tamam
tamam (üye)
İstanbul / Amatör

S9500 Kılavuz Güle Güle Kullanın

bayağı bir emek vererek hazırlamış olduğum kılavuz tüm netfotodaki arkadaşlara hayırlı olsun.
bunu sırf bir üyenin aş kesen baş koparan tavırlarına inat olarak yaptım.bu sayfalarda ukala ukala türkçe kılavuzu bulamazsın gibilerinden ahkam kesmiş,temin edemezsiniz dediği başka bir model varsa yazsın onuda hazır edeyim
işte link
http://www.hemenpaylas.com/download/19053/fuji_s9500_turkce_kilavuzu.rar.html

#tamam' tarafından 19.11.2005 18:50:10 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Kasım 2005, 18:46 - İp: yok
66gursel
66gursel (üye)
Kocaeli / Amatör

başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim
canon 350 d türkçe kullanma kilavuzunu da hazırlarsanız unutulmaz bir iyilik yaparsınız. şimdiden teşekkürler.

Tarih: 19 Kasım 2005, 20:34 - İp: yok
özgür
özgür (üye)
Çanakkale / Amatör

Haklısım walla 66gursel, keşke bir de "350D Kılavuz Güle Güle Kullanın" diye başlık açan olsa..

Tarih: 19 Kasım 2005, 23:13 - İp: yok
polaris
polaris (üye)
Yurtdışı / Meraklı

tamam kardesim,
oncelikle yaptigin sey : mevcut bir kilavuzu tarayip bunu yollaman. cok cok zor birsey degil bende zannettimki sen tercume ettin ....
burada kullanim klavuzu bulamassin kim dedi bilmiyorum ama. buradaki uslubumuz da seninkisi gibi degildir.eger burada ciddiye alinmak istiyorsan ciddi sekilde yazarsin. tesekkur bekliyorsan tesekkur edenlerin olacaktir. atismak istiyorsan buyur onu diyene mail at veya baska bir sey yap....

Tarih: 19 Kasım 2005, 23:34 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

s2 klavuzuda isteriz.

Tarih: 20 Kasım 2005, 12:28 - İp: yok
tamam
tamam (üye)
İstanbul / Amatör

ben senin kardeşin değilim polaris bu bir.
ikincisi boş boş konuşacağına sende bir Türkçe kılavuz upload et lütfen faydan olsun insanlara.hem bir icraatınız olmaz hem de taş koymaya çalışırsınız.
"mevcut bir kilavuzu tarayip bunu yollaman. cok cok zor birsey degil bende zannettimki sen tercume ettin ...."
bu ne demek şimdi.madem bu kadar basit bir iş haydi bakayım sende bir tane hazırla.sen biliyormusun bu iş için ne kadar zaman harcadığımı.tam 1 günüm gitti .
öyle senin gibi ağaç üstünde oturup, dudak büküp küçümsemekle olmuyor bu işler.şunu da ilave etmek istiyorum.gerekirse tercümede yaparım.İngilizcem çok iyidir.ukalalık yapmaya kalkma yani...

#tamam' tarafyndan 21.11.2005 09:53:37 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Kasım 2005, 09:50 - İp: 85.***.**4.59
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

vaaaay olko gine gelmiş - yeni şirinlikler de yapmış...
Sen koca bir günü garip "intikam" duygularına harcarsan bu hayattan zevk alamazsın oğlum. Bak şimdi önümüzdeki günlerde Copyright neymiş onu öğreneceksin. ve hak hukuk dersi de alacaksın. İstersen direk adresini ver Fujifilm in hukuk bürosunu daha kolay yönlendirebilirim. Hadi yaz adresini yorma fazla beni - göster delikanlılığını...

Tarih: 21 Kasım 2005, 22:07 - İp: yok
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

...bir de ilginç olanı - bu yapılan yükleme sitenin bile kurallarına aykırı
http://www.hemenpaylas.com/kullanim-sartlari.html

Tarih: 22 Kasım 2005, 09:52 - İp: 81.***.**2.84
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

Forum üyelerinin bilgisine- aşağıda hemenpaylas.com sitesinden aldığım mail.

Merhaba,
Öncelikle bize ulaştığınız için teşekkürler. Mailiniz bize 21.11.2005 saat 23:00'da ulaşmıştır.

Sistemimiz kullanıcıların dosya yüklemesine dayalı bir sistem olduğu için ve günde yüzlerce dosya yüklendiği için kontrol etmemiz imkansızlaşıyor. Kullanım Sözleşmesine uymayan dosyalar da yüklenebiliyor. Bu sebepten dolayı telif hakkı elinizde olan yayınların dosyalarını hukuki yola başvurmadan önce bize bildirirseniz ilgili dosyalar sistemimizden 1-2 saat içinde silinir. Bu tarihten sonra FujiFilm ile ilgili dosyalar ile karşılaşırsak direkt olarak sistemden sileceğiz. Anlayışınız için teşekkürler.

http://hemenpaylas.com/download/19053/fuji_s9500_turkce_kilavuzu.rar.html linkindeki dosya sistemimizden silinmiştir.

İyi çalışmalar..
HemenPaylaş!

Tarih: 22 Kasım 2005, 10:09 - İp: 81.***.**2.84
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

"bayağı bir emek vererek hazırlamış olduğum kılavuz"
- Senin "emeğin" bir kalpazanın sahte para hazırlaması gibi bir şey. Bu şaka sana çok pahalıya mal olacak ve ne yazıkki "emeklerin" boşuna gidecek. Bekle ve gör...

Tarih: 22 Kasım 2005, 10:15 - İp: 81.***.**2.84
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

Arkadaşlar bu konu ile ilgili tekrarlıyorum ama ALIM FATURANIZI TARAYARAK [email protected] ye veya [email protected] ye atarsanız size BEDELSİZ !!! Türkçe kullanım kılavuzu ORJİNAL göndeririz. Teşekkürler...
( Lütfen Posta adresi vermeyi unutmayınız )

Tarih: 22 Kasım 2005, 17:52 - İp: 81.***.**2.84