fotomat
fotomat (üye)
Ordu / Meraklı

Ben Yaptım Olmuş Mu?

yorumlarınızı bekliyorum, daha güzel bi çekim yapıp galeriye yüklesem nasıl olur?

Tarih: 22 Mayıs 2007, 19:36 - İp: 88.***.**8.116
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Evet fotomat yapmış olmuş ne var bunda ne kıskanıyorsunuz.

Şimdi ben ikinci bir kullanıcı adı alıp sonra "yoğmu bana yardım eden" diye konu açıp sonra diğer kullanıcı adı ile bağlanıp kendi diğer kullanıcı adısının açtığı konuya sanki farklı bir kişiymişcesine umarsızca "var ben sana yardım ederim hadi ama ne duruyorsun" tarzında cevaplar yazıp ta sonrasında tekrar kendisine ait diğer kullanıcı adısıyla bağlanaraktan ilk kullanıcı adısını kastederekten "vay be sen varya süpersin muhteşemsin işte şöylesin böylesin" diyerekten konu açıpta sonrada bu oyunu ortaya çıkaran sağduyu sahibi kullanıcıları kıskançlıkla suçlamaktan çok daha manidar gördüm fotomatın dablosunun resmini.

bide fotoğrafa resim diyenler var ya.

buna ne diyecez biz.

resim desen fotoğraf aslında

yada fotoğraf desen aslı resim

Tarih: 23 Mayıs 2007, 17:33 - İp: 213.***.**2.98
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Fotomat resim mi bu foto mu* Keşke biraz daha büyük olsaydı.Küçük hali ile güzel görünüyor..

Tarih: 23 Mayıs 2007, 17:40 - İp: 212.***.**2.149
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

yağcılarda inecek var.

Tarih: 23 Mayıs 2007, 18:09 - İp: 88.***.**9.76
fotomat
fotomat (üye)
Ordu / Meraklı

(((Ama komple komlekse sahip olanlar günün birinde "ben yaptım nasıl olmuş" şeklinde bir başlık acıp ego tatmini arayışına girebilir. Gerçegi mi soylemeli? Basit sıradan ve berbat oldugunu soylesek gerçekci mi oluruz yoksa terbiyesiz mi? Tam tersi harika mukemmel desek yalancı mı oluruz yoksa kibar mı oluruz. )))

demek öyle kontras,başlığımı kompleksli buldun demek

ben bi öneri bi yardım beklemiştim önemli değil yardım etmeseniz de olur...bu yağlı boya tablo ve ben yaptım.tabi ki güzel olduğunu biliyorum benim sorduğum şey başkaydı(fotoğrafın üstünde yazan)...konunun başlığı ise trt den bi programın başlığında alıntı( programda acemi olan öğrenciler yaptıkları eserleri ustalara sunarak eleştrileri dinlerlerdi)ama saanırım yanlış yere sormuşum

#fotomat' tarafından 25.05.2007 11:29:28 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Mayıs 2007, 11:27 - İp: 212.***.**2.141
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

#fotomat' tarafından 25.05.2007 11:29:28 tarihinde düzenlendi.

heyecanlanma

Tarih: 25 Mayıs 2007, 11:40 - İp: 85.***.**7.100
fotomat
fotomat (üye)
Ordu / Meraklı

inan tek bir harf hatası ya da inanma napayım

Tarih: 25 Mayıs 2007, 11:59 - İp: 212.***.**2.137
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

bu yağlı boya tablo ve ben yaptım.tabi ki güzel olduğunu biliyorum
demişsin.. bende boşu boşuna yağ çekmişim ..
sen küstün gittin ama ben yinede ne sormak istediğini anlamadım..
neyse..
daha fazla küsürtmeni istemiyorum

Tarih: 25 Mayıs 2007, 12:01 - İp: 88.***.**2.163