aydunya
aydunya (üye)
İstanbul / Amatör

Amatörüm Ama Hevesliyim :)

herkese tüm fotoğraf tutkunu arkadaşlara merhaba..
size bir konuda akıl danışmak istiyorum. birkaç aydır fotoğrafçılıkla uğraşıyorum. fotoğraf makinam praktica dcz 5.8 bu makinayla amatörcede olsa kendimi geliştirebilirmiyim acaba.. yoksa şimdiden yani başlangıçta daha iyi bir makina almam gerekir mi. fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim...

Tarih: 24 Nisan 2007, 20:00 - İp: 88.***.**6.12
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

evet değiştirdim. Genelde belirli baslı arkadaşların actıgı konularda geyik yapmaya calısıyoruz. Bazende yeni arkadaşlara takılıyoruz. yeni arkadaş kafa dengi değilse.. Ornekte oldugu gibi yazımı hemen degistiriyorum..

Yani forumun özellikle serbest olan konularında biraz daha rahat yazılar yazıyoruz. Konuyu yukarlarda dslr alma bolumune acsanız orda cok ciddi bir şekilde yanıt alırdınız.

ama ali suatı biz dahil edemedik geyige.. O size ciddi bir şekilde evap vermiş..

Yazıdgı internet adresi ise algısal olarak bazı sozuckleri çağrışım yaptıgı icindir. Malum evliyimamauygunum isimli bir veb sitesi varmış Son gunlerde gazetelerde manşet olmuştu.

Diyeceksiniz ki konuyla ilgisi yok.

saygılar

Tarih: 25 Nisan 2007, 21:19 - İp: 88.***.**2.99
aydunya
aydunya (üye)
İstanbul / Amatör

' fotoğraf üzerine ' ibaresini gördüğüm için buraya yazdım.. kimseyi kırmak istemem ama
emin olun geyikle uğraşacak vaktim yok..

Tarih: 25 Nisan 2007, 21:23 - İp: 88.***.**2.147
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

"serbest" ibaresini gorunce bende dayanamadım altına yazdım. Sanal alemde kimse kırılmaz merak etmeyin. Keyfinize bakın.

Tarih: 25 Nisan 2007, 21:27 - İp: 88.***.**2.99
ali suat
ali suat (üye)
İstanbul / Amatör

konstrast, ben geyiği pek sevmiyorum ama sizin yazıları görüncede iştahım kabarmıyo diil.. bakalım nereye kadar gitceez bööle.. pazarbey, burkaysıfırsekiz,ve sen ortaklaşa bi topic acın bende katılcaaam geyiğe.

Tarih: 25 Nisan 2007, 21:41 - İp: 88.***.**9.134
aydunya
aydunya (üye)
İstanbul / Amatör

ya bişe sorabilirmiyim. atılan mesajların bana mail olarak gelmemesi için nerden ayar yapmam lazım.. silmekten iflahım kesildi. bi yardım lütfen

Tarih: 25 Nisan 2007, 21:44 - İp: 88.***.**2.147
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

siteye verdiğin adresi değiştircen, yanlış adres vercen, o zaman düzelir.
bak geğik falan yapmadım, ayrıca ali suat ın geğikler listesinde de adım yok

Tarih: 25 Nisan 2007, 23:14 - İp: 85.***.**2.241
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Aydünya çok şanslısın. Bak alisut hocam bile gelmiş. Nadir katılır foruma. Kontrası dikkate almamalısın. Oda buranın her mahallede bir tane olanıdır.

Tarih: 26 Nisan 2007, 00:40 - İp: 88.***.**2.36
ali suat
ali suat (üye)
İstanbul / Amatör

foruma yeni yeni ısınmaya başladım,senin papucunu dama atmak istemiyorum pazarbey ayaaanı denk al

Tarih: 26 Nisan 2007, 00:59 - İp: 88.***.**9.134
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

[>:D

Tarih: 26 Nisan 2007, 01:04 - İp: 88.***.**2.36
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Valla ben şahsen artık kıdem almış üyelerden biri olarak;

Hocha'nın "centil-mann" olduğunu biliyordum ama;

Pazarbey'den yeni gelmiş bir üyeye centilmen bir yaklaşım görünce biraz şaşırdım baştan..

Ama sonra anladım ki, bu yeni gelen üyemiz bir bayanmış!

Ve dedim ki;
Pazarbey, centilmen bir türk erkeği olarak, nezaket ve kibarlık gösterip görevini yapıyor!

ALKIŞLAR PAZARBEY İÇİİİİİNNNN..!!

Bu arada hoşgeldin aydünya..

Tarih: 26 Nisan 2007, 02:47 - İp: 88.***.**3.32