akmann
akmann (üye)
Hakkari / Meraklı

Allahını Seven Bana Yardım Etsin!..

ARKADAŞLAR HER FOTOĞRAF SİTESİNDE SORDUM BU ÖZEL YETENEK SINAVLARI NASIL OLUYOR NE SORUYORLAR DİYE AMA BU GÜNE KADAR HİÇ KİMSE TATMİN EDİCİ Bİ CVP VEREMEDİ EĞER BİLENLER VARSA YARDIM ETSİNLER OKUYABLAR VE YARDIM EDENLERE ŞİMDİDEN TŞK EDERİM ...

Tarih: 27 Şubat 2007, 18:43 - İp: 85.***.**7.115
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

bilgisiz kimseyle oturma.. iyilerin iyiliğini unutma.. Ahmaklara cevap verme.. [>

Tarih: 28 Şubat 2007, 09:31 - İp: 85.***.**6.186
cenkatmaca
cenkatmaca (üye)
Ankara / Meraklı

Kusura bakma bu gün soramadım. İşim çoktu yarın söz.

Tarih: 28 Şubat 2007, 17:20 - İp: 139.***.**1.105
akmann
akmann (üye)
Hakkari / Meraklı

vcplar gerçekten öyleyse ben yırtım çok soğuk kanlıyım dır gülmekten cvp veremezsem o başka cenkatmaca önemli deil ne zaman sorarsan o zaman cvp yazarsın ben beklerim önümde daha 6 ay var cvp yazanlara çok tşk ediyorum ...

Tarih: 28 Şubat 2007, 18:52 - İp: 85.***.**1.178
akmann
akmann (üye)
Hakkari / Meraklı

mete007 ne dion birader sen düzgün konuş ahmak falan seni seni deklanşör nietine parmağımla ezerim

Tarih: 2 Mart 2007, 22:05 - İp: 85.***.**5.11
akmann
akmann (üye)
Hakkari / Meraklı

ahmak olanlara cevap vermiosan benim forum u nie meşgul edion (asıl olan AHMAK) eğer birine bir laf atacaksan iii düşün onun laflarının altında kalırmıyım die
bir daha ağızını açarsan seni deklanşör nietine parmağımla ezerim okkk

HERKEZ EFENDİ OLACAK OLMAYANLARA BİZZAT YANSITILACAK EĞER BASMIYORSA KAFASI BOŞWER İN O KESİN BİR MAL IN ÖNDE GİDENİ CELENK TUTANIDIR
AKMANN (RAP IN KRALI AHMAKLARIN AKIL HOCASI)

KARDEŞ BU SANA KAPAK OLSUN AYLIK YAYINLADIĞIN FOTOĞRAF DERGİSİNDE YEDİĞİM CEVAP DİE MANŞET YAPARSIN ....

Tarih: 2 Mart 2007, 22:13 - İp: 85.***.**5.11