coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Neden Yayınlanmamış Olabilir?

Alttaki fotoğrafı çekerken tarih fonksiyonunu kapatmayı unutmuşum makinanın.Tarihte tesadüf çiçeğin bir köşesini biraz istila etmiş.Bende photoshopta çerçeve hazırladım, bir de kelebek kondurdum.

Tarih: 31 Ağustos 2007, 12:14 - İp: 78.***.**1.116
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

neden yayınlamadığı konusunu bilemem
ama

tarih gibi silinmesini istediğiniz kısımları photoshopta doku transferi yoluyla silebilirsiniz.

Stamp aracı ile bölgeye yakın yerden alt tuşuna basarak dokuyu kopyalarsınız ve tarihin olduğu bölgeye mouse ile tıklayarak dokuyu taşırsınız, bu şekilde tarih veya fotoğrafta olmasını istemediğiniz bölümleri silebilirsiniz

Tarih: 31 Ağustos 2007, 12:18 - İp: 81.***.**3.185
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Tekrar Deneyin Arasıra OLuyor.. Cep TeLefonuyLa ÇekiLen FotoğrafLar YayınLanırken Bu Neden YayınLanmasın

Tarih: 31 Ağustos 2007, 12:28 - İp: 88.***.**9.16
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Yardımınız için çok teşekkür ederim atakan.Doku transferi yaparak düzelltim sorunu sayenizde.

Tarih: 31 Ağustos 2007, 13:17 - İp: 78.***.**1.116
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

forum bunun için var
bana extra teşekküre gerek yok
paylaşım için burdayız hepimiz....

Tarih: 31 Ağustos 2007, 13:25 - İp: 81.***.**3.185
onrkorkmaz
onrkorkmaz (üye)
İstanbul / Meraklı

aslına bakarsanız yayınlanmaması normaldir

böyle düşünmemin sebebide

*eklediğiniz fotoğrafta tarih gibi yazıların gözükmesi
fotoğrafı özensiz ve laçka gösterir

*ışık ve vizör açınız fotoğrafı sıradanlaştırmış

*fonun yarısının toprak yarısının öyle zannediyorum beton olması arkada karmaşa yaratmış madem bu açıdan çektiniz keşke biraz uğraşıp fonu karartsaymışsınız

*bu çerçeveli fotoğrafınızı daha ekledinizmi bilmiyorum ama bence denemeyin çünkü çerçeve gereğinden fazla fotoğrafın kendisinin önüne geçmiş

son olarak bana kızıyorsunuz biliyorum ama emin olun yukarda yazdıklarımda bir art niyet yok

Sip_Sak "Cep TeLefonuyLa ÇekiLen FotoğrafLar YayınLanırken Bu Neden YayınLanmasın " abijim bari sen böyle deme

Tarih: 31 Ağustos 2007, 21:04 - İp: 88.***.**7.108
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Eleştirilere açığım çünkü çok şey öğrenmek istiyorum.Bu fotoğrafta makinamı yeni aldığım günlerde çektiklerimden birisi.Ben çaylağın biriyim.Fotoğraf çekmeye meraklıyım.Ve bu konuda sonuna kadar gitmeye kararlıyım.Bütçem elverdiği ölçüde donanımımı büyütüp kaliteli fotoğraflar çekmek istiyorum.

Tarih: 1 Eylül 2007, 00:33 - İp: 85.***.**9.241
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Arkadaşlar alttaki fotoğrafım onaylanmadı, acaba ben bir çekim hatası yapmış olabilir miyim?Beni teknik açıdan aydınlatırsanız sevinirim.

Tarih: 16 Ekim 2007, 23:22 - İp: 78.***.**1.3
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Senin dediğin saatte benim kare de onaylanamadı.Sonra tekrar yükledim onaylandı Coffie..

Tarih: 17 Ekim 2007, 00:41 - İp: 85.***.**5.107
yetisbey
yetisbey (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

hatıra ve anı çerikli olmalarından kaynaklanmış olabilir ama bazen onlarda onaylanmıyor.

NOT: BİR KERESİNDE ONAYLANMAYAN FOTOGRAFIMI İNAT EDE EDE ONAYLATTIRDIM

HER SEFERİNDE YÜKLEDİM ONAYLANMADI YİNE YÜKLEDİM EN SONUNDA KABUL EDİYORLAR(BİLGİNİZE)

Tarih: 17 Ekim 2007, 10:46 - İp: 88.***.**0.142
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

tekrar yükleyin
bana da olmuştu yeniden yolladım yüklendi

Tarih: 17 Ekim 2007, 13:32 - İp: 81.***.**3.185