fiyonkmakarna
fiyonkmakarna (üye)
İstanbul / Meraklı

Hayyam-teknosa_mediamarkt

Hangisinden almalı.Güvenilirlik,servis açısından elbette Media Markt ve Teknosa ama pazarlık yapabilmek,biraz daha makul fiyat açısından da hayyam.Çok kararsız kaldım,tavsiyeleriniz nedir.

Tarih: 4 Mayıs 2012, 13:29 - İp: 88.***.**1.102
g.emre
g.emre (üye)
İstanbul / Amatör

Hayyam Foto Teknik'i her koşulda öneririm. Zamanında ben de çok araştırmıştım.

İşiniz olmasa bile gidip bir çay içip, sohbet edebileceğiniz, kişilikli insanları göreceksiniz orada.

Mediamarkt da büyük firma tabi, olumlu yorumlar var ama teknosa'yı eleyin bir kere.

Zamanında bir bilgisayar dergisi, 2008 yılıydı sanırım: Türkiye'deki teknomarketlerin teknik servisleriyle telefonda görüşerek yardım istemişi böylece hepsini test etmişti.

Teknosa o konuda çok iyiydi, testi yapan kişileri oldukça güldürmüştü ve 1. oldu.
Sondan.

Tarih: 5 Mayıs 2012, 23:32 - İp: 85.***.**6.67
fiyonkmakarna
fiyonkmakarna (üye)
İstanbul / Meraklı

çok teşekkürler.

Tarih: 6 Mayıs 2012, 08:57 - İp: 88.***.**2.175
boblee
boblee (üye)
Samsun / Amatör

vatana da bakabılırsin..Güzl kmpnyalar oluo takıp edersn uygun fiyata bulabılırsın tr garantl..

Tarih: 7 Mayıs 2012, 20:21 - İp: 78.***.**9.122
fiyonkmakarna
fiyonkmakarna (üye)
İstanbul / Meraklı

elbette olmaz denecek bilmeme rağmen yine de sormak istedim kurumsal firma olduğundan dolayı mediamarkt'tan alacğım body ve lens 8-9bin civarı tutmakta ve indirim istesem yapma olayı sözkonusu olur mu?

Tarih: 9 Mayıs 2012, 17:03 - İp: 88.***.**0.74
xyzarc
xyzarc (üye)
Ankara / Amatör

Vatan Bilgisayar, artık %25 indirim kampanyalarına son vermiş..Topkapı Vatandan bir yetkilidien aldım bu duyumu, hakikaten epeydir takip ediyorum (nikon AF-S 1.8G 50 mm.) hiç indirim yapılmadı..

Tarih: 10 Mayıs 2012, 12:54 - İp: 212.***.**9.58