sametisik
sametisik (üye)
Çanakkale / Stüdyo Fotoğrafçısı

40d + 17-40 L Bugun Aldım Fiyatı !!

Arkadaşlar slm ,

Bugun 40D body ile 17-40 lens aldım ne yazık ki 24-70

e butcem yetmedi..

40D body = 1290 $ en ucuz buldugum dogubankta isteyene

dukkan adını verebilirim hayyamda fiyatlar daha ucuk..

17-40 = 850 $ hayyamdan aldım zaten cogu yerde 17-40

ile 24-70 bulunmuyo nedense olanlarda da pek

alternatif bulamadım fiyatta..

24-70 fiyatına da 1350 $ ile 1400 $ olarak söylediler

alamadım gönlüm ondan yana idi maalesef ...

Tarih: 10 Kasım 2007, 16:54 - İp: 88.***.**5.69
line
line (üye)
Aydın / Meraklı

Selam Sametisik
Onceliklen makinaniz hayirli olsun, o dis mekan cekimini hangi ayarlarda cektin genelde hangi ayarlari kullaniyorsun. Bende 40d 17-40 kullaniyorum henuz istedigim neticeyi alamadim.

Tarih: 22 Kasım 2007, 20:51 - İp: 87.***.**9.5
sametisik
sametisik (üye)

Tesekkuer ederım senın cekımlerin nasıl koyabilir misin bi kaç foto bende gormek isterim aynı ekipmanları kullanyoruz ...Ben genelde manuel çekim yapıyorum cogu zaman çekimlerimde...

Tarih: 22 Kasım 2007, 21:39 - İp: 88.***.**6.223
aorkandak
aorkandak (üye)
Samsun / Meraklı

slm makineniz 1 ay gecikmelide olsa hayırlı olsun 1 ay gecmesi nedeniyle ilk günden bu güne makineyle ilgili fikirleriniz nasıl memnunmusunuz ayrıca dogubanktan almayın deniyor genlde onlar hertürlü işe girdigi için elektronikte otografcılardan almak daha güvenilir gibi olur gibi geliyor spot üründe garanti nasıl saglandı 1 sene garanti verdilermi ayrıca ürünlerin Refurbished, Reconditioned olma olasılığı var mı bilgilendirirseniz sevinirim mutlu yıllar:D

Tarih: 31 Aralık 2007, 22:01 - İp: 88.***.**7.222
sametisik
sametisik (üye)

Mrb tesekkur ederim makınemden su an için gayet memnunum dogubanktan almıs olmam bi sorun yaratmadı 2 ay garanti verdiler ama slr makınelerde bozulmanın sonradan olcagına pek ihtimal vermiyorum bastan bir sorun olmadıkca..Pek sanmıyorum öyle bi ihtimal olacagını makıneyi elinize alıp inceleme yapabilirsiniz lensiniz varsa yanınızda ya da ordan da isteyebilirsiniz yani bakarak ve görerek alıyorsunuz gerisi size ve bilginize kalmıs ama bende su an bi sorun yok ii seneler

Tarih: 31 Aralık 2007, 23:17 - İp: 88.***.**1.99
mugurlu72
mugurlu72 (üye)
Yurtdışı / Amatör

Herkese merhaba,

Sayin Samet Isik oncelikle kameraniz hayirli olsun.

Bende bu gunlerde bir EOS 40 almak istiyorum, Dubai de calistigim icin buradan almak durumundayim. Fakat buradaki Canon bayileri kafami karistirdilar. Spot piyasadakiler cin malidir diye.Hakikaten de garantili makinalarla garantisiz makinalarin kutulari farkli. Yardimlarinizi rica ederim.

Bu arada govde fiyati burada 1147 USD.(garantisiz)
1250 USD.(1 Yil garantili)

Tarih: 2 Ocak 2008, 14:33 - İp: 213.***.**1.155