tamam
tamam (üye)
İstanbul / Amatör

S9500 Kılavuz Güle Güle Kullanın

bayağı bir emek vererek hazırlamış olduğum kılavuz tüm netfotodaki arkadaşlara hayırlı olsun.
bunu sırf bir üyenin aş kesen baş koparan tavırlarına inat olarak yaptım.bu sayfalarda ukala ukala türkçe kılavuzu bulamazsın gibilerinden ahkam kesmiş,temin edemezsiniz dediği başka bir model varsa yazsın onuda hazır edeyim
işte link
http://www.hemenpaylas.com/download/19053/fuji_s9500_turkce_kilavuzu.rar.html

#tamam' tarafından 19.11.2005 18:50:10 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Kasım 2005, 18:46 - İp: yok
muratreis
muratreis (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Vallahi bazen anlamiyorum arkadaslar. Ya konu tam okunmuyor, yada bazi mesajlar gozden kaciyor. Turkiyeden alindiginda zaten 9500 Turkce klavuzu cikiyor. Hadi diyelim cikmadi veya yurtdisindan aldiniz. Burada positif bey diyor ki bana mail atin, adresinizi bildirin orjinal Kullanma Klavuzunu UCRETSIZ size gondereceyim...

eeee simdi oradan buradan aramanin ne geregi var. Buraya bu bilgiyi buyuk is yapmis gibi koymanin ne alemi var... Birde bu islemlerin suc oldugun bile bile bunlari yapmanin veya desteklemenin ne faydasi ve amaci var...

Burada 9500 ile guzel paylasimlar oluyor... Ornegin renklerdeki canlilikla ilgili bir arkadasimiz soyle soyle yapin ve test edin dedi. Gercekten farkliligi farkettin... Bize boyle bilgi paylasimlari lazim. Ayrica orjinalini alabildigim hemde UCRETSIZ alabildigim bir Klavuz icin neden ugrasayim, neden birisini destekleyeyim ki?

Positif bey 30 kisiye Digital Fotografcilik kitabi gonderdi ucretsiz (Kargoyu bile kendisi odedi). Gondermek zorundamiydi HAYIR. Zaten bu kisiler almisti makinelerini... Gondermese ne olacakti ki... Ama o bir jest yapti...

Biraz EMEGE SAYGI DUYMAK lazim...

Tarih: 27 Mart 2006, 11:55 - İp: 81.***.**9.145
cangoo
cangoo (üye)
İstanbul / Amatör

muratreis kesinlikle haklısın ; fuji yetklisi diyorki bana bir mail atın ben size yolluyayım ama nafile hala daha sidik yarişina giriyorsunuz.

Gerenk yok böyle seylere MAYK
Saolsun Mustafa Bey her konuda elinden gelenin en iyisini yaparak bizlere yardımcı oluyor.

Tarih: 27 Mart 2006, 20:15 - İp: 81.***.**9.151