odzi
odzi (üye)
Bursa / Amatör

Kodak Z712 Is--fuji S5700--aciilll

arkadaşlar bu makinaları kullananlardan yorumlarını alabilir miyim...özellikle kullananlar yorum yazarsa sevinirim...1-2 gün içinde bi tanesini alıcam...bariz öne çıkan biri var mı yoksa ikisi de neredeyse aynı mı...

kodakta ki IS çok mu fark eder...lcd si 115k...

gece çekimleri fuji iyi diye biliyorum...kodak nasıl...

değerli bilgilerinize ihtiyacım var...teşekkürler şimdiden...

Tarih: 2 Temmuz 2007, 21:11 - İp: 88.***.**3.38
odzi
odzi (üye)
Bursa / Amatör

ya hocam bu saatte verdiğin cevaplar için teşekkür ederim...kusura bakma biraz yeniyim bu işlerde...şarj cihazı falan 700ytl civarı para vericem ki benim için önemli miktar...en uygun olanı almak istiyorum...bu fiyata senin önereceğin başka makina var mı yoksa bu ii al bunu mu diyosun...

Tarih: 3 Temmuz 2007, 03:27 - İp: 88.***.**3.38
sanfotugay
sanfotugay (üye)
Ankara / Firma

Estağfurullah ne demek biz büyük türk milletinin hizmetindeyiz

şimdi sayın odzi sana biraz daha samimi konuşursam sınıfının en iyi makinasıdır.Bu fiyat ve bu performans için direk KAPAT GÖZÜNÜ AL politikasını uygulayabilirsin..
Sana başka hiç bir makinayı önermiyorum.dediğim gibi fiyat performans tartışılmaz...

BOL FOTOĞRAFLI GÜNLER DİLİYORUM..

Ankaraya yolun düşerse her zaman kapımız açıktır unutma

Tarih: 3 Temmuz 2007, 03:34 - İp: 88.***.**8.34
odzi
odzi (üye)
Bursa / Amatör

çok teşekkür ederim sabrın için...kafamı daha fazla karıştırmadan almamda yarar var sanırım...ihtiyacım olduğunda sizi yine rahatsız edebilirim umarım

tekrar teşekkürler...

Tarih: 3 Temmuz 2007, 03:39 - İp: 88.***.**3.38
sanfotugay
sanfotugay (üye)
Ankara / Firma

Sevgili odzi
rahatsızlık ne demek her zaman sorularınıza ve yorumlarınıza açığız unutmayın..

Rica ederim.....

Tarih: 3 Temmuz 2007, 03:41 - İp: 88.***.**8.34
ysmania
ysmania (üye)
İstanbul / Amatör

arkadasim 700 ytl falan demissin..yazik parana..al iste link..ben burdan aldim..cok temiz sorunsuz bi yer..havaleyle ayrica piyasanin altinda fiyata..hediyelerine de bak
http://fotozeynep.com.tr/index.fz?do=shop&show=viewproduct&productid=1401
ayni siteden 30 ytl'ye de pil alabilirsin..
bu da onun linki..
http://fotozeynep.com.tr/index.fz?do=shop&show=viewproduct&productid=563

Tarih: 3 Temmuz 2007, 07:09 - İp: 85.***.**7.84
odzi
odzi (üye)
Bursa / Amatör

hocam bu site güvenilir mi...fiyat ve hediyeler gerçekten süpermiş...peki ürün avrupadan falan gelmiyo demi...türkçe menüsü falan mevcut yani...senin ki ulaştımı sana...kaç günde gelio...bi cevap verirsen sevinirim...

Tarih: 3 Temmuz 2007, 13:08 - İp: 88.***.**3.38
ysmania
ysmania (üye)
İstanbul / Amatör

su ana kadar cok iyi ilgilendiler..anasayfada sag ustte online danisma servisi var..chat seklinde..oradan her istedigin soruya cevap alabilirsin..
ben dun siparis verdim istanbuldan..1 saate kadar elime ulasacak..eskisehirden geliyo..stoktaysa paranin yattigi gun veriyolar kargoya..
su ana kadarki izlenimim mukemmel..bakalim gelince nolcak..

Tarih: 3 Temmuz 2007, 14:42 - İp: 85.***.**7.84
odzi
odzi (üye)
Bursa / Amatör

hocam 1 saate kadar gelir demişsin...ben sana msn i versem ordan görüşebilme imkanımız var mı...ben de şimdi siparişi vercem ama bi türlü içime sinmiyo...senin makina gelince durumunu,hediyelerin kalitesini falan söylersen ona göre ben de hemen sipariş vermek istiyorum...yoksa mecbur teknosa dan alcam

msn::: [email protected]

eklersen sevinirim...

Tarih: 3 Temmuz 2007, 14:48 - İp: 88.***.**3.38
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

tekrar merhaba odzi..fotozeynep guvenilir bir markadır..sitemizdede reklamı vardı bir aralar hala varmnı bilmiyorum..eskişehirde hocalarımında bireysel olarak tanıdıgı gorustugu ınsnlardır..herhangi bir sorun cıkacagını sanmıyorum..
ayrıca teknosa gibi bir yerden alısveriş yapmaktansa,
hıc bilmedigim bir yerden hiç bilmedigim bir makinayı garantisiz almak bence cok cok daha mantıklı..
teknosada fazladan para verip,birde rezilliğini ceken yuzlerce kişinin mesajlarıyla doludur forum sayfaları...

Tarih: 3 Temmuz 2007, 15:33 - İp: 88.***.**8.203
odzi
odzi (üye)
Bursa / Amatör

teşekkür ederim gaijin verdiğin bilgifer için...benim de kafama yattı fotozeynep...ama bu kadar ucuz olması ilginç...sebebi ne olabilir acaba...

Tarih: 3 Temmuz 2007, 15:45 - İp: 88.***.**3.38