pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Olympus Evolt E-510 -pazarbey

Arkadaşlar uzun bekleme ve araştırmalarım sonunda bu modelde karar kıldım. Kararımda etkili olan unsurlar Titreşim engelleme sistemi , 4/43 fotoğrafları ,kaliteli kit lensler ve 2 kart slotunun olması.
Ancak bu modelle ilgili hiçkimseden ses gelmedi. Yoksa yakıştıramıyormusunuz bana. Almamalımıyım.
Almayı düşündüğüm lensler ise 18-180, 14-45, ve 35 mm makrodur.Arz ederim.

Tarih: 29 Mayıs 2007, 23:09 - İp: 88.***.**9.12
by_phtogpr
by_phtogpr (üye)
İzmir / Amatör

Ya beytullah abi bıktık artık ya yeter alacaksan al şu makineyi .Forumun yarısını işgal ettin be abi.Foruma giriyorum bütün başlıklarda pazarbey galeriye gidiyorum pazarbey makro katagorisini saymıyorum bile.

Siteyi satın alda kurtulalım beytullah abi .Gerçi sen daha bi DSLR bile alamazken siteyi nasıl alacaksın oda ayrı bir konu.Biz öğrenciler hayal kuruyoruz elimize mesleğimizi alınca alacaz DSLRyi ümidiyle.Senin durumunu görünce şevkimiz kırılıyor finalleri filan boşladım sayende.Rahat bırak bizi artık ya Lütfen

Tarih: 3 Haziran 2007, 23:25 - İp: 88.***.**6.5
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Vay hattutaşlı yumaş hemşerim benim.Nerelerdesin. Yoktun ortalıkta.
Aman dikkat et vize ve finallere.Okulunu bitirde al bir dslr örnek olsun bana.
BEn kararımı verdim. e510 alacağım.Ama önce piyasaya çıksın bir.

Tarih: 4 Haziran 2007, 00:49 - İp: 88.***.**3.47
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Görebiliyorum sahneyi pazarbey ilk izlenimlerima ltında bir başlık açacak,bir günde 20 sayfa i haftada 50 sayfa yazı başlık altında toplanacak pazarbey abi kitleleri peşinden koşturacak di mi ama

Tarih: 4 Haziran 2007, 03:40 - İp: 144.***.**2.110
by_phtogpr
by_phtogpr (üye)
İzmir / Amatör

Sınıfı geçmekle uğraştığım bu yıl çok boşladım siteyi beytullah abi yoksa buradaki muhabbetleri seviyorum.Benim A520de bozuldu aylardır fotoğrafta çekemiyorum bi slr aldım yurtdışından parçalarıda topluyorum yavaş yavaş yaza tekrar aktif hale gelcem inşallah.Burakla(Burock10) 1 haftalık bir fotosafari planlıyoruz.O şimdi izmirde astsubay okulunda bu sene epey sıkmışlar bunları o gelmeden 2 gün önce ben gitcem izmire oradan başlayacaz ve geze geze gelcez kütahyaya.
Gezinin hayalini kuruyorum kütahyada durmaktan bıktım geçen fotoğraf çekeyim dedim gezdim heryeri 1 filmi zor bitirdim.Hiçbişey yok

Tarih: 4 Haziran 2007, 16:05 - İp: 88.***.**0.78
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tamam o zaman Altıntaşada gelin sizleri nerelere götürürürm ben. Gezin tabi. Slr ne aldın.
Mavi izci Alah nasip ederse alacağım.Bak o zaman nasıl bir fırtına esecek. BElkide esmeyecek. Pooffffff

Tarih: 4 Haziran 2007, 18:29 - İp: 88.***.**3.47
by_phtogpr
by_phtogpr (üye)
İzmir / Amatör

Canon elan eos 7e aldım yanında 28-80 IV usm+UV filtre var şimdilik

Tarih: 4 Haziran 2007, 19:19 - İp: 88.***.**0.78
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Filmli makinamı aldın yani.

Tarih: 4 Haziran 2007, 19:22 - İp: 88.***.**3.47
by_phtogpr
by_phtogpr (üye)
İzmir / Amatör

Dslr alacak halim yok ya.Nerde o para bende bunlar bana 140a maloldu.

Tarih: 4 Haziran 2007, 19:26 - İp: 88.***.**0.78
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Hayırlı olsun.Biraz kullanır atarsın olur biter. Darısı dslr olarak başımıza.

Tarih: 4 Haziran 2007, 21:52 - İp: 88.***.**3.47
by_phtogpr
by_phtogpr (üye)
İzmir / Amatör

Valla beytullah abi düşündüğüm bir makine var aslında canon eos D30 düşünüyorum eski bir dlsr ama sonuçta dslr.200 dolar fiyatı.Biraz para biriktirebilirsem alacam.

Tarih: 4 Haziran 2007, 22:50 - İp: 88.***.**0.78