mediart
mediart (üye)
Ankara / Amatör

Fınepıx S5600 Nerden Alınır?

Arkadaşlar 2 aylık ayrılıktan sonra tekrar merhaba.
Benim bir akrabam için S5600 almak istiyorum. Ankara'da mağazadan kredi kartına taksitle 600-650 civarına alabileceğim bir yer var mı? Yardım ederseniz sevinirim.

Tarih: 31 Mart 2006, 21:54 - İp: yok
tırtıl
tırtıl (üye)
Ankara / Amatör

Merhaba
Teknosa mağazalarında 779,00 YTL Ayrıca Köksallar Firmasına 435 76 16 ve Sanfo'ya 435 67 57 telefon ederek fiyat alabilirsiniz. Kolay gelsin

Tarih: 1 Nisan 2006, 01:39 - İp: 85.***.**9.108
mediart
mediart (üye)
Ankara / Amatör

Peki böyle tekno marketlerde değilde. İstanbul'daki sirkecilere benzer mağazalar yokmu Ankara'da (Ankara'nın yabancısı olarak soruyorum) Pazarlık yapabileceğimiz yada büyük tekno marketlerden daha ucuza verebilecek yerler. Teknosa gibi yerlerdeki etiketlerin gerçek fiyatları yansıttığına inanmıyorum. (hertürlü ürün için geçerli)

Tarih: 1 Nisan 2006, 03:19 - İp: 85.***.**7.108
dilaver61
dilaver61 (üye)
İstanbul / Amatör

Evet mediart, çok haklısın.
Büyük mağazaların gerçek fiyatı yansıtmadıklarını hepimiz biliyoruz. Bilhassa bu makinelerin fiyatlarını yabancı sitelerde döviz değerlerinin bizimkilerden bariz bir şekilde aşağıda olduğunu bilerek, yinede bizden alıyoruz.
Kendimi örnek alıyorum, S5600'ü araştırmadığım yer kalmadı. 620 ytl'ye doğubank'ın üst katında buldum. Ama alamadım. Neden alamadım? Çünkü Dükkan sahibinin bana söylediği şu 'Bu tip malların bizde kutusu falan olmaz. İstediğin yerine bak, resin çek, dükkandan çıkınca iş biter.' Kutusunu yiyecek değiliz. Ama güvence yok. Yine dediğiniz yere, büyük mağazaya gittim. 52x15=780 ytl'ye yalçınlardan aldım. Makineye hiç bir şey olmayacağını bilsem dahi, garantili oluşunun vermiş olduğu bir rahatlık var insan üzerinde. Ama bu güven rahatlığı aradaki fiyat farkıyla eşdeğermidir?

Tarih: 1 Nisan 2006, 19:12 - İp: 88.***.**5.242
mediart
mediart (üye)
Ankara / Amatör

İstanbul Aydınlar'da 673,50 YTL'ye var. Kredi kartı peşin fiyatına 12 taksitte yapıyor. Fakat İstanbul'da. Ben oradan Canon 8400F scanner almıştım. Sipariş aşamasından teslim aşamasına kadar çok iyilerdi. Hatta D200 sipariş etmek istemiştim ilk gelen partide bizzat müdürü beni arayıp yakından ilgilenmişti. (nasip olmadı almaya( ) Fakat akrabam bu internet olaylarına pek sıcak bakmıyor. O yüzden Ankara'da bulabilirmiyim diye sormuştum.
http://www.aydinlarfoto.com/tm/product_details.asp?p_id=5705&category_id=003001002&brand_id=110

Tarih: 1 Nisan 2006, 19:52 - İp: 85.***.**7.108
tırtıl
tırtıl (üye)
Ankara / Amatör

Sevgili mediart; Sanfo ve Köksallar tekno marketler değil. Sana belirttiğim telefonlardan arasan. Hem bilgi sahibi olursun. Hemde pazarlık yapma şansın olur diye düşünüyorum.
Kolay gelsin

Tarih: 2 Nisan 2006, 02:30 - İp: 85.***.**4.147
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

Arkadaşlar, hangi markayı alırsanız alın genelde orjinal ithalatçının hologramları kutuların üstünde bulunur - Bunlara önem vermenizi tavsiye ederim. Yoksa ürünlerin arıza veya garanti veya eksiklik durumunda çok ciddi sorunlar yaşarsınız. sevgilerle...

Tarih: 6 Nisan 2006, 00:50 - İp: 85.***.**6.221
mediart
mediart (üye)
Ankara / Amatör

Ankara'da olması ve kredi kartına taksit yapmasından dolayı istemeye istemeye de olsa TeknoSA'dan alma gibi bir durum söz konusu.

Tarih: 6 Nisan 2006, 03:03 - İp: 85.***.**7.108
  • 1