zaparta
zaparta (üye)
İzmir / Amatör

Acaba Ekipmanım Katalog İçin Yeterli Mi?

Merhaba arkadaşlar. Ben mobilya üreten bir firmanın ihracat sorumlusuyum ve amatör olarak fotoğrafcılıkla uğraşıyorum. Firmamda bünyemizde çalışan bir fotoğrafçı yok ve sürekli yeni model çıkardığımızdan dolayı sürekli fotoğrafçı çağırmak hem maliyetli hem de zaman kaybına yol açıyor. Ben de kendi ekipmanıma ek olarak bir paraflash seti ile kendi çekimlerimi yapabilir miyim merak ediyorum. Çekeceğim ürünler sehpa ve masa-sandalye takımları olacak yani geniş açı ya da yoğun ışık kullanmam gerekmiyor. Cihazım Fujifilm HS20 paraflash seti olarak da linkteki ürünü düşünüyorum.http://www.fototeknoloji.com/Mini-Master-250DI-PARAFLAS-SETI-3-kafa,PR-1042.html acaba bunlar çekim yapmama yeter mi ? sık aralıklarla kullanılmayacağını düşünerek sorumu cevaplarsanız çok sevinirim.

Tarih: 16 Şubat 2012, 11:25 - İp: 85.***.**0.48
canflash
canflash (üye)
İstanbul / Firma

merhabalar size bu konuda detaylı bi şekilde yardımcı olabiliriz bu set sizin için yeterli degildir üstelik seri cekimlerede gelmez daha iyi bir set lazım www.canstudyomalzemeleri.com

Tarih: 16 Şubat 2012, 16:48 - İp: 85.***.**3.250
mustafa_ozdag
mustafa_ozdag (üye)
Antalya / Meraklı

Canflash,heryere yazıyorsunuz ama sitenizde ürünlerin fiyatları yazmıyor ya da ben göremedim.Şu fiyatları bilsek ne güzel olurdu.

Tarih: 17 Şubat 2012, 23:52 - İp: 78.***.**5.157
canflash
canflash (üye)
İstanbul / Firma

efendim siz sordunuzda biz cevap vermedikmi e ticaret degil bizim site size bu konuda msn veya mail veya telefonla yardımcı olabilirim

Tarih: 22 Şubat 2012, 13:09 - İp: 85.***.**0.202
  • 1