ace
ace (üye)
Adıyaman / Amatör

İlginç Sergi..

arkadaşlar.. sayın site üyeleri.. ben fikret beye de bahsettim ama sizin desteğinizide alarak hep beraber baskı yapalım kendisine.. aklıma şöyle bir fikir geldi.. gerçi kendiside düşünmüş.. sitedeki en beğenilen 100 veya herneyse.. limit sonraki iş.. fotoğraftan oluşan bir fotoğraf sergisi düzenlense.. netfotograf.com fotoğraf sergisi adı altında.. nasıl olur?.. istanbul da veya başka biryerde.. görüşleriniz?.. ne kadar destek.. o kadar baskı..

Tarih: 13 Aralık 2005, 17:07 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

benden %100 destek ace..
100 limiti de iyi bence..
yer olarak da istanbul, ankara, izmir ve birmingham olsun..

Tarih: 13 Aralık 2005, 18:01 - İp: 62.***.**2.10
gamzegg
gamzegg (üye)
İzmir / Amatör

İZMİR..........

Tarih: 13 Aralık 2005, 18:39 - İp: 85.***.**5.40
magzed
magzed (üye)
Balıkesir / Amatör

arkadaşlar bunu birkaç ay bekletip konu olarak insanlar çalışsa hem böylece bir sergi bütünlüğü olur, konu bütünlüğüne uygun bir ad verilir üstelik balıkesirde fotoğraf müzesi kuruldu kurulacak(bende d70s alıcam) nerede sergilenirse sergilensin ben burda basaf lada görüşürüm buradada sergileyebiliriz, fotofanclub gibi sergi düzenleyelim ama site parasız olsun ve benim bir fikir olarak söyleyebileceğim bu sergilerde satın alma olursa bedellerinin bir sonraki sergi için düzenleme ve organizasyon için toplanması, siz ne düşünürsünüz

Tarih: 13 Aralık 2005, 20:58 - İp: 85.***.**5.184
applemac
applemac (üye)
Konya / Amatör

ben yüzde 200 destek veriyorum..
ama birmingham mirmingham filan olursa dijital makinelerinize inşallah su kaçar diye dua ederim, haberiniz olsun.

Tarih: 13 Aralık 2005, 21:24 - İp: 85.***.**3.216
metin
metin (üye)
Ankara / Amatör

arkadaşlar bu fikir için henüz erken kanısındayım çünkü farkındaysanız son bir kaç ay içersinde sitede ciddi format değişiklikleri yaşanıyor öncelikle bunların oturması gerektiğini düşünüyorum ama tabiki kesinlikle iyi fikir faket biraz erken gibi sevgilerimle

Tarih: 13 Aralık 2005, 21:43 - İp: 85.***.**8.11
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

"ama birmingham mirmingham filan olursa dijital makinelerinize inşallah su kaçar diye dua ederim, haberiniz olsun. "

ben de kacmasin diye dua ederim arkadaslar..

Tarih: 13 Aralık 2005, 22:48 - İp: 62.***.**2.10
ace
ace (üye)
Adıyaman / Amatör

sayın dadanagast sizden bir ricam olucak.. eric cantona imzalı bir man utd forması yollayabilirseniz sevinirim.. madem ingilteredesiniz.. bunu değerlendirelim..

Tarih: 13 Aralık 2005, 23:07 - İp: 85.***.**6.227
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

eric cantona'yi yakalamam gerekecek o halde ki imzalasin.. bakalim insallah ace..

Tarih: 13 Aralık 2005, 23:14 - İp: 62.***.**2.10
ace
ace (üye)
Adıyaman / Amatör

şimdiden teşekkürler.. yollamış kadar oldun..

Tarih: 13 Aralık 2005, 23:24 - İp: 85.***.**6.227
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

lafi mi olur ace.. insallah gelirsem turkiyeye gerceginden de getiririm..

Tarih: 13 Aralık 2005, 23:39 - İp: 62.***.**2.10