lucabrasi
lucabrasi (üye)
Ankara / Meraklı

Yeni Başlıyorum Yardımlarınızı Bekliorum

Dslr bir makina bir makina almak istiorum Rusyadan getirtme imkanımda var hangi makinayı önerirsiniz yakın plan model cekmek istiorum manzara filan deil.Yardımlarınızı bekliorum..

Tarih: 24 Kasım 2009, 14:47 - İp: 188.***.**6.80
puskas
puskas (üye)
İzmir / Amatör

Canon 450d + 50mm f/1.8 tavsiye ederim.

Tarih: 24 Kasım 2009, 18:28 - İp: 85.***.**5.62
facetk
facetk (üye)
İstanbul / Meraklı

Yazdıklarımın faydalı olma amacı güdüp gütmediğine ben karar veririm, bir işe yarayıp yaramadığına da soruyu soran insan karar verir. Ötesi sizi ilgilendirmez. Siz oturun kendi yazacaklarınızla ilgilenin benim yazdıklarımla değil.
Ben burda iyi niyetle bildiğim şeyleri paylaşmaya çalışıyorum, fotograf konusunda elbette bilmediğim çok şey var ama en azından şu an piyasada bulunan çeşitli markaların dslr giriş seviyesi makinalarını tanıyorum. Bu da lucabrasi nin sorusuna cevap vermem için bana yeter de artar. O yüzden susun ve insanlara biraz saygılı olun. İnsanlara saygınız yoksa kendinize saygınız olsun çünkü şu an kendinizi düşürdüğünüz durum sizin açınızdan gerçekten vahim.

Tarih: 24 Kasım 2009, 19:47 - İp: 78.***.**9.247
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

puskas arkadaşa öyle bir tavsiyem oldu ama çekim amacı olarak sadece 50 mm işini görmez tamron 17-50 veya sigma 17-70 tavsiye ettim ne dersin

Tarih: 24 Kasım 2009, 20:18 - İp: 78.***.**0.222