun...

Tarih: 26 Aralık 2007, 15:49 - İp: 85.***.**5.30
koç2513417
koç2513417 (üye)
Aydın / Özel Gün Fotoğrafçısı

mürekkep dolum yerleri bu konuda uzmandır. kartuş dolum yerleri yani. bilgisayarcılar bu yerleri biliyor.kartuşunu al ve buralara git danış.

Tarih: 26 Aralık 2007, 16:29 - İp: 88.***.**5.205
ahmetçiçek
ahmetçiçek (üye)
Kırşehir / Amatör

koç2513417 Teşekkür ederim arkadaşım.

Tarih: 26 Aralık 2007, 16:31 - İp: 85.***.**1.126
keremmm
keremmm (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

gereksiz......

#keremmm' tarafından 26.12.2007 19:49:58 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Aralık 2007, 19:44 - İp: 88.***.**5.88
  • 1