tokbey
tokbey (üye)
İstanbul / Amatör

D40 Nikon Da Süper Fiyat....

Arkadaşlar bugünkü zaman gazetesinin verdiği ekde salı günü açılışı olacak bir teknoloji marketinin reklamı vardı.fiyatları inceledim süper ucuz.Nikon d40 slr makinaya 888 ytl fiyat yazmışlar.idaia ediyorlar ürünü aldığınız ilçede bizim fiyatdan daha ucuzunu bulursanız 1 hafta içinde gelin aradaki fiyat farkını iade edelim.2 hafta içindede ürünü ambalajıyla beraber iade etme imkanı sunuyorlar.
Ümraniyede ikea nın yanında salı günü açılıyormuş.diğer ürünlerin fiyatlarına bakmak istiyenlere zaman gazetesinin ekini temin etmelerini öneririm.

Tarih: 24 Eylül 2007, 08:59 - İp: 85.***.**5.25
xtolga
xtolga (üye)
İstanbul / Amatör

Bugünkü gazetelerde yalçınlar ilanı var. Dün 1540 olan Nikon D40 888 YTL ye inmiş. Düşündürücü

Teknosada büyük indirmlre gitmiş. Fakat indirimler sadece İstinyapark ve Ümraniyedeki mağazalarında geçerli. Niye sadece bu bölgede. Yeni alışveriş merkezinin Ümraniyede açılmış olması ne kadar etkili acaba. Aynı ürünü diğer Teknosa mağazalarından alanlar daha pahalıyamı alacak

Tarih: 25 Eylül 2007, 10:36 - İp: 212.***.**0.50
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

valla yalçınlarda 888 llira şu anda, inanılmaz bir fiyat. hatta ikinci kamera olarak bir tane alsam mı diye içimden geçti bir an demkki düm 800 lira daha fazla kazanç elde ediyormuş

Tarih: 25 Eylül 2007, 10:53 - İp: 81.***.**7.49
muratsen
muratsen (üye)
Kocaeli / Amatör

Nikon kullanan arkadaşlar için lens değiştirme zahmetinden kurtaracak 2. bir makine olarak düşünülebilir.

Tarih: 25 Eylül 2007, 11:12 - İp: 81.***.**6.177
antika
antika (üye)
İstanbul / Meraklı

Walla ben onu bunu bilmem, hickimse mesaj yollamiyor. Her allahin gunu insanlar bu foruma sacma sapan bile olsa bir suru mesaj atardi, bugun yoklar.

Nerede bunlar ?

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/7355373.asp?top=1

#antika' tarafından 25.09.2007 14:49:12 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Eylül 2007, 14:48 - İp: 81.***.**5.159
muratsen
muratsen (üye)
Kocaeli / Amatör

Bütün İstanbul ucuz LCD kapmak için orada demekki!
açılış fiyatı da olsa Mediamarkt gibi agresif stratejiler güden gerçekten güçlü elektronik mağazacılarının, memleketin alış verişini yönlendireceği kesin! Küçük satıcılardan ziyade, Bimeks, Vatan Computer, Teknosa, Hızlı Sistem gibi Türk mağazaları büyük bir darbe yiyecek orası aşikar. Gerçi Vatan geçen ay yaptığı indirimlerle çoğu kişinin kredi kartı limitlerini doldurdu ama….

Teknosa, Vatan, Hızlı Sistem gibileri başlarda az satış çok kar politikası gütmesine rağmen son dönemde toplu alım güçlerini kullanarak daha iyi fiyatlar verebiliyorlardı. Mediamarkt ise çok daha güçlü. Toptan alımlarda ithalatcıların üzerinde çok büyük bir baskı kuracaklardır ve bu tüketiciye mutlaka olumlu yansıyacaktır ama oem piyasası zaten kar majını dipte tutuyor. indirimler daha ziyade tüketici elektroniği kısmında olacaktır.

Fakat birde işin öbür yanı var. Aldığımız bu ürünler gerçekten ucuzmu? yada bu kadar ucuz olması için Dünyanın öbür ucunda 9 yaşındaki bir çocuğun, Günde 16 saat çalışıp, kendisi gibi köle işcilerle bir barakada yaşayıp, prinç lapası yemesine değermi?

Bahsettiğimiz bu büyük alım gücü ister istemez üretici firmalar üzerinde bir baskı doğuracak… Nitekim Wall-mart politikaları yüzünden bu firmaya mal tedarik eden pek çok üretici battı yada kaçak işcileri bedava fiyatlara çalıştırdılar.

sabahın köründe, giderek vahşileşen kapitalizmin, "alan" köleleri olarak, aldıklarımız ucuzladıkca efendilere sunduğumuz kol ve beyin gücününde ucuzladığını ve tüm kaybın şirket değil birey tarafında yaşandığını lutfen unutmayın.

#muratsen' tarafından 25.09.2007 15:03:05 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Eylül 2007, 15:02 - İp: 85.***.**9.245
nayri
nayri (üye)
İstanbul / Meraklı

Bu yazıyı yazarken bu mağazanın açılışını izliyorum. Birçok kişinin dediği gibi izdiham yaşanmakta orda. Müşteriler kepenkleri kırdı. Haberin başlığı ise Savaş gibi açılış. Herkes dükkanın kapısında yatmış.

Lütfen sizde onlar gibi bu izdihama dayanabilecekseniz böyle açılışlara girin. Normal bir dükkana girecekmiş gibi hazırlanmyaın.

Tarih: 25 Eylül 2007, 19:28 - İp: 85.***.**3.34
stranger71
stranger71 (üye)
İstanbul / Amatör

Bende aldım.Valla kafanıza yok ucuza adam çalıştırırlarmış oymuş buymuş fazla takmayın derim ben.Bedava almadık.Demekki bu fiyatlara satılabiliyormuş.İlaveten murat sen inde bu makinayı bu kadar kötülemesini anlayamadım.Sonucunda amatörlere göre şuan piyasadaki en kaliteli dslr makina. Aldım işte.Aldım.Hehehehhe 4 saat bekledim ama değdi.Aynı makina darty de 1548 ytl

Tarih: 26 Eylül 2007, 16:55 - İp: 81.***.**7.63
muratsen
muratsen (üye)
Kocaeli / Amatör

ilk lens almaya kalktığında anlarsın

Tarih: 26 Eylül 2007, 19:28 - İp: 85.***.**2.90
lzrdkng
lzrdkng (üye)
İzmir / Meraklı

muratsen güzel yazmışsın...

Tarih: 26 Eylül 2007, 19:47 - İp: 88.***.**1.136
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Hayyam taraflarında da bugün saat 14:30 gibi D40'ın fiatı 740 YTL idi.Peşin.
FZ50 de 500 Dolar gibi..
H/9 aldım bende..İndirimli.
A100 ile 400D fiatlarında sürpriz var.

Tarih: 26 Eylül 2007, 19:48 - İp: 88.***.**6.163