ace
ace (üye)
Adıyaman / Amatör

İlginç Sergi..

arkadaşlar.. sayın site üyeleri.. ben fikret beye de bahsettim ama sizin desteğinizide alarak hep beraber baskı yapalım kendisine.. aklıma şöyle bir fikir geldi.. gerçi kendiside düşünmüş.. sitedeki en beğenilen 100 veya herneyse.. limit sonraki iş.. fotoğraftan oluşan bir fotoğraf sergisi düzenlense.. netfotograf.com fotoğraf sergisi adı altında.. nasıl olur?.. istanbul da veya başka biryerde.. görüşleriniz?.. ne kadar destek.. o kadar baskı..

Tarih: 13 Aralık 2005, 17:07 - İp: yok
ace
ace (üye)
Adıyaman / Amatör

erken olduğunu fikret bey de söyledi kendisi.. şu an hakikaten sitede baya bi çalışma söz konusu.. biz söz alalımda gerisi gelir.. destek veren arkadaşlara canı gönülden teşekkürler.. fikret bey.. umarım kızmazsınız..

Tarih: 13 Aralık 2005, 23:40 - İp: 85.***.**6.227
reyelf
reyelf (üye)
Ankara / Meraklı

bence bu süper bi fikir ama serginin yapılacağı yer konusunda bazı arkadaşlarla hemfikir değilim...sergi sadece bi şehrde olmasın...ben eskişehir anadolu üniversitesinde öğrenciyim...üniversitelerde fotoğrafçılığa ilgi duyan ama nerden, nasıl başlayacağını bilmeyen bi sürü insan var ve bu tür sergilere gerçekten büyük ilgi gösteriyolar...bunu göz önüne alıp bizlerin de yararlanabileceği bi çalışma olursa bu sergi gerçekten çok sevinirim...kısaca bu serginin pek çok şehirde, üniversitelerde yer almasını istiyorum ben...

Tarih: 14 Aralık 2005, 00:05 - İp: 85.***.**5.32
dnzkirici
dnzkirici (üye)
Ankara / Amatör

Kesinlikle harika bir fikir. Bende varım.

Tarih: 14 Aralık 2005, 09:24 - İp: 85.***.**8.123
dnzkirici
dnzkirici (üye)
Ankara / Amatör

Ama hakikaten yapılacak yer konusu büyük problem. Yani sadece 1 şehirde yapılmaması gerek. Serginin yapılması istenen şehirlerde gönüllü temsilciler seçilerek bu iş halledilebilir aslında. Destekliyorum.

Tarih: 14 Aralık 2005, 09:27 - İp: 85.***.**8.123
eric
eric (üye)
Ankara / Amatör

Güzel fikir... Neden olmasın

Ankara, İstanbul, uyar... Daha doğrus türkiyede neresi olursa geliriz inşallah...

yurt dışı zor... " dadanagast ", birmingham ta kalacak yer ayarlarsan, neden olmasın...

Tarih: 7 Ocak 2006, 13:32 - İp: 81.***.**5.32
nazlimca
nazlimca (üye)
Antalya / Meraklı

bu fıkıre bende katılıyorum arkadasların dedıgı gıbı sadece tek bır ılde yapılması buyuk eksıklık olabılır ama farklı sehırlerde farklı konularla sergıler yapıla bılır ve bu sehırlerde yasayan arkadaslar temsılcılık yapabılırler bu yurtdısı ıcınde gecerlı bence orda yasayan arkadasalarda aynı yolu ızleyebılırler ama dendıgı gıbı bıraz erken galıbe olsun bende desteklıyorum ve uzerımıze dusecek gorev neyse yaparız

Tarih: 7 Ocak 2006, 13:42 - İp: 85.***.**5.125
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

eric ayip ediyorsun, yer konusunu kimse dert etmesin.. bildigim bir suru otel var burada..
...
ilkim, sagol destegin icin.. ama sanirim yurtdisinda olan arkadaslarimizin, bulundugu sehirlerde yasayan bir tek kendileri oluyor..
tabii aranizdan buraya gelmek isteyen cikarsa, dedigim gibi otel bulmada falan yardimci olurum..

Tarih: 7 Ocak 2006, 14:19 - İp: 62.***.**2.10
eric
eric (üye)
Ankara / Amatör

Tamamdır, dadanagast...

Tarih: 7 Ocak 2006, 14:43 - İp: 81.***.**5.32
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

hadi o zaman birmingham'da bulusmak uzere diyelim..
..bu arada arkadaslar grup halinde gelecek olursaniz eger, otellerden grup indirimi de yaptiririz..

Tarih: 7 Ocak 2006, 15:47 - İp: 62.***.**2.10
wolkan16
wolkan16 (üye)
Bursa / Firma

Foruma yazan arkadaşlara gönülden katılıyorum ancak bir konu belirlense ve herkes çalışıp çekimler yapsa daha iyi olmaz mı?Ve birde tek bir şehirde olmazsa çok iyi olur kanatindeyim saygılar.

Tarih: 7 Ocak 2006, 16:00 - İp: 85.***.**1.63