odzi
odzi (üye)
Bursa / Amatör

Kodak Z712 Is--fuji S5700--aciilll

arkadaşlar bu makinaları kullananlardan yorumlarını alabilir miyim...özellikle kullananlar yorum yazarsa sevinirim...1-2 gün içinde bi tanesini alıcam...bariz öne çıkan biri var mı yoksa ikisi de neredeyse aynı mı...

kodakta ki IS çok mu fark eder...lcd si 115k...

gece çekimleri fuji iyi diye biliyorum...kodak nasıl...

değerli bilgilerinize ihtiyacım var...teşekkürler şimdiden...

Tarih: 2 Temmuz 2007, 21:11 - İp: 88.***.**3.38
odzi
odzi (üye)
Bursa / Amatör

Tarih: 6 Temmuz 2007, 19:48 - İp: 88.***.**4.18
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

dedigin seyı yapman ıcın dıyaframı enacık degere getirmelisin..
ondeki yada arkadakı net olmasını ıstedgın nesneye odaklama yapacaksın ve cekecesin..odakladıgın nesne net geri kalanı flu cıkar..bıraz deneme yanılamyal cozersin..

Tarih: 6 Temmuz 2007, 22:55 - İp: 88.***.**6.234
chn-25
chn-25 (üye)
Ankara / Amatör

******************KODAK Z712 IS ASLA SATIN ALMAYINNN...*********

İnanın makinayı haziran 2007 de satın aldım aynen bu forumda ki insanların sorunları gibi benimde pille ilgili sıkıntılarım wardı. GP 2700mAH, vipow 2700mAH, kodak Ni-MH AA HR6 2500mAH dahil kit halinde denemedigim marka kalmadı çözüm de bulamadım!!! 30 40 kare çekebilmek mümkün bile deil.

TEKNOSA DA müşteri memnuniyeti DİYE BİŞEY YOK!! cayyolu arcadium ankara teknosadan cihazı satın aldım 1 haftalık makinanın kutusu yok diye! Elimde faturası olan 680ytl para ödedigim makinayı geri iade almadılar.. böyle sahtekarlık olamaz ayriyetten TEKNOSA personeli bana aynen su sekilde yorum yaptı: ben sizin bu makinayı yurt dısından almadıgınızı ve bozuk cihazı sizden aldım diye bana iade etmeye çalışmadıgınızı nerden bileyim dedi.. BOYLE ÇİNGENLİK yok yani satan arkadas da okadar pasif agzından kelime çıkartmak bile deveye hendek atlatmaktan zor yani ancak sattıgını ifade etti. MAKİNAYI İADE ETME SEBEBİM yarı profosyonel bi makinaya 700 ytl ye yakın para veriyorum adam akıllı bişey almak, hakkını veren bi makinaya sahip olmak için sonuç HÜSRAN... ASIRI SOĞUDUM makinadan..

KODAK BU CİhAZI üretirken hiç mi düşünmedi hiç mi akıl edemedi, bi çözüm bulmak için bitane bile adam cıkıp BİZ NE YAPTIK DEMEDİMİ COK MERAK EDİYORUM hiç mi akıllı adam yok yani kalmamış demek ki !!!

acaba cok merak ediyorum 8 tane şarjlı pil ile seyahata cıkan bi foto makinasına 700 ytl de para veren tek enayi biz miyiz anlamıyorum

cok aşırı tepkiliyim bu makinaya hakikaten KODAK Z712 IS ALMAYI SAKIN DUSUNMEYİN özellikleri cok cezbedici ama paranıza yazık olur teknik servis ile ilgili hiç yorum yapmak istemiyorum net 1.5 ay ellerinde kaldı SONUC YOKKKKKKK

BU CİHAZA SAHİP OLANLARA::

benim gibi GICIK OLARAK KULLANMAYA DEVAM EDECEKSENİZ Bİ KAÇ öneri:

2 GB SD kARTI DÜŞÜRÜN YADA ÇIKARTIN ÇÖPE SOKAGA FİLAN ATIN..
pilin anasını aglatıyor..

7.1 pikseli 3.1 e düşürün çünkü cihazın ederi bu yani ancak bu modda 50 fotoya filan belkim cıkarsınız...

LCD EKRANI UNUTUN.. dusunun ki 1995 model bi kameraya sahipsiniz

KODAK' FİRMASINI PROTESTO EDİYRUM VE KINIYORUM..

ALDIK Bİ KERE SATSAK SATILMIYOR ATSAK ATILMIYOR PİL KONUSUNDA YARDIMCI OLACAK ARKADASLAR VARSA YAZIN LUTFEN ??

Tarih: 22 Temmuz 2008, 21:18 - İp: 81.***.**2.21