hasonza
hasonza (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Nü Demek Erotizm Midir?

nü fotoğrafları inceledim ama çok azı nü kategorisine girebilir bence. genel olarak erotik fotoğraflar koyulmuş. sex poz çekmek nü tabirini yansıtmaz. örtülü çıplaklıkla da nü bir kare yakalanır...

Tarih: 20 Şubat 2007, 08:11 - İp: 213.***.**1.21
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

bravo

Tarih: 20 Şubat 2007, 09:23 - İp: 88.***.**2.215
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

değildir...

epeydir bakmamıştım ben bi gidip nü fotoğrafları inceleyeyim...

Tarih: 20 Şubat 2007, 15:16 - İp: 213.***.**1.5
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

bu konu çook tartışıldı.sanırım tartışılmaya devam edilecek

Tarih: 20 Şubat 2007, 19:51 - İp: 212.***.**2.146
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

bence nü kategorisi kaldırılsın.. daha yukarda dursun ilk onu görelim.. pazarbey böyle bir istek için yüzbinlerce imzalı bir başlık açmıştı nooldu.. yöneticimiz uyuyormu ?

Tarih: 20 Şubat 2007, 20:15 - İp: 88.***.**8.235
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

once eski bir konudan bir link

http://forum.netfotograf.com/serbest_kursu.asp?msg_id=13575&syf=3

Tarih: 20 Şubat 2007, 20:19 - İp: 88.***.**5.80
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

sonrada tanım

nü:siyah beyaz olacak,cıplak olacak,belli belirsiz popo gorunecek.popo gorunmezse gogusler gorunecek,gogusler gorunmezse gobek gorunecek..(bu sebepten kadın olması tercih sebebi)

-popo gorunurken et gorunmeyecek???
-yılbası kutlaması yapan kızlara elleşmek için birbiriyle kavga eden, sevgilisinin yanında kızları taciz edebilecek kadar cınselliğe ac,kudurmus genclik baktıgı zaman gogsunden baska yerleri kabarmayacak..
-bacı yada sevgili sınıfına girebilir, babası burada olabilir kesinlikle modelin bası yüzü gorunmeyecek,gorunurse yuzune ps de karartma uyguanacak,e madem yuzunu kararttın ozaman esrarengizde bir ad koyulacak..modelin güldügü besbelli fotografa "mutsuz" demek gibi mesela???
-hayatında ilk kez bir makine eline alsanda,hatta fantazilerin dogrultusunda cekim yapsanda sanatsal kategorisine bile koyulabılecegini dusunecek beyin yapısında olundugu için direk flas kullanarak,modelini duvara sırtı donuk yaslayarak, cekim yapmıs olacaksın??(boyle amator cekimler yayınlayan sitelerde var)

-cıplak kadınlarla bir odada cekim yapma ve istedigin makineye para verme imkanına sahıp oldugun için gordugun fotografa istege baglı olarak otorite vari sekilde et ulan buuuu diye saldırabılecek donanıma daha dogrusu ahlaka sahıp olacaksın (buda nü fotografcısının ozellikleri)

Tarih: 20 Şubat 2007, 20:29 - İp: 88.***.**5.80
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

gaijin baya uyanıksın ha..Arşivinde ne arasan bulunuyor tabi.kopyala yapıştır kopyala yapıştır.oh oh
Ama

Tarih: 20 Şubat 2007, 20:52 - İp: 212.***.**2.148
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

oyle hocam,napalım cevap yetişmiyo herkese bazen arşivden yazıyoruz

buarada senın ogrencin satranc turnuvasına katılacaktı haberi gelmedi sonra..gecen haftalarda sabahta okudum oyle bir iki haber sende yoksun ortalarda soramadım..ne oldu???

Tarih: 20 Şubat 2007, 20:58 - İp: 88.***.**5.80
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Abi sevgili öğrencim Sinop il birincisi oldu.Antalyada yapılan Türkiye Yaş grupları şampiyonasına ilimizi temsilen katılam hakkını da kazandık.Ancak TSF öyle bir organizasyon yaptı ki açıkcası bu turnuvaya katılmayın dedi bize.Yani ayrıntısına girmeyeceğim ama bizim turnuvaya katılmamız tam 1300 ytl ye mal oluyordu.Haliyle biz de katılmadık

Tarih: 20 Şubat 2007, 21:12 - İp: 212.***.**2.135
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

yazık olmuş...ogrenci kardeşimizin şevki heveside kırılmıştır sanıyorum üzüldüm gercekten.. il birinciliğini kutlarım..umarım daha sonraki yarısmalarda bu şekilde onu kesilmez..selamlarımla...

Tarih: 20 Şubat 2007, 21:16 - İp: 88.***.**5.80
  • 1