eudc2007
eudc2007 (üye)
İstanbul / Meraklı

Avrupa Münazara Şampiyonası...

merhabalar,

adım arda gitmez...sitenizin forumuna ise önümüzdeki ay 4-11 ağustos tarihleri arasında koç üniversitesi'nde düzenlenecek olan "avrupa üniversiteleri münazara şampiyonası-european universities debating championship 2007" nin organizasyon komitesinin bir parçası sıfatıyla katılıyorum...

dediğim gibi avrupa üniversiteleri münazara şampiyonası'07,bu yıl koç üniversitesi'nde düzenlenecek...yaklaşık 700 avrupalı katılımcının boy göstereceği,bir haftalık büyük bir organizasyon...bizimse bu organizasyon boyunca katılımcıların,münazara maçlarının,partilerin,sponsorların vb.fotoğraflarını çekecek bir ya da iki adet amatör fotoğrafçıya ihtiyacımız var...

gelen fotoğrafçılar turnuva süresince katılımcılarla beraber koç üniversitesi kampüsü yurtlarında(sarıyer/ist.) konaklayacaklar...tabii turnuvadan bir süre önce gelmeleri gerekecek sarıyer'e,mesela 1-2 ağustos gibi,ve 11 ağustos'a kadar bizimle kalacaklar...yeme-içmeniz,yol masrafınız da organizsyon komitesi tafarından karşılanacak,siz sadece makinanızı getirin yeter...(fotoğrafçı seçiminde orta düzeyde de olsa ingilizce bilmenin tercih sebebi olacağını belirtmek isterim...)

bu organizasyonda, sözü edilen tarihler arasında bize yardımcı olmak isteyen fotoğrafçı dostlarımız bana, [email protected] adresinden ulaşabilirler...göndereceğiniz maile kendinizle ilgili biraz tanıtıcı bilgi,birkaç tane de örnek çalışmalarınızdan eklerseniz çok seviniriz...

ilginiz için şimdiden teşekkürler,

kendinize iyi bakın,

a.arda gitmez
european universities debating championship 2007 IT officer

Tarih: 17 Temmuz 2007, 20:24 - İp: 85.***.**6.5