as
as (Üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

Pentax K100d Süper İnceleme Linki

Arkadaşlar Pentax K100DSüper in ilk incelemesi yapılmış.
Bu makinayı bekleyenlere.
Linkler aşağıda.

İnceleme Linki İçin Tıklayınız.

Örnek Fotoğrafları İçin Tıklayınız

#as' tarafından 19.09.2007 01:04:37 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Eylül 2007, 01:03 - İp: 88.***.**0.187
brmrtat
brmrtat (üye)
Ankara / Amatör

Sayın Adnan Bey, bu K100D Süper incelemesi konusunda bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. İncelemeyi gecenin 2 sinde okudum ama uykulu gözlerden cevap yazacak dermanı kendimde bulamadım :-) Ancak sabah olduktan birşeyler söylemek istedim.

K100D'ye göre birtakım yeni özellikler de eklenmiş ve geliştirilmiş (ee süper yazmışlar yanına olsun okadar), fiyat açısından oldukça uygun bir makine, bakalım Türkiye fiyatı ne kadar olacak?

Ama hepsinden ötesi biraz geç oldu benim için çünkü ben 1 ay önce Pentax K10D mi çoktan aldım bile :-)

ilk başta K100D yi incelemiştim biraz, hatta Ankara'da Tripod Fotoya uğramıştım belki vardır fiziki olarak incelerim diye ama yoktu. O zaman Tripod Foto daki arkadaş bunun K100D Süperi çıkacak istersen onu bekle demişti. Ben de biraz araştırmıştım internette ama Türkiye ye gelişi biraz vakit alacak gibiydi. Bu siteyi inceleyip sizin de K10D incelemenizi ve yüzlerce sayfa forum yazılarını okuduktan sonra "Pazarbey" kadar bekleyemedim ve siparişimi verip K10D mi aldım.(Biraz sabırsız birisiyimdir) Bu makineyi tercih etmem de sizin incelemenizin büyük katkısı olduğunu belirtmek isterim (yerli va yabancı birçok internet sitesini dolaşıp, özellikle yabancı sitelerdeki onlarca K10D incelemesini en ince ayrıntısına kadar okuyup eksi ve artı bütün yanlarını öğrendikten sonra karar verdiğimi belirteyim ki yanlış anlaşılmalara da sebebiyet vermeyelim). Aslında ben de bir "K10D mi aldım" başlıklı konu açayım mı diye düşündüm ama baktım ki sevgili Pazarbey'in (Aslında Buffalonun mu demeliyim) "Samsung Gx10 ilk izlenimlerim" başlıklı konunun bütün net fotoğraf forumlarını domine etmesinden ve aldığı yüksek rating den sonra vazgeçtim

Ama K100D Süper in henüz makine almamış veya değiştirmek isteyenler için fiyat/performans olarak da gayet uygun bir tercih olabileceğini düşünüyorum.

Tarih: 19 Eylül 2007, 12:11 - İp: 194.***.**8.2
as
as (Üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

brmrtat makinan hayırlı olsun.
İncelemeler faydalı olduysa ne mutlu.

K100DSüper seninde dediğin gibi uygun fiyatıyla ,özellikleriyle yeni makina alacak düşük bütçeli arkadaşlara güzel bir seçenek.

Tarih: 20 Eylül 2007, 10:16 - İp: 88.***.**6.126
adr
adr (üye)
Bursa / Amatör

Arkadaşlar slm. Şuan elimde 3 adet kapalı kutu Pentax K100D Super + Kit lens mevcut. ulaşmak isteyenler için msn adresim >> [email protected] fiyat : 1050ytl

Tarih: 25 Eylül 2007, 01:34 - İp: 85.***.**7.54
high_tower
high_tower (üye)
İstanbul / Amatör

selamlar arkadaşlar,

pesmerge bu K100D superlerin garantisi varmı yoksa spot mu?

Tarih: 25 Eylül 2007, 22:13 - İp: 85.***.**4.222
adr
adr (üye)
Bursa / Amatör

Ürünler Japonyadan geliyor. Full kapalı kutu ve Worlwide garanti kapsamınd ve Garanti kartı içerisinde TR distribütörünün adreside var belki burdada geçerlidir emin değilim sormak lazım..

Tarih: 26 Eylül 2007, 23:20 - İp: 85.***.**7.54
  • 1