seto3535
seto3535 (üye)
İzmir / Amatör

Fotografium Ne Kadar Güvenli ?

Fotografium ne kadar güvenli ? Hiç alışveriş yapan var mı ?

Tarih: 7 Mayıs 2009, 18:26 - İp: 88.***.**0.214
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

gordugum kadarıyla fiyatları bıraz yuksek, neden baska bir site denemiyorsunuz..

Tarih: 8 Mayıs 2009, 22:38 - İp: 78.***.**9.108
seto3535
seto3535 (üye)
İzmir / Amatör

bana ucuz gibi gelmişti. yurtdışından aldırmak en iyisi aslında çok ucuz

Tarih: 9 Mayıs 2009, 19:07 - İp: 88.***.**2.58
frknkrc
frknkrc (üye)
İstanbul / Amatör

Bugune kadar farklı tarihlerde 55-250 bi Canon Lens ve filtre seti aldım her ikisinde de bir gun bile gecmeden elime ulastı,bence en onemlisi ; diğer sitelerden ürun soruyorum d90 diyorum noki. mı samsung mu diyenler bile varken ne sattığını bilip teknik destek ve bilgilendirmeyi yapabilen yerlerden alışveriş yapmak hep tercihim olmuştur.Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz..

Tarih: 5 Kasım 2009, 16:17 - İp: 88.***.**3.23
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

d90 derseniz, cogunlukla cep telefonu satılan bir yerde nokiamı samsungmu demesi normaldir.
algıda oncelik nedeyse akıl ona gidiyor.
buradada d90 dediginizde akla fotograf makinesi gelmesi normal.
**

#gaijin' tarafından 05.11.2009 22:31:48 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Kasım 2009, 19:49 - İp: 78.***.**1.175
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

d90 diyorum noki. mı samsung mu diyenler bile varken

belkide sizin tipinize bakıp D90 ı alacak bütçeye sahip biri sanmamışlardır e hayliylede tahmin etmişlerde olabilirler..

-lan mahmut bu adam D90 dedi ne diyeyim..
-baksana olum adadamda D90ı alacak para var gibi görünüyor mu?
-hakkaten demiya bu alsa alsa cep telefonu alır bu, herhalde onu sordu bana. dur şuna bir sorayım.
-abi samsung mu nokia mı?

Tarih: 5 Kasım 2009, 21:30 - İp: 88.***.**6.170
frknkrc
frknkrc (üye)
İstanbul / Amatör

ben de senin tipine bakınca diye başlayan bi cumle ile ukalalık etmek istemem ama ne niyetle dediğin konusunda emin olmadıgım için susuyorum...

Tarih: 6 Ocak 2010, 10:59 - İp: 85.***.**2.35
zeynelderki
zeynelderki (üye)
İstanbul / Amatör

doğubanktan alıp siteden satan birileri ufacık bir ofis var leş gibi iğrenç
tz7 yi bana 1050 tl ye satacaktı doğubanktan aynı makinayı 700 tl ye aldım hiç tavsiye etmem bizzat gittim gördüm yerlerini

Tarih: 3 Şubat 2010, 23:37 - İp: 95.***.**8.115
fotografium
fotografium (üye)
İstanbul / Firma

zeynelderki nickli arkadaşa ithafen diğer forum uyelerine bilgilendirmedir..

fotografium.com bugune kadar yapmış oldugu 17 bin + ürün satışında hiçbir müşterisini mağdur etmeden ilkeli satış politikasını korumaktadır ve belli noktalarda zarar dahi ederek alışveriş yapan müşterilerini memnun etmek için elinden geleni yapmaktadır..Geçen yıla kadar toptan satış ve Resmi Kurum ihalaleri icin ürün tedarik noktasında olan çalışma alanımızı gecen yılın başında perakende sektöründe internet sitemiz aracılığı ile ( http://www.fotografium.com ) satış yapma yoluyla genişleterek ticaretine devam etmektedir.Alışveriş yapan arkadaşlar yorumlarını paylaşırsa daha sağlıklı bir değerlendirme imkanı bulacaktır okuyanlar ve alışveriş yapmayı düşünenler...Alışveriş yapmadığı halde karalama amacıyla insafsızca eleştirilerini yazan arkadaşlara diyecek bişey yok malesef..

Sevgili Zeynelderki nickli arkadaş muhtemelen başka bi firma calışanı olacak ki bu kadar basit bi yorumda bulunmuş,tabi kendi takdiridir..

1.Ufak bir ofis dediği alan Sirkeci merkezde 50 m2 lik bir ofis ve 160 m2 lik depodan oluşan bir çlışma alanıdır ( boyle bir merkezi konumda 200 m2 lik bir showroom a sahip olmanın imkansız oldugunu bilir bilenler).1 kişi toptan ,1 kişi Resmi Kurum ihaleleri , 3 kişi fotografium.com satış ve canlı destek ekibi ve 3 kişi de dış saha elemanı olan bir ticari firmadır fotografium.Aynı zamanda İZNİK Döviz ve Altın A.Ş adında 2 adet döviz bürosu işletmesi de bulunmaktadır.
Sevgili arkadaşımıza normal bi uygulama olmadığı halde ofisten ürün alma imkanı sundugumuz halde mantıksızca doğubank veya hayyamdaki spot fiyatlara almak isteyip de imkanı yetmediği ve boyle bişeyin mümkün olmadığını soylediğimiz için yardımcı olamadık.
Panasonic TZ-7 modeli ilk olarak perakende satışını yapan firma fotografium'dur ve İthalatcı firma " Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme " ihalesini aldıgımız için bizim için 100 adet özel olarak getirmiştir.50 adet ihale için kalan 50 adet de fotografium.com üzerinden satılmıştır.Elbetteki KDV + ÖTV + Ithalatcı firmanın ve satıcının marjını düşündüğünüzde bu fiyatı spot ürünlerle kıyaslamak ne kadar aklidir, siz degerli forum üyelerine bırakıyoruz.

Yapıcı eleştirilere elbette açığız ancak karlama amaçlı farklı firma elemanlarının yaptığı eleştirileri de kendi vicdani sorumluluklarına bırakıyoruz..

Murat Tekin
FOTOGRAFIUM YÖNETİCİSİ

Tarih: 20 Şubat 2010, 14:47 - İp: 85.***.**4.39
yahya eke
yahya eke (üye)
Yurtdışı / Amatör

Merhaba , yaklasık olarak 500 tl lik bir alısveris yaptım. dün aksam kargoya vermişler bugün elime ulastı. Aldıgım ürünler piyasaya nazaran cok ekonomikti nikkor Nikon AF-S VR 55-200 F:4-5.6 G ED model lens aldım.. . ve cok memnun kaldım. Yukarıdaki acıklamayı yapan Furkan beyle birkac kez bizzat görüştüm..gerçekten çok ilgili biri sağolsun. Kargomun acil oldugunu belirtince adamlar istedigim modelin bür üstünü göndermişler.. hemde fark almadan , istemeden.. bu mesajı yazma nedenim reklam mıdır? evet reklamdır. çünkü inanıyorum ki bu şekilde memnun kaldıgımız firmaları tavsiye etmeliyiz.

yaklasık 5 yıldır buraya üyeyim ilk kez bir alısveris sitesini öneriyorum Tavsiye ederim..

#yahya eke' tarafından 25.02.2010 20:15:15 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Şubat 2010, 13:30 - İp: 78.***.**6.25
otokar
otokar (üye)
İstanbul / Meraklı

bizzat gidip gördüm yerlerini şimdi taşındılar,özellikle furkan beyle görüştüm,hiçte fiyatlı degil,pentax x 70 makineyi 780 dedi başkayerde 1000 tl.tz 7 yi bana iki ay evvel 850 demişti.benim kredi kartının gününe var diye alamadım,ucuz makine arayan gg ye baksın 480 tl lik kodak 381 ,i 189 ,a aldım.her yere baktım sordum daha ucuzu yok bir alt modeli ise 300 peşin.

Tarih: 3 Temmuz 2010, 01:05 - İp: 78.***.**8.184