rkantarci
rkantarci (üye)
İstanbul / Amatör

Samsung Pro815

arkadaşlar samsung'un 815 modelini kullanan veya test edenvarmı acaba ben biraz kurcaladım biraz güzel göründü gözüme bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Tarih: 1 Mart 2006, 10:12 - İp: yok
rkantarci
rkantarci (üye)
İstanbul / Amatör

sayın mimarca;

Ben yanlış anlaşıldım galiba ben s9500 kullanıcısıyım makinemden de şimdilik memnunum ileridaki ihtiyaçlaıma yönelik makinemi değiştirebilirim ama henüz değil, pro 815 modelini biraz inceledim tanıtım standında ve forumda bu konu hakkında daha bilgili arkadaşlardan fikir almak istedim yani ne pro815 almayı düşünüyorum ne r1.

Tarih: 5 Mart 2006, 16:48 - İp: 88.***.**8.216
abidincav
abidincav (üye)
İstanbul / Meraklı

Merhaba ;
Geçenlerde dubaiye gitmiştim aslında canon d350 almayı düşünüyordum ama makinenin fiyatı uygun olunca samsung pro 815 aldım ( makine, çanta , 1 gb memory ve gayet güzel bir tripod hepsi beraber): 547 dolara net aldım. Türkçe kullanımklavuzu olmadığındanve bu tür makine tecrübem hiç olmadığından duyduklarımla hareket ederek bi kaç foto çekmeye çalıştım ama henüz netlik elde edebilmiş değilim. Özellik açısından sürüyle özelliği var. Türkçe klavuz edinir edinmez bi sürü resim çekip siteye göndereceğim. Aşağıda ki resimlerden ilki trübünde olduğum yerden tam önümümde ki görüntüyü çektim. Diğerinde ise stadın öbür ucunda ki kaleyi çektim.

Tarih: 5 Aralık 2006, 09:22 - İp: 81.***.**8.81
antika
antika (üye)
İstanbul / Meraklı

Abidincav,

Gecen sene ben de GS macina gitmistim, arama filan yaparlar, iceri giremeyiz diye makina goturmediydim, haybeye mi korkmusum ?

Tarih: 5 Aralık 2006, 11:51 - İp: 85.***.**8.22
bora t.
bora t. (üye)
Adana / Amatör

Ben oldukça amatörüm. Dolayısıyla bilirkişi olarak fikir belirtemem ancak bu gördüğüm fotoğrafları beğendim. Yüksek zoom hayret verici.Üstelik tripodsuzdur heralde
Ayrıca Alper' in fotolarına da baktım ve bence onlar da çok başarılılar. Dediğine katılıyorum. Önemli olan makineyi hangi amaçla, nasıl kullanmak için aldığımız. Önemli olan basit kullanım ve de bol işlevlilik ise bence pro815 iyi bir seçim olabilir.

#bora t.' tarafından 11.12.2006 17:11:51 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Aralık 2006, 17:13 - İp: 85.***.**0.91
doncarleon
doncarleon (üye)
Kayseri / Meraklı

815 güzel makine ama acık pahalımı ne yani en azından kayseride böyle.ya bu ne arasam pahalı oluyo ya bu memlekette kafayı yiycem artık. ben burda pro 815i sorduğumda bana 2000 ytl ye yakın bi rakam vermişlerdi. yoksa beni kerize falan mı benzettiler. elimdeki s5600 den bıktım onamı yanayım düzgün makine almaya kalksam kazıklanıcam onamı yanayım. valla aramızda çok şanslı arkadaşlar var adam babalar gibi gitmiş dubaiden makine almış nerde bizde o şans.
esas mavzuya gelince bende biraz inceleme fırsatı buldum 815i hani elinize alınca içiniz akar ya öle bişey. güzel makine hakkını vermek lazım.

Tarih: 12 Aralık 2006, 09:51 - İp: 88.***.**1.55
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Geçen hafta gazetede Pro 815'in,bir elektronik mağazanın verdiği ekte fiyatı 1300 ytl gibiydi.Aman alırken kazıklanmayın.Bu garantili fiyatıdır.İstanbulda bu makinayı belki garantisiz 1100 ytl'ye almanız mümkündür.

Tarih: 12 Aralık 2006, 11:59 - İp: 85.***.**9.75