fotoguy
fotoguy (üye)
Ankara / Meraklı

Yurtdışı Sitelere Türkiye'den Siprs

Merhaba

Dovizin iyice artmasının beni yıkmasına karşı kamera sevdama yurt dışı sitelerde çözüm aramaya başladım.

Türkiye' ye kargosu olan siteleri araştırdım, en çok beğendiğim bu oldu: www.17photo.com
Sormak istediğim şu ki bu yöntem ne kadar güvenilir olur?
Bu site ile tecrubesi olan var mı?

Ayrıca:

1. Gümrükte takılır mı?
2. +70$ vererek alınabilen "Mack Extended 3-years US/International warranty " Türkiyede geçerli olur mu?

Saygılar

Tarih: 16 Ağustos 2006, 21:00 - İp: 85.***.**6.242
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

bu konuda www.forum.donanimhaber.com adresinde dijital fotoğraf ve baskı kısmında yüzlerce sayfaya ulaşmış bir başlık var. aradığınız ve merak ettiğiniz herşeyi orada bulabilirsiniz.

Tarih: 11 Eylül 2006, 10:56 - İp: 81.***.**0.220
philip
philip (üye)
İstanbul / Amatör

Bende aynı mesajı az evvel, donanimhaber.com'da gördüm, ilgili sitede dolaştım, ilginç buldum.

Tarih: 11 Eylül 2006, 21:20 - İp: 85.***.**9.137
eserburak
eserburak (üye)
Yurtdışı / Meraklı

sitenize baktım fotoetrade,

ama fiyatlarınız çoooook pahalı... Ordaki ürünleri sizin verdiğiniz fiyattan 200 dolar aşağısına getiirip satan birsürü kişi var zaten

Tarih: 12 Eylül 2006, 07:23 - İp: 88.***.**1.33
yrguner
yrguner (üye)
İzmir / Amatör

Arkadaşlar Ny de kuzenim var ordan foto alcam.Orda ucuz ve sağlam yer olarak hangi mağazalar var.bide net siteleri varsa,verirseniz çok mutlu olurum

Tşeekkürler...

Tarih: 19 Eylül 2006, 22:39 - İp: 85.***.**9.89
sudulus
sudulus (üye)
İstanbul / Amatör

ny'da en hesaplı mağaza B&H Photo Video dur.
manhattandadır yerleri.
çok büyük bir mağazaları vardır. 2 katlı. istersen kullanılmış malzeme de alabilirsin, temiz dedikleri gerçekten temiz çıkıyor. ben hem sıfır makine aldım ordan hem de 2. el malzeme getirttirdim.. fiyatları çok iyi...
5. caddeye yakın bir yerlerdeydi. www.b&hphotovideo.com
ny'da başka yere bakma ben zamanında çok baktım...
kolay gelsin.

Tarih: 21 Eylül 2006, 17:36 - İp: 85.***.**6.174