aydunya
aydunya (üye)
İstanbul / Amatör

Amatörüm Ama Hevesliyim :)

herkese tüm fotoğraf tutkunu arkadaşlara merhaba..
size bir konuda akıl danışmak istiyorum. birkaç aydır fotoğrafçılıkla uğraşıyorum. fotoğraf makinam praktica dcz 5.8 bu makinayla amatörcede olsa kendimi geliştirebilirmiyim acaba.. yoksa şimdiden yani başlangıçta daha iyi bir makina almam gerekir mi. fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim...

Tarih: 24 Nisan 2007, 20:00 - İp: 88.***.**6.12
ali suat
ali suat (üye)
İstanbul / Amatör

Bu makinayı bende tanımıyorum ama şimdi googleden bi arastırma yaptım, senin işini görebilecek kalitede bir makina.. Sen illaki çok iyisi olsun dersen slr makinalara bakman lazım..
http://www.letsgodigital.org/tr/camera/specification/1569/show.html ve
http://www.hemalhemsat.com/Shop/Auctions/AuctionDetails.aspx?AuctionId=2617104
bu linklerden özelliklerine ve neler yapacaklarına bakabilirsin.

Tarih: 25 Nisan 2007, 20:19 - İp: 88.***.**9.134
aydunya
aydunya (üye)
İstanbul / Amatör

teşekkürler..
konumla alakalı birşeyler yazdığın ve sayfamı ziyaret ettiğin için...

Tarih: 25 Nisan 2007, 20:40 - İp: 88.***.**2.147
ali suat
ali suat (üye)
İstanbul / Amatör

önemli diil, umarım yardımcı olmusumdur.. Amatör bi makinada olması gereken bütün özellikler var kendini en azından dslr makinalara hazırlayabilirsin. Zaten belirli bir zamandan sonra bu makina bana yetmiyo diiceksin kendi kendine.. paran varsa hemen slr makina almaya gideceksin, paran yoksada biriktirmeye baslııcaksın..
Konuyla alakalı olmasada topiclerseki yazılar genelde sohbet,şakayla satasma tarzında oluyor.. Alışkın olmadığın için tuhaf gelebilir ama alışınca sende o arkadaslarla sohbet etmekten fırsat bulupta benimle konuşamazsın..

Tarih: 25 Nisan 2007, 20:47 - İp: 88.***.**9.134
ali suat
ali suat (üye)
İstanbul / Amatör

Buraya alışınca pazarbeyle, konstrastı göremediin zamanlarda bugün buranın nesesi yok dersin tahminimce

Tarih: 25 Nisan 2007, 20:50 - İp: 88.***.**9.134
aydunya
aydunya (üye)
İstanbul / Amatör

forum ortamına yabancı değilim.. ama benim istediğim şey düzeyli bilgi paylaşımları.. bir arkadaş konuya giripte alakasız bir şekilde evliyimamauygunum.com linkini yazdığında ister istemez sinirleniyorum. yoksa yapılan espirilere takılmış değilim bu arada o arkadaş yazdığını değiştirmiş.
her neyse sanırım tavsiyelerin doğrultusunda para biriktirmeye başlamalıyım..
birde siten hakkında hiç bilgi vermemişsin derken neyi kastettin anlayamadım..

Tarih: 25 Nisan 2007, 20:57 - İp: 88.***.**2.147
ali suat
ali suat (üye)
İstanbul / Amatör

hımm. siteni de dolastım . güzel site olmus ama tanıtımı ile ilgili yazı göremedim.

Tarih: 25 Nisan 2007, 21:01 - İp: 88.***.**9.134
aydunya
aydunya (üye)
İstanbul / Amatör

daha yeni..
keşfettikçe tamamlayacağım eksiklerimi...
bu arada sitene üye oldum..
orayı inceliyoorum şimdi..

Tarih: 25 Nisan 2007, 21:03 - İp: 88.***.**2.147
ali suat
ali suat (üye)
İstanbul / Amatör

yani ben sitene msn adresimle giriş yaptım, orada gmail görünüyo bende anlayamadım.
Teşekkur ederim mayısın 10 unda kısmet olursa açmayı planlıyorum... Şimdilik portal site olarak devam ediyoz..

#ali suat' tarafından 25.04.2007 21:06:16 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Nisan 2007, 21:04 - İp: 88.***.**9.134
aydunya
aydunya (üye)
İstanbul / Amatör

msn adresimle giriş yaptım demişsinya benim blog giriş yaparken şifre filan mı istiyor.. eğer öyleyse ayarlarımda bir problem var demekki. yada ben senin ne demek istediğini anlayamadım

Tarih: 25 Nisan 2007, 21:12 - İp: 88.***.**2.147
ali suat
ali suat (üye)
İstanbul / Amatör

Topic amacının dısına çıkmaya başladı, pazarbey görmesin onun için mesajla yazıyorum cevabı..

Tarih: 25 Nisan 2007, 21:17 - İp: 88.***.**9.134