coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Neden Yayınlanmamış Olabilir?

Alttaki fotoğrafı çekerken tarih fonksiyonunu kapatmayı unutmuşum makinanın.Tarihte tesadüf çiçeğin bir köşesini biraz istila etmiş.Bende photoshopta çerçeve hazırladım, bir de kelebek kondurdum.

Tarih: 31 Ağustos 2007, 12:14 - İp: 78.***.**1.116
sabir
sabir (üye)
İstanbul / Amatör

Bu üç çocuk fotoğrafı bence haber fotoğrafı kategorisine uygun. Çünkü çocukların gözlerindeki sevinç ve mutluluk fotoğrafa bakar bakmaz belli hemen göze çarpıyor. Sonra bakanın gözü çocukların kıyafetlerine gidiyor, kir pas içinde Ve çocuklar mutlu, çünkü su, çimenlik, ağaç dalları vs. onları mutlu etmek için ne lazımsa var etrafta... Bu mesajı gayet güzel veriyor.

Teknik olarak çok ahım şahım bir fotoğraf değil ama sıradan bir hatıra fotoğrafı da değil, çünkü mesajı var. Niye yayınlamadığı hakkında hiçbir fikrim yok, çünkü bu sitede yayınlanan fotoğraflardan çoğunun niye YAYINLANDIKLARI hakkında hiçbir fikrim yok. Siz boşverin. Çocukların bakışlarını bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

#sabir' tarafından 17.10.2007 13:57:22 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Ekim 2007, 13:52 - İp: 85.***.**4.65
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ısrar ede ede yukletmek??
yanı onaylanmayan,begenilmeyen bir fotografınız var..
ve siz bunu ısrarla begendirmeye calısıyorsunuz..
onaylanmasının nedeni baska bırının onay vermesidir..baska bırsey degil.
---------
hem bu sitede denetim olmasından bahsedip,fotografların denetime tabi tutulmasını onerip,ustune birde denetime takılan fotografı ısrarla gecirmeye calısmak?????

işte nekadar samımı olundugunun gostergesi.

sonrasında sitenin denetiminden sikayet etmeye hangınızın hakkı var???

bu fotograf nasıl onaylanmıs dıye konular acarken acaba dusunuyormusunuz sızın gibi ısrar ede ede onaylatıldıgını????

bari bu konuda samimi olun..
kurallar olsun amabana degil,baskalarına dıyerek hıcbıryere gidilemez..
----------------

cep telle cekilen bir fotonun eklenmesi hatadır,sizin fotografınızın eklenmemesi degil..
cep telle cekilen bir fotonun eklenmesi sizinkinin eklenmesini haklı gostermez,tam tersine iki yanlıs eder.
bıraz ozeleştiri..

Tarih: 17 Ekim 2007, 16:04 - İp: 88.***.**2.25
yetisbey
yetisbey (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

gaijin ama bazen tabi ki ben öyle tahmin ediyorum ama sanki bu onaylama işini otomatiğe mi bağlıyolar arada

çünki çizgi filmler bile onaylanmıştı arasıra belki de bu yüzden ısrarla üstüne gidiliyor olabilir

mesela yanlış hatırlamıyorsam 2.defa da onaylanan bi fotografım üstbanda çıkmıştı ilk defa

ama sitede bazen yanlışlıklar olabiliyor mesela üst banda çıkarılacakken ssilinebiliniyor yanlışlıkla

insanın elinde olmayan başka sebeplerde olabilir

gerçi sen ana konuyu vermişsin "onaylanmasının nedeni baska bırının onay vermesidir..baska bırsey degil."

bu işleri çok iyi bilmediğimden yorumları sizlere bırakıyorum

#yetisbey' tarafından 17.10.2007 20:40:25 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Ekim 2007, 20:37 - İp: 88.***.**8.85