mino
mino (üye)
İstanbul / Amatör

Netfotograf da Kankaybı

bu konu eminim herkezin kafdasında

netfotografda düşen kalite fotograflar daki kalitesiszlik forunlardaki kısırlık toplasan 30 kişi yok. sitede forum zaten 15 kişi, foto yüklüyenleride ekle toplam 30 evet bukadar kişi üzerinden siteyi döndüyor .
sorum şu bunun sebebi yöneticilerin yetersiz kalmasımı ?

şimdi odedğim 15 kişi bana saldırıp yok senin gibiler şöyle böyle diycek merakla bekliyorum. siteyi yerlere düşüren yönetim acaba bu topiği silince dizlerinin üzerine kaldırabilecekmi siteyi?

Tarih: 2 Kasım 2009, 21:54 - İp: 92.***.**5.156
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

komiksin dostum.

bravo sana

Tarih: 2 Kasım 2009, 22:17 - İp: 78.***.**4.149
mustafaonur
mustafaonur (Objektif)
Ankara / Firma

Aferim size nasıl farkettiniz bunu.
28 Eylül 2008 de üye olmuşsunuz
28 Eylül 2008 de 1. fotoğrafınızı yüklemişsiniz.
29 eylül 2008 de 2. fotoğrafınızı yüklemişsiniz.

Fotoğraflara toplamda 100 yorum yapmışsınız.

Yorumlarınız:
- çok hoş kare, çok güzel elinize sağlık dan ibaret.
yapıcı bir yorumunuz yok.

forumlarda 1 senede 5 cevap yazmışsınız

kendi fotoğraflarınız çok kaliteymiş sitede çok aktifmişsiniz gibi bu konuyu açmışsınız. Mine Hanım önce kendinize bakın ben bu siteye ne veriyorum.sonra kan kaybından söz edelim. Silinmez bu konunuz merak etmeyin. Hiç değilse aktif olacağınız 1 konu kalsın belki siteye daha çok girersiniz.

Tarih: 3 Kasım 2009, 01:48 - İp: 85.***.**1.109
paperman
paperman (üye)
Yurtdışı / Amatör

Mino , Türkçe 2. lisanınız mı ??

Tarih: 3 Kasım 2009, 01:54 - İp: 96.***.**9.175
zesel
zesel (üye)
İstanbul / Amatör

Üyelik iptal edilmiştir.

Tarih: 3 Kasım 2009, 11:23 - İp: 88.***.**7.139
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

zesel bir soru sormak istiyorum size. bir program düşünün bu programın yapımcısı bu programı hazırlamak için aylarca uğraşıyor ve o kadar emeğinin karşılığı olarak bunu satışa sunuyor. biz de bunu illegal yollardan temin edip yine linkler vererek illegal bir şekilde paylaşıma sunuyoruz. bizim emeğimiz bunun neresinde merak ediyorum. beni aydınlatabilirmisiniz.

Tarih: 3 Kasım 2009, 11:56 - İp: 81.***.**7.150
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Konu doğru yönde görünüyor..

Thalassa, sekokoc, ace ve daha adını anmadığım nice insanlar, Artık yok.. Sebebi; onların içinde saklı olmalı.

Tarih: 3 Kasım 2009, 13:01 - İp: 78.***.**0.64
bayar28
bayar28 (Objektif)
Balıkesir / Doğa Fotoğrafçısı

Forumdakı durgunluk pazar emmiinın hepsıburdadan vurgun yemesınden kaynaklanıyor suanda forunda aktıf olamıyor anlayacagınız,
pazar emii gelınce sorunda kalkar

Fotograf sayfasında durgunluk vardı ama sımdık yukselme basladı,

Fotograf kalıtesıne gelınce adama yukleme dıyemezsın ornek verecek olursak yukledıgınız 2 fotografın kalıtesıylen olcum yapabılırsınız

Tarih: 3 Kasım 2009, 14:45 - İp: 78.***.**9.74
zesel
zesel (üye)
İstanbul / Amatör

Üyelik iptal edilmiştir.

Tarih: 3 Kasım 2009, 15:09 - İp: 88.***.**7.139
sezgin72
sezgin72 (üye)
İstanbul / Amatör

mustafaonur'da dediği gibi bence çuvaldızı önce kendinize batırın sonra başkasına...

Tarih: 3 Kasım 2009, 15:38 - İp: 85.***.**1.5
mino
mino (üye)
İstanbul / Amatör

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 3 Kasım 2009, 21:32 - İp: 212.***.**7.215