sernada
sernada (üye)
İzmir / Amatör

Yeni Başlayanlar İçin Döküman Yok Mu?

merhaba arkadaşlar,ben Diyarbakırdayım ve burda fotoğrafçılık kursu veren bir yer yok,bu nedenle dmkümana oldukça ihtiyacım var,forumda linkler verılmıs fakat cogu calısmıyor yada asıma ugramıs,Makinem d3000 ve yeni aldım,national geografic egıtım cdım var,sizce ne yapabılırım,kurs olmadan bıseyler yapabılırmıyım? yardımcı olursanız çok sevınırım.

Tarih: 10 Ağustos 2010, 14:07 - İp: 88.***.**1.152
glorfindel
glorfindel (üye)
İstanbul / Amatör

Merhaba,

National Geographic CD'leri oldukça faydalıdır. Konu atlamadan çalışın derim. Ayrıca aşağıdaki linkte IFSAK'ın zamanında hazırladığı bir eğitim dökümanı var. Onu da kullanabilirsiniz.

www.fotoveysel.com/egitim.pdf

google ile biraz arama yaparak binlerce eğitim dökümanı bulabilirsiniz.

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&lr=&newwindow=1&safe=off&as_qdr=all&q=foto%C4%9Fraf+e%C4%9Fitim+d%C3%B6k%C3%BCman%C4%B1&aq=4&aqi=g5&aql=&oq=foto%C4%9Fraf+e%C4%9Fitim+&gs_rfai=

Tarih: 10 Ağustos 2010, 15:13 - İp: 195.***.**4.85
sernada
sernada (üye)
İzmir / Amatör

Tşk ederim özellikle IFSAK'ın dökümanı için.Evet internetten baktım epeyi fakat yüzlercesi karşıma çıkınca hangisine bakmamın daha faydalı olacağına karar veremedim.Bu yüzden tecrübe edilmiş bir döküman olması daha iyi olur diye düşündüm.Başka önerisi olan arkadaş varsa linki yazmaları çok iyi olur.Teşekkürler

Tarih: 10 Ağustos 2010, 15:42 - İp: 88.***.**1.152
ozgur_33
ozgur_33 (üye)
Kocaeli / Meraklı

bende yeni başladım. öğrenme süreci boyunca yararlanabileceğim 35 adet link topladım istersen gönderebilirm

Tarih: 15 Ağustos 2010, 09:32 - İp: 78.***.**8.121
sernada
sernada (üye)
İzmir / Amatör

Gerçekten çok iyi olur,linkleri bekliyorum

Tarih: 16 Ağustos 2010, 12:34 - İp: 88.***.**1.152
  • 1