fotomat
fotomat (üye)
Ordu / Meraklı

Ben Yaptım Olmuş Mu?

yorumlarınızı bekliyorum, daha güzel bi çekim yapıp galeriye yüklesem nasıl olur?

Tarih: 22 Mayıs 2007, 19:36 - İp: 88.***.**8.116
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Katır sürüsü çok hoş olmuş

Tarih: 22 Mayıs 2007, 22:44 - İp: 88.***.**2.97
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

diyafram ve enstantane ayarlarınız çok abartılı olmuş.

Arkadaki fluluk gözü yoruyor...

Ufuk çizgisi sanki eğri gibi geldi bana bide yer yer beyaz patlamaları var gözü yoran...

Farklı açılardan çekilmiş hali varsa bide onu yükleyin onada bakalım

Şaka bir yana gerçekten güzel olmuş

Tarih: 22 Mayıs 2007, 22:48 - İp: 88.***.**2.144
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

derya tabloyu mu sen yaptın
yoksa tablo fotoğrafını mı sen yaptın..
geyik değil ciddi soruyorum?

(artık ciddi bişeyde soramayacak kadar geyik değilim heralde, ben bile inanamadım ciddi sorduğuma. umarım katarbey inanmıştır)

Tarih: 23 Mayıs 2007, 13:16 - İp: 88.***.**5.117
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

katırbey kim?

Tarih: 23 Mayıs 2007, 13:38 - İp: 88.***.**9.76
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

anlıyorumki artık tuşlama hatası yapmayada hakkım yok..
kontras seninle farkımız bu..
ben bu sitedeki herkesi seviyorum.. senin gibi sadece bana teşekkür edenleri sevip gerisini saymak gibi bi takıntım yok..

Tarih: 23 Mayıs 2007, 13:42 - İp: 88.***.**5.117
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

bolu beyimi gelmiş?

Benden de selam söyleyin bolu beyine...

Konturost ve rokomel ikinizide kınıyorum...

Sizi benim kullanıcı adımla maytap geçmekten men ederim...

Hatta süpermen ederim...

Tarih: 23 Mayıs 2007, 14:30 - İp: 213.***.**2.98
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

eline sağlık

güzel olmuş..

(size değil be geyişik ikizler çekilin aradan)

Tarih: 23 Mayıs 2007, 14:34 - İp: 88.***.**5.117
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

komik ama birinin kendine bey demesi dilan. Hatta bazıları abartıyor. Canımcım, esracım, zeynebim.. Şİmdi konusurken merhaba zeynebim diyorum olmuyor. Merhaba esracım diyorum yien yanlış anlaşılıyor. Belkide dogru anlaşılıyor. Ama noluyor. Bir komple kompleks mi sözkünusu.

Kendi kullanıcı adımı kortrastım_benim olarak değiştireyim bende o zaman..

Tarih: 23 Mayıs 2007, 14:36 - İp: 88.***.**9.76
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

senin gibilere neonarsist dendiğini okumuştum geçen ekmek arası köfte aldığımda adamın sardığı bi gazete küpüründen.. ama devamını okuyamadım bizim balya sülo elimden parçalayarak aldı ekmeğin geri kalanını.. dedimki olm biraz yavaş ol.. tamam dedi hadi dedi sen bir tane daha ekmek arası köfte al ben onu yavaş alayım senin elinden dedi ama ben yemedim. köfteyide yemedim bu numaralarıda yemedim. ben kendimi çok zeki ve çevik buluyorum arasıra bu kendime canım_rokometim_kendimim dememi gerektirirmi sence

Tarih: 23 Mayıs 2007, 14:54 - İp: 88.***.**5.117
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

ben narsist değilim hayır. Beni yanlış anlamışın. Ben sadece kendimle barışığım. Yaklaşık iki yıldır barışık bir şekilde yasıyorum. Birde benim kendime saygım var. Yani bu ince çizgi karıştırılmasın lütfen.

Ama komple komlekse sahip olanlar günün birinde "ben yaptım nasıl olmuş" şeklinde bir başlık acıp ego tatmini arayışına girebilir. Gerçegi mi soylemeli? Basit sıradan ve berbat oldugunu soylesek gerçekci mi oluruz yoksa terbiyesiz mi? Tam tersi harika mukemmel desek yalancı mı oluruz yoksa kibar mı oluruz.

Ne diyorduk. tatarbeyfendi diyorduk. Bak o demiş kendi kendine bey. Biz demedik. Demekki tatarda halıfleks var. Birde kartonpiyer var pierecardin var.

Birde bu konuyu hayatın icinden kısmına taşıyabilirz artık. Sürüden ayrılanı kurt yer..

Tarih: 23 Mayıs 2007, 15:05 - İp: 88.***.**9.76