ahmetsavass
ahmetsavass (üye)
Bursa / Amatör

Canon Powershot Sx 115 Bilginiz Var Mı?

merhaba arkadaşlar Canon Powershot SX 115 fotoğraf makinesini almak istiyorum. ancak amatör birisiyim. herhangi bir bilgim yok onun için. makine konusunda yardım ederseniz sevinirim. başka tavsiye edebileceğiniz fotoğraf makinesi var mı tabi ki de uygun olan kaliteli.

Tarih: 6 Mart 2010, 19:06 - İp: 78.***.**7.49
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Autoya al ve çek. Hepsi bu.

Tarih: 19 Mart 2010, 23:12 - İp: 88.***.**1.152
ahmetsavass
ahmetsavass (üye)
Bursa / Amatör

otoya almasını biliyorum ama manuel ayarlarıyla da birşeyler başarmayı istiyorum demek istedim. deklanşöre de basınca çekmeyi biliyorum. :D:D:D manuel ayarları gösteren, fotoğraf makinesindeki terimleri anlatan. bunların ayarlarında oynama yaparsak ne gibi değişiklikler olacağını gösteren bir şey aramıştım. bilmiyorum anlatabildim mi . . . . .

Tarih: 22 Mart 2010, 20:05 - İp: 85.***.**6.212
powershot
powershot (üye)
Antalya / Firma

ahmetsavas adlı üye eger evinizde internet varsa AA nın sitesine girin ve arama motoruna fotograf egitimi yazıyo orda hem canon teknik bilgileri var nikonun da görsel şekilde çekim teknik videosu var o vidyoları indirin izleyin ögrenirsiniz

Tarih: 22 Mart 2010, 21:26 - İp: 81.***.**1.177
azdiha
azdiha (üye)
Trabzon / Amatör

arkadaşım senin soruna bir cevapda ben vereyim futbolda barcalona günümüzde ne ise ,canonda bu sektörde öyle bir firma hangi makinesi olursa olsun alınır ama ufak bir uyarı eğer arıza falan yaparsa servisleri ve yedek parcası bir makine fiyatı bunda göz öününe alın derim kalitesine 10 üzerinden 10 veririm ben yıllardır bir canon kullanıcısı olarak

Tarih: 22 Mart 2010, 22:27 - İp: 88.***.**2.145
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

hah pavırşat cevap ver bakam.

yeşil şey autodur.

Tarih: 23 Mart 2010, 00:16 - İp: 88.***.**1.152
powershot
powershot (üye)
Antalya / Firma

azdiha bir tek canonun yedek parçası pahalı dersen olmaz canon da nikonda panasonicde olympus unda yedek parçaları pahalıdır bunu tek kefeye koyman yanlış olur şu anda en pahalı yedek parçalar panasonic ve sony dedir bunuda belirteyim
ahmedsavas Anadolu ajansının sitesine gir ve fotograf egitim vidyosunu ara nikonun ve canonun egitim vidyoları çıkıcak 2008 yılında yapılmış bir kayıttır ve sitelerinde var izle her kavramı anlarsın

Tarih: 23 Mart 2010, 10:23 - İp: 81.***.**1.184
ahmetsavass
ahmetsavass (üye)
Bursa / Amatör

#ahmetsavass' tarafından 31.03.2010 22:58:26 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Mart 2010, 21:13 - İp: 95.***.**8.63