takeco
takeco (üye)
Manisa / Amatör

Manuel Ayarlar..

arkadaşlar merhaba bu işe henüz çoook yeni başladım..merak ettiğim için soruyorum...makinede zaman alacak manuel ayarları çoğunlukla kullanıyor musunuz yoksa ayda bi kere kullanıp kalan zamanlarda otomatik çekim mi yapıyorsunuz...

yani şimdi ben manuel seçeneği olan bi makine alırsam...diiceksiniz ki kullanmak ya da kullanmamak sana bağlı...o zaman şöyle sorayım başlangıçta manuel kullanma merakı olupta sonradan bu ayara sahip bi makine alınca merakını yitiren otomatik çekimi çok fazla kullanan,makine üzerindeki M halkası süs gibi duran arkadaşlar var mı...teşekkürler...

Tarih: 30 Ekim 2006, 21:11 - İp: 85.***.**3.164
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Takeco R1'in büyük olması kötü değil iyi aslında.Elinde çocuk oyuncağı gibi durmaz.

Benim makina bile bazen bana ufak geliyor.R1 ise foto kalite olarak çok başarılı.

P880'e bakma aslında.Sitede sorunu çok duydum o makinayla ilgili.

Ya DSLR ya da R1

İlker Yok birşey,vazgeçtim söylemeyeceğim işte.Meraktan çatla.

Tarih: 31 Ekim 2006, 19:44 - İp: 85.***.**0.167
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

evet biliyorum, soylemene gerek yok.. 350d de cocuk oyuncagi gibi.. ama bir fotograflar cekiyor, s9500 gibi makineler yaninda hungur hungur agliyorlar..

Tarih: 31 Ekim 2006, 23:20 - İp: 86.***.**0.120
as
as (Üye)
İzmir / Doğa Fotoğrafçısı

İlker Kıvanç sana bir şey söylemeden sen ne diyeceğini nasıl anladın hayret bir şey Telepati falanmı...

Tarih: 31 Ekim 2006, 23:49 - İp: 85.***.**4.124
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

artik kivanci taniyorum adnan.. her konuda 350d'ye bir-iki laf atiyor mutlaka.. ben de s9500'e atmaya baslayacagim..

Tarih: 1 Kasım 2006, 00:01 - İp: 86.***.**0.120